Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 30) 03.07.2020
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 0:2 (0:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 30: 3 lipca 2020 (poniedziałek, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec) - Sławomir Kowalewski, Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała). Techniczny: Damian Gawęcki (Kielce) |
13. Krystian Stępniowski
16. Dawid Ryndak
25. Piotr Polczak40'
27. Rafał Grzelak (57' 6. Bartłomiej Babiarz)
29. Markas Beneta55'
9. Mateusz Szwed
21. Tomasz Hołota
14. Filip Karbowy
11. Patryk Mularczyk48' (67' 7. Tomasz Nawotka)
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki
Trener: Krzysztof Dębek
25. Michał Szromnik
18. Michał Ilków-Gołąb
31. Oliver Praznovsky
24. Kamil Juraszek73'
32. Przemysław Stolc76'
7. Miłosz Kozak (77' 16. Robert Mandrysz)
28. Krzysztof Kubica49'
8. Szymon Drewniak
10. Maksymilian Banaszewski
19. Marcel Ziemann (61' 87. Damian Piotrowski)
11. Mikołaj Lebedyński (85' 99. Damian Kowalczyk)
Trener: Ivan Djurdjević
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów |
POZOSTAŁE MECZE 30 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 3 lipca 2020 | Chojniczanka Chojnice | Sandecja Nowy Sącz | 2:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 4 lipca 2020 | Warta Poznań | Puszcza Niepołomice | 1:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 4 lipca 2020 | Miedź Legnica | GKS Tychy | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 4 lipca 2020 | Stal Mielec | Odra Opole | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 5 lipca 2020 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Stomil Olsztyn | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 5 lipca 2020 | Olimpia Grudziądz | GKS Bełchatów | 1:2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 5 lipca 2020 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Radomiak Radom | 4:2 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 5 lipca 2020 | Wigry Suwałki | GKS 1962 Jastrzębie | 2:0 (2:0) |
TABELA PO 30 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 30 | 59 | 17 | 8 | 5 | 57 | 30 |
2 | Stal Mielec | 30 | 58 | 18 | 4 | 8 | 48 | 28 |
3 | Warta Poznań | 30 | 53 | 16 | 5 | 9 | 45 | 30 |
4 | Radomiak Radom (b) | 30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 46 | 40 |
5 | Miedź Legnica (s) | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 43 | 39 |
6 | GKS Tychy | 30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 56 | 48 |
7 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 43 | 33 |
8 | Chrobry Głogów | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 32 | 39 |
9 | Puszcza Niepołomice | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 31 | 37 |
10 | GKS Bełchatów (b) | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 36 | 39 |
11 | Stomil Olsztyn | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 25 | 34 |
12 | GKS 1962 Jastrzębie | 30 | 38 | 9 | 11 | 10 | 40 | 42 |
13 | Olimpia Grudziądz (b) | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 45 | 53 |
14 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 44 | 49 |
15 | Sandecja Nowy Sącz | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 42 | 49 |
16 | Odra Opole | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 28 | 34 |
17 | Chojniczanka Chojnice | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 40 | 54 |
18 | Wigry Suwałki | 30 | 23 | 6 | 5 | 19 | 25 | 50 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK