Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1982/1983: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 497: | Linia 497: | ||
|} | |} | ||
='''TABELA PO II RUNDZIE'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Legia Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Gwardia Wrocław | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|POSNANIA Poznań | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1982/1983]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1982/1983]] |
Wersja z 18:21, 1 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1982/1983
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | 30 | 24 | 24 | 6 | 78 | 33 |
2 | Gwardia Wrocław | 30 | 23 | 23 | 7 | 74 | 33 |
3 | AZS Olsztyn | 30 | 19 | 19 | 11 | 68 | 52 |
4 | BESKID Andrychów | 30 | 12 | 12 | 18 | 50 | 63 |
5 | HUTNIK Kraków | 28 | 16 | 16 | 12 | 57 | 48 |
6 | Płomień Milowice | 28 | 15 | 15 | 13 | 57 | 53 |
7 | RESURSA Łódź | 28 | 14 | 14 | 14 | 55 | 55 |
8 | RESOVIA Rzeszów | 28 | 12 | 12 | 16 | 32 | 69 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 28 | 5 | 5 | 23 | 32 | 69 |
10 | POSNANIA Poznań | 28 | 4 | 4 | 24 | 21 | 76 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27.11.1982 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-6 | 14-16 | 15-13 | 15-12 | - |
2 | 04.12.1982 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 15-11 | 12-15 | 5-15 | 15-7 |
3 | 05.12.1982 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-13 | 15-7 | 15-2 | - | - |
4 | 11.12.1982 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 1 : 3 | 13-15 | 8-15 | 15-11 | 10-15 | - |
5 | 12.12.1982 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 2 | 12-15 | 4-15 | 15-7 | 15-12 | 15-4 |
6 | 18.12.1982 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-10 | 8-15 | 7-15 | 15-17 | - |
7 | 19.12.1982 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 15-10 | 15-13 | - | - |
8 | 25.12.1982 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 3 : 0 | 15-12 | 15-7 | 15-4 | - | - |
9 | 26.12.1982 | ? | Płomień Milowice | POSNANIA Poznań | 3 : 2 | 13-15 | 6-15 | 15-8 | 15-4 | 15-8 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | 9 | 9 | 9 | 0 | 27 | 6 |
2 | Gwardia Wrocław | 9 | 8 | 8 | 1 | 24 | 4 |
3 | BESKID Andrychów | 9 | 6 | 6 | 3 | 21 | 11 |
4 | HUTNIK Kraków | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 13 |
5 | AZS Olsztyn | 9 | 6 | 6 | 3 | 21 | 17 |
6 | Płomień Milowice | 9 | 4 | 4 | 5 | 16 | 20 |
7 | RESOVIA Rzeszów | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 |
8 | RESURSA Łódź | 9 | 2 | 2 | 7 | 10 | 23 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 9 | 1 | 1 | 8 | 8 | 24 |
10 | POSNANIA Poznań | 9 | 0 | 0 | 9 | 4 | 27 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 08.01.1983 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 2 | 10-15 | 10-15 | 15-8 | 15-12 | 15-10 |
11 | 15.01.1983 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 0 : 3 | 9-15 | 8-15 | 12-15 | - | - |
12 | 16.01.1983 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 2 | 15-8 | 6-15 | 15-3 | 14-16 | 15-12 |
13 | 22.01.1983 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 1 : 3 | 10-15 | 15-9 | 7-15 | 10-15 | - |
14 | 23.01.1983 | ? | HUTNIK Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-6 | 15-9 | - | - |
15 | 29.01.1983 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 11-15 | 15-11 | 15-3 | 15-5 | - |
16 | 30.01.1983 | ? | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 1 | 15-10 | 3-15 | 15-3 | 15-12 | - |
17 | 05.02.1983 | ? | POSNANIA Poznań | Płomień Milowice | 3 : 1 | 10-15 | 15-12 | 15-11 | 15-4 | - |
18 | 06.02.1983 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 4-15 | 15-13 | 15-12 | 15-10 | - |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | 18 | 16 | 16 | 2 | 48 | 17 |
2 | Gwardia Wrocław | 18 | 15 | 15 | 3 | 48 | 17 |
3 | AZS Olsztyn | 18 | 12 | 12 | 6 | 44 | 30 |
4 | BESKID Andrychów | 18 | 11 | 11 | 7 | 41 | 28 |
5 | HUTNIK Kraków | 18 | 9 | 9 | 9 | 35 | 32 |
6 | Płomień Milowice | 18 | 9 | 9 | 9 | 33 | 39 |
7 | RESURSA Łódź | 18 | 8 | 8 | 10 | 31 | 37 |
8 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 5 | 5 | 13 | 28 | 43 |
9 | POSNANIA Poznań | 18 | 3 | 3 | 15 | 15 | 48 |
10 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 18 | 2 | 2 | 16 | 18 | 48 |