Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1999/2000

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębie Sosnowiec 34 71 21 8 5 62 27
2 Unia Skierniewice 34 65 18 11 5 61 33
3 Lignomat Jankowy 34 61 18 7 9 57 33
4 Rozwój Katowice 34 57 17 6 11 44 35
5 MK Górnik Katowice 34 52 15 7 12 40 34
6 Pelikan Łowicz 34 51 13 12 9 57 54
7 Mień Lipno 34 49 13 10 11 54 50
8 Astra Krotoszyn 34 48 13 9 12 52 43
9 Odra II Opole 34 46 13 7 14 51 57
10 Warta Zawiercie 34 45 11 12 11 41 44
11 Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 42 11 9 14 36 42
12 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 34 42 12 6 16 38 41
13 WKS/Marko Wieluń 34 42 10 12 12 38 52
14 Górnik Jastrzębie 34 41 11 8 15 39 46
15 CKS Czeladź 34 40 11 7 16 27 39
16 Start Łódź 34 37 10 7 17 36 63
17 GKS II Bełchatów 34 36 10 6 18 45 51
18 Aluminium Konin 34 19 5 4 25 24 58

O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.
W 1999 roku GKS Jastrzębie zmienił nazwę na Górnik Jastrzębie.
Mecze barażowe o miejsce w III lidze Górnik Jastrzębie - Wedan Żórawina nie odbyły się - Wedan zrezygnował z gry.


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Zagłębie Sosnowiec - 1-1 3-1 1-2 2-1 0-0 4-2 0-0 5-0 2-0 1-1 2-1 2-1 2-0 2-0 2-1 4-0 7-1
2 Unia Skierniewice 1-1 - 2-1 2-1 3-0 1-1 3-0 2-2 3-0 1-1 4-1 2-0 1-1 3-1 1-0 2-0 3-1 2-1
3 Lignomat Jankowy 0-1 2-1 - 2-0 2-0 3-0 2-1 0-0 4-1 4-1 2-1 2-1 2-0 1-0 4-1 1-1 2-1 4-1
4 Rozwój Katowice 2-1 1-2 2-1 - 0-3 3-1 0-0 2-1 2-1 1-0 1-0 1-0 0-0 2-0 1-0 4-1 2-0 1-0
5 MK Górnik Katowice 0-2 1-0 2-2 4-0 - 1-2 1-0 2-0 0-2 3-0 3-0 3-0 0-0 1-3 0-0 1-0 2-0 1-0
6 Pelikan Łowicz 1-1 3-2 1-1 0-0 2-1 - 1-1 2-0 4-3 3-1 3-0 2-1 1-1 1-0 1-2 1-1 1-6 1-1
7 Mień Lipno 0-1 2-2 3-1 0-4 4-2 2-1 - 1-1 7-2 2-1 1-1 2-0 2-2 0-0 1-0 3-1 3-2 1-0
8 Astra Krotoszyn 3-2 1-1 1-0 2-0 0-2 3-4 3-1 - 1-2 1-2 2-1 3-0 0-1 2-0 3-0 3-1 6-0 2-0
9 Odra II Opole 0-1 3-2 1-1 3-2 1-1 2-1 2-0 2-3 - 1-1 1-2 3-0 3-1 3-1 0-0 1-2 3-1 3-0
10 Warta Zawiercie 1-2 0-1 3-3 2-1 0-0 3-2 2-1 1-1 1-2 - 1-1 0-0 3-1 2-0 1-0 2-3 1-0 2-0
11 Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 2-1 0-0 1-1 2-1 1-4 1-2 1-1 0-0 1-1 - 2-1 3-0 0-2 1-0 3-0 4-1 0-0
12 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 1-2 1-2 1-1 5-0 2-1 1-4 3-1 0-0 0-1 1-0 - 2-1 4-0 1-0 3-0 2-2 1-0
13 WKS/Marko Wieluń 2-1 1-1 1-0 0-2 1-0 3-3 2-2 1-2 2-1 1-1 0-2 1-1 - 3-1 2-0 2-2 2-0 1-0
14 Górnik Jastrzębie 0-0 1-1 0-1 1-3 0-0 2-2 3-0 2-1 1-1 1-1 1-3 2-0 3-1 - 3-2 1-0 2-0 2-0
15 CKS Czeladź 0-1 1-1 1-0 1-0 0-1 1-3 2-0 0-0 2-0 2-2 1-0 0-0 0-0 3-2 - 2-1 1-0 2-1
16 Start Łódź 2-2 0-3 0-5 1-1 0-0 3-1 1-1 3-1 1-4 3-2 1-0 0-1 0-2 1-0 2-1 - 1-0 2-0
17 GKS II Bełchatów 0-1 1-2 1-0 2-1 0-1 1-2 1-1 1-1 1-0 0-0 2-0 1-0 8-0 2-2 3-0 4-0 - 3-1
18 Aluminium Konin 0-3 0-2 0-1 1-0 1-2 1-1 0-4 3-1 4-0 0-1 0-1 0-1 3-1 0-2 1-2 4-1 0-0 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 31 lipca 1999 13.00 MK Górnik Katowice Odra II Opole 0-2 (0-1)
1 31 lipca 1999 14.00 GKS Jastrzębie Lignomat Jankowy 0-1 (0-0)
1 31 lipca 1999 17.00 Warta Zawiercie Unia Skierniewice 0-1 (0-0)
1 31 lipca 1999 17.00 Mień Lipno Aluminium Konin 1-0 (0-0)
1 31 lipca 1999 18.00 Zagłębie Sosnowiec Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 (2-0)
1 1 sierpnia 1999 11.00 CKS Czeladź Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
1 1 sierpnia 1999 11.15 Pelikan Łowicz Start Łódź 1-1 (1-0)
1 1 sierpnia 1999 17.00 GKS II Bełchatów Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 (1-0)
1 1 sierpnia 1999 17.00 Astra Krotoszyn WKS-Marko Wieluń 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 7 sierpnia 1999 11.00 Start Łódź Unia Skierniewice 0-3 (0-1)
2 7 sierpnia 1999 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski GKS II Bełchatów 2-2 (2-1)
2 7 sierpnia 1999 17.00 Lignomat Jankowy Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-0)
2 7 sierpnia 1999 17.00 WKS-Marko Wieluń Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 (0-1)
2 7 sierpnia 1999 17.00 Warta Zawiercie Mień Lipno 2-1 (0-0)
2 7 sierpnia 1999 17.00 Aluminium Konin MK Górnik Katowice 1-2 (1-2)
2 7 sierpnia 1999 17.30 Rozwój Katowice GKS Jastrzębie 2-0 (0-0)
2 7 sierpnia 1999 17.30 Astra Krotoszyn Pelikan Łowicz 3-4 (1-3)
2 7 sierpnia 1999 17.30 Odra II Opole CKS Czeladź 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 14 sierpnia 1999 11.00 MK Górnik Katowice Warta Zawiercie 3-0 (2-0)
3 14 sierpnia 1999 14.00 GKS Jastrzębie Odra II Opole 1-1 (0-1)
3 14 sierpnia 1999 17.00 Unia Skierniewice Astra Krotoszyn 2-2 (1-0)
3 14 sierpnia 1999 17.00 CKS Czeladź Aluminium Konin 2-1 (1-0)
3 14 sierpnia 1999 17.00 Mień Lipno Start Łódź 3-1 (2-0)
3 14 sierpnia 1999 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 (0-1)
3 14 sierpnia 1999 17.30 Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 1-2 (0-1)
3 15 sierpnia 1999 11.00 GKS II Bełchatów Lignomat Jankowy 1-0 (1-0)
3 15 sierpnia 1999 11.15 Pelikan Łowicz WKS-Marko Wieluń 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 18 sierpnia 1999 17.00 Pelikan Łowicz Unia Skierniewice 3-2 (0-0)
4 18 sierpnia 1999 17.00 Lignomat Jankowy Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 (1-1)
4 18 sierpnia 1999 17.00 Start Łódź MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
4 18 sierpnia 1999 17.00 Aluminium Konin GKS Jastrzębie 0-2 (0-1)
4 18 sierpnia 1999 17.00 WKS-Marko Wieluń Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1 (0-0)
4 18 sierpnia 1999 17.00 Rozwój Katowice GKS II Bełchatów 2-0 (2-0)
4 18 sierpnia 1999 17.00 Odra II Opole Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-1)
4 18 sierpnia 1999 17.00 Warta Zawiercie CKS Czeladź 1-0 (1-0)
4 18 sierpnia 1999 17.30 Astra Krotoszyn Mień Lipno 3-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 21 sierpnia 1999 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Lignomat Jankowy 1-2 (1-1)
5 21 sierpnia 1999 13.00 MK Górnik Katowice Astra Krotoszyn 2-0 (0-0)
5 21 sierpnia 1999 17.00 CKS Czeladź Start Łódź 2-1 (0-1)
5 21 sierpnia 1999 17.00 Unia Skierniewice WKS-Marko Wieluń 1-1 (1-0)
5 21 sierpnia 1999 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Rozwój Katowice 1-1 (0-0)
5 21 sierpnia 1999 17.00 Mień Lipno Pelikan Łowicz 2-1 (0-0)
5 21 sierpnia 1999 17.00 GKS Jastrzębie Warta Zawiercie 1-1 (1-0)
5 21 sierpnia 1999 17.00 Zagłębie Sosnowiec Aluminium Konin 7-1 (6-0)
5 22 sierpnia 1999 11.00 GKS II Bełchatów Odra II Opole 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 25 sierpnia 1999 17.00 Pelikan Łowicz MK Górnik Katowice 2-1 (1-0)
6 25 sierpnia 1999 17.00 Unia Skierniewice Mień Lipno 3-0 (3-0)
6 25 sierpnia 1999 17.00 Start Łódź GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
6 25 sierpnia 1999 17.00 Aluminium Konin GKS II Bełchatów 0-0 (0-0)
6 25 sierpnia 1999 17.00 WKS-Marko Wieluń Lignomat Jankowy 1-0 (0-0)
