Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 96: | Linia 96: | ||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 288: | Linia 288: | ||
| ALIGN=center|17-15 | | ALIGN=center|17-15 | ||
|} | |} | ||
=='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SKRA Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1971/1972]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1971/1972]] |
Wersja z 20:41, 22 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Resovia Rzeszów | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | AZS Olsztyn | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AZS-AWF Warszawa | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Płomień Milowice (S) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13.11.1971 | 18.00 | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 0 : 3 | 7-15 | 9-15 | 5-15 | - | - |
2 | 14.11.1971 | 17.00 | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 0 : 3 | 7-15 | 5-15 | 8-15 | - | - |
3 | 20.11.1971 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 11-15 | 15-13 | 15-5 | 16-14 |
4 | 21.11.1971 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 1 : 3 | 8-15 | 15-13 | 11-15 | 7-15 | - |
5 | 27.11.1971 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 3 : 0 | 15-5 | 15-3 | 15-6 | - | - |
6 | 28.11.1971 | ? | Płomień Milowice | AZS Warszawa | 3 : 2 | 14-16 | 11-15 | 15-8 | 15-11 | 15-12 |
7 | 11.12.1971 | ? | Płomień Milowice | Hutnik Kraków | 3 : 1 | 15-13 | 12-15 | 15-5 | 15-13 | - |
8 | 12.12.1971 | ? | Płomień Milowice | Hutnik Kraków | 2 : 3 | 8-15 | 15-8 | 15-7 | 10-15 | 8-15 |
9 | 18.12.1971 | ? | Legia Warszawa | Płomień Milowice | 1 : 3 | 14-16 | 13-15 | 15-12 | 13-15 | - |
10 | 19.12.1971 | ? | Legia Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 5-15 | 12-15 | - | - |
11 | 08.01.1972 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-3 | 15-7 | - | - |
12 | 09.01.1972 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-5 | 15-7 | 15-11 | - | - |
13 | 15.01.1972 | ? | Płomień Milowice | SKRA Warszawa | 3 : 0 | 16-14 | 15-4 | 15-9 | - | - |
14 | 16.01.1972 | ? | Płomień Milowice | SKRA Warszawa | 3 : 2 | 9-15 | 7-15 | 15-5 | 15-11 | 17-15 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RESOVIA Rzeszów | 14 | 13 | 13 | 1 | 39 | 13 |
2 | AZS Olsztyn | 14 | 10 | 10 | 4 | 35 | 22 |
3 | Płomień Milowice | 14 | 8 | 8 | 6 | 28 | 25 |
4 | LEGIA Warszawa | 14 | 8 | 8 | 6 | 31 | 29 |
5 | HUTNIK Kraków | 14 | 7 | 7 | 7 | 31 | 33 |
6 | AZS AWF Warszawa | 14 | 6 | 6 | 8 | 27 | 32 |
7 | SKRA Warszawa | 14 | 3 | 3 | 11 | 23 | 34 |
8 | GWARDIA Wrocław | 14 | 1 | 1 | 13 | 15 | 41 |