JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 160: | Linia 160: | ||
| ALIGN=center|24:21 | | ALIGN=center|24:21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|810 | |||
| ALIGN=center|691 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|ARKA Gdynia | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|820 | |||
| ALIGN=center|627 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ŚLĘZA Wrocław | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|770 | |||
| ALIGN=center|715 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|661 | |||
| ALIGN=center|624 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|701 | |||
| ALIGN=center|684 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Gorzów Wlkp | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|736 | |||
| ALIGN=center|722 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|BASKET 25 Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|755 | |||
| ALIGN=center|756 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|779 | |||
| ALIGN=center|819 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS POLITECHNIKA Poznań | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|699 | |||
| ALIGN=center|761 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Toruń | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|682 | |||
| ALIGN=center|836 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|GTK Gdynia | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|611 | |||
| ALIGN=center|789 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS POLITECHNIKA Poznań | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|ARKA Gdynia | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS Gorzów Wielkopolski | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|BASKET 25 Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|ŚLĘZA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GTK Gdynia | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Toruń | |||
| ALIGN=center|''' : ''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} |
Wersja z 14:30, 20 gru 2021
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2021/2022
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 03.10.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS POLITECHNIKA Poznań | 84 : 83 | 22:22 | 24:20 | 23:19 | 15:22 | - |
2 | 09.10.2021 | 18.00 | BC Polkowice | CTL Zagłębie Sosnowiec | 95 : 63 | 31:18 | 23:11 | 18:23 | 23:11 | - |
3 | 16.10.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ARKA Gdynia | 87 : 74 | 26:16 | 20:25 | 20:18 | 21:15 | - |
4 | 23.10.2021 | 14.00 | POLONIA Warszawa | CTL Zagłębie Sosnowiec | 92 : 88 | 24:31 | 28:14 | 16:16 | 24:27 | - |
5 | 31.10.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS Gorzów Wielkopolski | 62 : 85 | 24:29 | 15:21 | 2:17 | 21:18 | - |
6 | 06.11.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | BASKET 25 Bydgoszcz | 75 : 83 | 22:19 | 14:21 | 19:20 | 20:23 | - |
7 | 20.11.2021 | - | CTL Zagłębie Sosnowiec | pauza | - | - | - | - | - | - |
8 | 27.11.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ŚLĘZA Wrocław | 73 : 77 | 19:13 | 19:24 | 19:26 | 16:14 | - |
9 | 04.12.2021 | 17.00 | GTK Gdynia | CTL Zagłębie Sosnowiec | 71 : 82 | 17:16 | 18:27 | 16:23 | 20:16 | - |
10 | 11.12.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS UMCS Lublin | 89 : 86 | 15:18 | 21:13 | 13:30 | 26:14 | 14:11 |
11 | 18.12.2021 | 18.00 | AZS Toruń | CTL Zagłębie Sosnowiec | 73 : 76 | 7:25 | 23:14 | 19:16 | 24:21 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Polkowice | 10 | 18 | 8 | 2 | 810 | 691 |
2 | ARKA Gdynia | 10 | 17 | 7 | 3 | 820 | 627 |
3 | ŚLĘZA Wrocław | 10 | 17 | 7 | 3 | 770 | 715 |
4 | AZS UMCS Lublin | 9 | 16 | 7 | 2 | 661 | 624 |
5 | POLONIA Warszawa | 9 | 15 | 6 | 3 | 701 | 684 |
6 | AZS Gorzów Wlkp | 10 | 15 | 5 | 5 | 736 | 722 |
7 | BASKET 25 Bydgoszcz | 10 | 15 | 5 | 5 | 755 | 756 |
8 | CTL Zagłębie Sosnowiec | 10 | 15 | 5 | 5 | 779 | 819 |
9 | AZS POLITECHNIKA Poznań | 10 | 12 | 2 | 8 | 699 | 761 |
10 | AZS Toruń | 10 | 12 | 2 | 8 | 682 | 836 |
11 | GTK Gdynia | 10 | 10 | 0 | 10 | 611 | 789 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | AZS POLITECHNIKA Poznań | CTL Zagłębie Sosnowiec | : | - | ||||||
13 | CTL Zagłębie Sosnowiec | BC Polkowice | : | - | ||||||
14 | ARKA Gdynia | CTL Zagłębie Sosnowiec | : | - | ||||||
15 | CTL Zagłębie Sosnowiec | POLONIA Warszawa | : | - | ||||||
16 | AZS Gorzów Wielkopolski | CTL Zagłębie Sosnowiec | : | - | ||||||
17 | BASKET 25 Bydgoszcz | CTL Zagłębie Sosnowiec | : | - | ||||||
18 | - | CTL Zagłębie Sosnowiec | pauza | - | - | - | - | - | - | |
19 | ŚLĘZA Wrocław | CTL Zagłębie Sosnowiec | : | - | ||||||
20 | CTL Zagłębie Sosnowiec | GTK Gdynia | : | - | ||||||
21 | AZS UMCS Lublin | CTL Zagłębie Sosnowiec | : | - | ||||||
22 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS Toruń | : | - |