Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2020/2021''' =ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET= ==ETAP I== ===RUNDA I=== {| border="6" cellpadding="2" cel...”) |
|||
Linia 2: | Linia 2: | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET= | =ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET= | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|UNI Opole * | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec * | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ENERGETYK Poznań * | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|SAN-PAJDA Jarosław * | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|PWSZ Tarnów | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS POLITECHNIKA Gliwice | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|SOLNA Wieliczka | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|KARPATY Krosno | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Jawor - spadek | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS PZPS Szczyrk ** | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|} | |||
* - awans do Play off, zespoły z miejsc 5-12 końcowa kolejność wg tabeli | |||
** - zespół SMS nie bierze udziału w Play off, przesunięty na ostatnie miejsce bez spadku do II ligi | |||
==ETAP I== | ==ETAP I== | ||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== |
Wersja z 15:09, 10 lis 2021
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2020/2021
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNI Opole * | 24 | 60 | ? | ? | ? | ? | 68 | 27 |
2 | STAL Mielec * | 24 | 46 | ? | ? | ? | ? | 60 | 36 |
3 | ENERGETYK Poznań * | 24 | 44 | ? | ? | ? | ? | 55 | 38 |
4 | SAN-PAJDA Jarosław * | 24 | 44 | ? | ? | ? | ? | 56 | 42 |
5 | Płomień Sosnowiec | 24 | 40 | ? | ? | ? | ? | 50 | 45 |
6 | PWSZ Tarnów | 24 | 37 | ? | ? | ? | ? | 48 | 41 |
7 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 24 | 32 | ? | ? | ? | ? | 40 | 48 |
8 | ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki | 24 | 29 | ? | ? | ? | ? | 40 | 53 |
9 | AZS POLITECHNIKA Gliwice | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | 37 | 55 |
10 | SOLNA Wieliczka | 24 | 27 | ? | ? | ? | ? | 39 | 57 |
11 | KARPATY Krosno | 24 | 25 | ? | ? | ? | ? | 39 | 57 |
12 | OLIMPIA Jawor - spadek | 24 | 8 | ? | ? | ? | ? | 15 | 68 |
13 | SMS PZPS Szczyrk ** | 24 | 48 | ? | ? | ? | ? | 60 | 36 |
- - awans do Play off, zespoły z miejsc 5-12 końcowa kolejność wg tabeli
- - zespół SMS nie bierze udziału w Play off, przesunięty na ostatnie miejsce bez spadku do II ligi
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.09.2020 | 17.00 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-22 | 19-25 | 25-20 | 19-25 | 17-19 |
2 | 03.10.2020 | 18.00 | Płomień Sosnowiec | SAN-PAJDA Jarosław | 3 : 1 | 25-27 | 26-24 | 25-18 | 25-15 | - |
3 | 10.10.2020 | 18.00 | SOLNA Wieliczka | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-20 | 13-25 | 25-23 | 20-25 | 11-15 |
4 | 17.10.2020 | 18.00 | Płomień Sosnowiec | AZS POLITECHNIKA Gliwice | 3 : 1 | 25-20 | 25-22 | 16-25 | 25-17 | - |
5 | 24.10.2020 | 17.00 | STAL Mielec | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-23 | 25-16 | 25-27 | 24-26 | 15-8 |
6 | 02.12.2020 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | PWSZ Tarnów | 3 : 0 | 25-17 | 25-22 | 25-21 | - | - |
7 | 14.11.2020 | 18.00 | KARPATY Krosno | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 22-25 | 25-16 | 16-25 | 25-15 | 6-15 |
8 | 21.11.2020 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 3 : 1 | 26-24 | 18-25 | 29-27 | 25-18 | - |
9 | 28.11.2020 | 18.00 | ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-20 | 25-16 | 19-25 | 22-25 | 15-12 |
10 | 05.12.2020 | - | Płomień Sosnowiec | pauza | ||||||
11 | 06.01.2021 | 16.00 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 3 : 0 | 25-18 | 25-15 | 25-19 | - | - |
12 | 13.01.2021 | ? | SMS PZPS Szczyrk | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-18 | 25-22 | 25-15 | - | - |
13 | 09.01.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | UNI Opole | 0 : 3 | 22-25 | 23-25 | 19-25 | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 16.01.2021 | 16.30 | Płomień Sosnowiec | ENERGETYK Poznań | 1 : 3 | 23-25 | 25-21 | 23-25 | 19-25 | - |
15 | 23.01.2021 | 16.30 | SAN-PAJDA Jarosław | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-20 | 21-25 | 22-25 | 25-18 | 10-15 |
16 | 30.01.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 3 : 0 | 25-22 | 25-15 | 26-24 | - | - |
17 | 06.02.2021 | 18.00 | AZS POLITECHNIKA Gliwice | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-22 | 25-22 | 23-25 | 25-19 | - |
18 | 13.02.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 0 : 3 | 25-27 | 24-26 | 14-25 | - | - |
19 | 20.02.2021 | 14.00 | PWSZ Tarnów | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 19-25 | 25-14 | 23-25 | 18-25 | - |
20 | 27.02.2021 | 18.00 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 2 : 3 | 25-16 | 21-25 | 17-25 | 25-19 | 12-15 |
21 | 06.03.2021 | 14.00 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 31-29 | 25-21 | 22-25 | 21-25 | 11-15 |
22 | 13.03.2021 | 18.00 | Płomień Sosnowiec | ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki | 3 : 1 | 20-25 | 25-16 | 25-20 | 25-20 | - |
23 | 20.03.2021 | - | Płomień Sosnowiec | pauza | ||||||
24 | 27.03.2021 | 18.00 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 28-30 | 20-25 | 19-25 | - | - |
25 | 10.04.2021 | 18.00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS Szczyrk | 0 : 3 | 23-25 | 20-25 | 24-26 | - | - |
26 | 17.04.2021 | 16.00 | UNI Opole | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-15 | 25-20 | 25-20 | - | - |