Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 19) 23.11.2019

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

SPRAWOZDANIE

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
2:1 (0:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 19: 23 listopada 2019 (niedziela, godz. 12:45), Grudziądz, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń) - Bolesław Rosa (Warszawa), Paulina Baranowska (Toruń). Techniczny: Maciej Lanckowski (Toruń) Gol.png 0:1 Fabian Piasecki 55'
Gol.png 1:1 Omran Haydary 82'
Gol.png 2:1 Lukáš Ďuriška 85'

Olimpia Grudziądz

1. Łukasz Sapela
25. Damian Ciechanowski
18. Lukáš Ďuriška
93. Łukasz Bogusławski
71. Remigusz Szywacz
7. Omar Monterde (78' 34. Mohamed Medfai)
44. Dominik Frelek
21. Maciej Kona
23. Konrad Handzlik (74' 10. Robert Ziętarski)
19. Elvir Maloku (58' 11. Omran Haydary)
9. João Criciúma


Trener: Jacek Trzeciak

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

13. Krystian Stępniowski
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski
66. Płamen Kraczunow
27. Rafał Grzelak
30. Patryk Małecki
21. Tomasz Hołota
6. Bartłomiej Babiarz
11. Patryk Mularczyk Zk.png 39' (67' 98. Wojciech Słomka)
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki (76' 10. Stanisław Biłeńkyj)


Trener: Dariusz Dudek

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz

POZOSTAŁE MECZE 19 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 22 listopada 2019 Puszcza Niepołomice Odra Opole 1:2 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 22 listopada 2019 Miedź Legnica (s) Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 22 listopada 2019 Podbeskidzie Bielsko-Biała Chojniczana Chojnice 2:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 22 listopada 2019 Wigry Suwałki Stal Mielec 0:3 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 23 listopada 2019 GKS Bełchatów (b) Wigry Suwałki 1:2 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 23 listopada 2019 GKS Tychy GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 23 listopada 2019 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Chrobry Głogów 4:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 19 24 listopada 2019 Stomil Olsztyn Radomiak Radom (b) 0:0 (0:0)

TABELA PO 19 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 19 40 12 4 4 33 18
2 Stal Mielec 19 38 12 2 6 30 18
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 37 11 4 5 36 21
4 Radomiak Radom (b) 19 36 10 6 4 30 23
5 Olimpia Grudziądz (b) 19 31 9 4 7 34 30
6 Miedź Legnica (s) 19 31 9 4 7 29 26
7 GKS 1962 Jastrzębie 19 30 7 9 4 30 25
8 GKS Tychy 19 30 8 6 6 40 29
9 Zagłębie Sosnowiec (s) 19 26 7 5 8 28 31
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19 26 7 5 8 28 22
11 Stomil Olsztyn 19 26 7 5 8 16 22
12 Sandecja Nowy Sącz 19 25 7 4 9 28 35
13 GKS Bełchatów (b) 19 24 7 3 10 24 27
14 Puszcza Niepołomice 19 23 6 5 9 15 24
15 Chrobry Głogów 19 20 5 5 10 18 33
16 Odra Opole 19 20 5 5 10 16 25
17 Wigry Suwałki 19 19 5 4 11 17 31
18 Chojniczana Chojnice 19 16 4 4 12 27 39

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego