Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 179: | Linia 179: | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|18.12.2021 | | ALIGN=center|18.12.2021 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|ENERGETYK Poznań | | ALIGN=center|ENERGETYK Poznań | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 16:56, 18 gru 2021
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2021/2022
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25.09.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 2 : 3 | 23-25 | 15-25 | 26-24 | 25-22 | 15-17 |
2 | 02.10.2021 | 16.00 | Częstochowianka Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 19-25 | 25-22 | 26-24 | 25-14 | - |
3 | 09.10.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 3 : 0 | 25-13 | 25-21 | 25-23 | - | - |
4 | 16.10.2021 | 18.00 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 22-25 | 26-28 | 18-25 | - | - |
5 | 23.10.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | BAS Białystok | 3 : 0 | 25-16 | 25-17 | 29-27 | - | - |
6 | 30.10.2021 | 18.00 | STAL Mielec | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-18 | 25-11 | 25-22 | - | - |
7 | 06.11.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SAN-PAJDA Jarosław | 3 : 1 | 25-23 | 15-25 | 25-21 | 25-22 | - |
8 | 13.11.2021 | 18.00 | AZS AWF Warszawa | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 20-25 | 23-25 | - | - |
9 | 20.11.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS i Szczyrk | 3 : 1 | 25-20 | 25-17 | 23-25 | 25-9 | - |
10 | 27.11.2021 | 18.00 | PWSZ Tarnów | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-19 | 20-25 | 25-22 | 25-23 | - |
11 | 04.12.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | GKS Wieżyca Stężyca | 3 : 1 | 22-25 | 25-14 | 25-20 | 25-20 | - |
12 | 11.12.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 3 : 1 | 25-21 | 26-24 | 20-25 | 25-15 | - |
13 | 18.12.2021 | 17.00 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | ? : ? | 26-24 | 13-25 | - | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
- | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - | |||
? | Płomień Sosnowiec | ? : ? | - | - | - | - | - |
PUCHAR POLSKI
(OD II RUNDY)Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II | 27.10.2021 | 18.00 | MKS COPCO Imielin (III Liga) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 13-25 | 20-25 | 18-25 | - | - |
III | 17.11.2021 | 18.00 | SPS Panki (II Liga) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 18-25 | 19-25 | - | - |
MECZE SPARINGOWE
Zawody | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sparing Milowice | 27.08.2021 | ? | Płomień Sosnowiec | SOKOL Fydek-Mistek (Czechy) | 4 : 0 | - | - | - | - | - |
Sparing Częstochowa | 01.09.2021 | 16.30 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
Turniej Mielec | 11.09.2021 | 11.30 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-14 | 27-25 | 25-14 | - | - |
Turniej Mielec | 11.09.2021 | 18.15 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 0 : 3 | 22-25 | 19-25 | 16-25 | - | - |
Turniej Mielec | 12.09.2021 | 10.00 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 22-25 | 25-21 | 25-19 | 19-25 | 15-7 |
Sparing Wieliczka | 15.09.2021 | 19.45 | SOLNA Wieliczka | Płomień Sosnowiec | 0 : 4 | - | - | - | - | - |
Turniej Milowice | 17.09.2021 | 19.30 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 3 : 0 | 25-23 | 25-18 | 25-17 | - | - |
Turniej Milowice | 18.09.2021 | 11.00 | TJ Ostrava (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 2 : 1 | 25-20 | 25-22 | 20-25 | - | - |
Turniej Milowice | 19.09.2021 | 16.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 1 : 2 | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 22.09.2021 | ? | Płomień Sosnowiec | SPS Panki | 3 : 0? | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 10.11.2021 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 4 : 0 | 25-20 | 25-19 | 26-24 | 25-13 | - |
SKŁAD DRUŻYNY SEZON 2021/2022
Numer | Imię i nazwisko | pozycja |
1 | Izabela KLEKOT | rozgrywająca |
2 | Magdalena TROJNAR | przyjmująca (kapitan) |
3 | Wiktoria PALUSZKIEWICZ | środkowa |
4 | Kamila COLIK | libero |
5 | Natalia SIDOR | atakująca |
6 | Monika GŁODZIŃSKA | atakująca |
7 | Barbara CEMBRZYŃSKA | przyjmująca |
9 | Maja BODZĘTA | przyjmująca |
11 | Maria WOŹNICZKA | rozgrywająca |
12 | Wiktoria NOWAK | środkowa |
13 | Nikola ABRAMAJTYS | środkowa |
16 | Karolina PIŚLA | przyjmująca |
Krzysztof ZABIELNY | trener | |
Michał BIERNACKI | asystent trenera | |
Patrycja REJDYCH | fizjoterapeuta |