Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1983/1984 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1983/1984 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 249: | Linia 250: | ||
|} | |} | ||
===II RUNDA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|28.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Avia Świdnik | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|29.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Resovia Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|04.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Gwardia Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|08.02.1984 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|09.02.1984 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|18.02.1984 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19.02.1984 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|16-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1983/1984]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1983/1984]] |
Wersja z 17:24, 7 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1983/1984
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEGIA Warszawa | 18 | 34 | 16 | 2 | 49 | 15 |
2 | GWARDIA Wrocław | 18 | 33 | 15 | 3 | 48 | 23 |
3 | STAL STOCZNIA Szczecin | 18 | 32 | 14 | 4 | 48 | 17 |
4 | AZS Olsztyn | 18 | 30 | 12 | 6 | 41 | 31 |
5 | Płomień Milowice | 18 | 27 | 9 | 9 | 34 | 33 |
6 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 24 | 6 | 12 | 32 | 35 |
7 | BESKID Andrychów | 18 | 23 | 5 | 13 | 23 | 42 |
8 | RESURSA Łódź | 18 | 23 | 5 | 13 | 20 | 44 |
9 | AVIA Świdnik | 18 | 22 | 4 | 14 | 24 | 44 |
10 | HUTNIK Kraków | 18 | 22 | 4 | 14 | 25 | 48 |
I RUNDA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10.12.1983 | ? | Resovia Rzeszów | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 10-15 | 11-15 | - | - |
2 | 11.12.1983 | ? | Avia Świdnik | Płomień Milowice | 1 : 3 | 10-15 | 7-15 | 15-10 | 12-15 | - |
3 | 17.12.1983 | ? | Gwardia Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 12-15 | 15-7 | 7-15 | 15-5 |
4 | 21.12.1983 | 17.00 | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 7-15 | 15-10 | 15-9 | 15-13 | - |
5 | 22.12.1983 | 17.00 | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 3 : 1 | 15-3 | 9-15 | 15-7 | 15-12 | - |
6 | 07.01.1984 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 15-10 | 15-5 | - | - |
7 | 08.01.1984 | ? | STAL STOCZNIA Szczecin | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-8 | 15-6 | - | - |
8 | 14.01.1984 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 1 : 3 | 15-9 | 13-15 | 11-15 | 6-15 | - |
9 | 15.01.1984 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-12 | 15-6 | 15-10 | - | - |
II RUNDA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 28.01.1984 | ? | Płomień Milowice | Avia Świdnik | 3 : 2 | 15-12 | 11-15 | 16-14 | 16-18 | 15-4 |
11 | 29.01.1984 | ? | Płomień Milowice | Resovia Rzeszów | 3 : 0 | 15-7 | 15-11 | 15-13 | - | - |
12 | 04.02.1984 | ? | Płomień Milowice | Gwardia Wrocław | 3 : 1 | 16-14 | 15-4 | 7-15 | 15-10 | - |
13 | 08.02.1984 | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 3-15 | 10-15 | - | - | |
14 | 09.02.1984 | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-11 | 15-10 | 12-15 | 15-13 | - | |
15 | 11.02.1984 | ? | Płomień Milowice | STAL STOCZNIA Szczecin | 1 : 3 | 15-13 | 6-15 | 8-15 | 9-15 | - |
16 | 12.02.1984 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 2 : 3 | 15-5 | 15-13 | 10-15 | 8-15 | 4-15 |
17 | 18.02.1984 | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-11 | 15-8 | - | - | |
18 | 19.02.1984 | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 16-15 | 15-11 | 15-3 | - | - |