6 25 sierpnia 1999 17.00 Rozwój Katowice Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 (0-0)
6 25 sierpnia 1999 17.00 Odra II Opole Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 (1-1)
6 25 sierpnia 1999 17.00 Warta Zawiercie Zagłębie Sosnowiec 1-2 (1-1)
6 25 sierpnia 1999 17.30 Astra Krotoszyn CKS Czeladź 3-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 28 sierpnia 1999 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Odra II Opole 0-0 (0-0)
7 28 sierpnia 1999 13.00 MK Górnik Katowice Unia Skierniewice 1-0 (0-0)
7 28 sierpnia 1999 16.00 GKS Jastrzębie Astra Krotoszyn 2-1 (0-1)
7 28 sierpnia 1999 17.00 CKS Czeladź Pelikan Łowicz 1-3 (0-1)
7 28 sierpnia 1999 17.00 Lignomat Jankowy Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
7 28 sierpnia 1999 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Aluminium Konin 0-0 (0-0)
7 28 sierpnia 1999 17.00 Mień Lipno WKS-Marko Wieluń 2-2 (1-1)
7 29 sierpnia 1999 16.30 GKS II Bełchatów Warta Zawiercie 0-0 (0-0)
7 29 sierpnia 1999 17.00 Zagłębie Sosnowiec Start Łódź 2-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 4 września 1999 14.00 Start Łódź GKS II Bełchatów 1-0 (0-0)
8 4 września 1999 16.00 Mień Lipno MK Górnik Katowice 4-2 (2-2)
8 4 września 1999 16.30 Unia Skierniewice CKS Czeladź 1-0 (1-0)
8 4 września 1999 16.30 Odra II Opole Lignomat Jankowy 1-1 (0-1)
8 4 września 1999 16.30 Warta Zawiercie Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 (1-0)
8 4 września 1999 17.00 WKS-Marko Wieluń Rozwój Katowice 0-2 (0-0)
8 4 września 1999 17.00 Aluminium Konin Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1 (0-0)
8 4 września 1999 17.00 Pelikan Łowicz GKS Jastrzębie 1-0 (1-0)
8 4 września 1999 17.00 Astra Krotoszyn Zagłębie Sosnowiec 3-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 8 września 1999 16.00 CKS Czeladź Mień Lipno 2-0 (1-0)
9 8 września 1999 16.00 GKS Jastrzębie Unia Skierniewice 1-1 (1-1)
9 8 września 1999 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Start Łódź 3-0 (0-0)
9 8 września 1999 16.00 Lignomat Jankowy Aluminium Konin 4-1 (1-0)
9 8 września 1999 16.00 MK Górnik Katowice WKS-Marko Wieluń 0-0 (0-0)
9 8 września 1999 16.30 Zagłębie Sosnowiec Pelikan Łowicz 0-0 (0-0)
9 8 września 1999 16.30 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Warta Zawiercie 0-1 (0-0)
9 8 września 1999 16.30 GKS II Bełchatów Astra Krotoszyn 1-1 (1-0)
9 8 września 1999 16.30 Rozwój Katowice Odra II Opole 2-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 11 września 1999 11.00 MK Górnik Katowice CKS Czeladź 0-0 (0-0)
10 11 września 1999 11.00 Start Łódź Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1 (0-0)
10 11 września 1999 16.00 Mień Lipno GKS Jastrzębie 0-0 (0-0)
10 11 września 1999 16.00 WKS-Marko Wieluń Odra II Opole 2-1 (1-1)
10 11 września 1999 16.30 Warta Zawiercie Lignomat Jankowy 3-3 (2-3)
10 11 września 1999 17.00 Astra Krotoszyn Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 (1-0)
10 12 września 1999 11.15 Pelikan Łowicz GKS II Bełchatów 1-6 (0-4)
10 12 września 1999 16.00 Unia Skierniewice Zagłębie Sosnowiec 1-1 (1-0)
10 12 września 1999 16.00 Aluminium Konin Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 18 września 1999 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Astra Krotoszyn 3-1 (1-0)
11 18 września 1999 15.00 Zagłębie Sosnowiec Mień Lipno 4-2 (2-1)
