Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 16: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | | ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AVIA Świdnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|} | |} | ||
Linia 134: | Linia 134: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10.12.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Resovia Rzeszów | | ALIGN=center|Resovia Rzeszów | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 147: | Linia 147: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.12.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Avia Świdnik | | ALIGN=center|Avia Świdnik | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.12.1983 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|Gwardia Wrocław | | ALIGN=center|Gwardia Wrocław | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15-5 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21.12.1983 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BESKID Andrychów | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22.12.1983 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|HUTNIK Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|07.01.1984 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 212: | Linia 212: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|08.01.1984 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 225: | Linia 225: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.01.1984 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|RESURSA Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|6-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.01.1984 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 18:35, 4 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1983/1984
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEGIA Warszawa | 18 | 34 | 16 | 2 | 49 | 15 |
2 | GWARDIA Wrocław | 18 | 33 | 15 | 3 | 48 | 23 |
3 | STAL STOCZNIA Szczecin | 18 | 32 | 14 | 4 | 48 | 17 |
4 | AZS Olsztyn | 18 | 30 | 12 | 6 | 41 | 31 |
5 | Płomień Milowice | 18 | 27 | 9 | 9 | 34 | 33 |
6 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 24 | 6 | 12 | 32 | 35 |
7 | BESKID Andrychów | 18 | 23 | 5 | 13 | 23 | 42 |
8 | RESURSA Łódź | 18 | 23 | 5 | 13 | 20 | 44 |
9 | AVIA Świdnik | 18 | 22 | 4 | 14 | 24 | 44 |
10 | HUTNIK Kraków | 18 | 22 | 4 | 14 | 25 | 48 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10.12.1983 | ? | Resovia Rzeszów | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 10-15 | 11-15 | - | - |
2 | 11.12.1983 | ? | Avia Świdnik | Płomień Milowice | 1 : 3 | 10-15 | 7-15 | 15-10 | 12-15 | - |
3 | 17.12.1983 | ? | Gwardia Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 12-15 | 15-7 | 7-15 | 15-5 |
4 | 21.12.1983 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 7-15 | 15-10 | 15-9 | 15-13 | - |
5 | 22.12.1983 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | HUTNIK Kraków | 3 : 1 | 15-3 | 9-15 | 15-7 | 15-12 | - |
6 | 07.01.1984 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 15-12 | 15-10 | 15-5 | - | - |
7 | 08.01.1984 | ? | STAL STOCZNIA Szczecin | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 15-6 | 15-8 | 15-6 | - | - |
8 | 14.01.1984 | ? | Płomień Sosnowiec | RESURSA Łódź | 1 : 3 | 15-9 | 13-15 | 11-15 | 6-15 | - |
9 | 15.01.1984 | ? | Płomień Sosnowiec | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-12 | 15-6 | 15-10 | - | - |