11 18 września 1999 16.00 GKS Jastrzębie MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
11 18 września 1999 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Pelikan Łowicz 1-4 (1-1)
11 18 września 1999 16.00 Rozwój Katowice Warta Zawiercie 1-0 (0-0)
11 19 września 1999 12.00 Lignomat Jankowy Start Łódź 1-1 (0-0)
11 19 września 1999 13.00 CKS Czeladź WKS-Marko Wieluń 0-0 (0-0)
11 19 września 1999 16.00 GKS II Bełchatów Unia Skierniewice 1-2 (0-0)
11 19 września 1999 16.00 Odra II Opole Aluminium Konin 3-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 24 września 1999 15.30 MK Górnik Katowice Zagłębie Sosnowiec 0-2 (0-1)
12 25 września 1999 15.00 Rozwój Katowice Start Łódź 4-1 (2-1)
12 25 września 1999 15.00 Warta Zawiercie Odra II Opole 1-2 (0-2)
12 25 września 1999 16.00 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 3-2 (2-1)
12 25 września 1999 16.00 WKS-Marko Wieluń Aluminium Konin 1-0 (0-0)
12 25 września 1999 16.00 Astra Krotoszyn Lignomat Jankowy 1-0 (1-0)
12 25 września 1999 16.00 Unia Skierniewice Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 (1-1)
12 25 września 1999 16.00 Mień Lipno GKS II Bełchatów 3-2 (1-1)
12 26 września 1999 16.00 Pelikan Łowicz Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 2 października 1999 11.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Unia Skierniewice 1-2 (0-1)
13 2 października 1999 15.00 Zagłębie Sosnowiec CKS Czeladź 2-0 (0-0)
13 2 października 1999 15.00 GKS Jastrzębie WKS-Marko Wieluń 3-1 (2-0)
13 2 października 1999 15.00 Lignomat Jankowy Pelikan Łowicz 3-0 (0-0)
13 2 października 1999 15.00 Rozwój Katowice Astra Krotoszyn 2-1 (0-0)
13 2 października 1999 15.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Mień Lipno 1-2 (0-1)
13 2 października 1999 15.30 Odra II Opole Start Łódź 1-2 (1-1)
13 2 października 1999 16.00 Aluminium Konin Warta Zawiercie 0-1 (0-1)
13 3 października 1999 15.00 GKS II Bełchatów MK Górnik Katowice 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 8 października 1999 WKS-Marko Wieluń Warta Zawiercie 1-1 (0-1)
14 9 października 1999 11.00 Start Łódź Aluminium Konin 2-0 (1-0)
14 9 października 1999 12.00 Astra Krotoszyn Odra II Opole 1-2 (1-2)
14 9 października 1999 13.00 Unia Skierniewice Lignomat Jankowy 2-1 (1-0)
14 9 października 1999 13.00 MK Górnik Katowice Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 (1-0)
14 9 października 1999 15.00 GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 0-0 (0-0)
14 9 października 1999 15.00 Pelikan Łowicz Rozwój Katowice 0-0 (0-0)
14 9 października 1999 15.00 Mień Lipno Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 (0-0)
14 9 października 1999 15.00 CKS Czeladź GKS II Bełchatów 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 16 października 1999 14.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki CKS Czeladź 1-0 (1-0)
15 16 października 1999 14.00 Zagłębie Sosnowiec WKS-Marko Wieluń 2-1 (0-1)
15 16 października 1999 15.00 Lignomat Jankowy Mień Lipno 2-1 (1-0)
15 16 października 1999 15.00 Rozwój Katowice Unia Skierniewice 1-2 (1-0)
15 16 października 1999 15.00 Warta Zawiercie Start Łódź 2-3 (0-2)
15 16 października 1999 15.00 Odra II Opole Pelikan Łowicz 2-1 (1-0)
15 17 października 1999 12.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski MK Górnik Katowice 5-0 (3-0)
15 17 października 1999 15.00 Aluminium Konin Astra Krotoszyn 3-1 (0-1)
15 17 października 1999 15.00 GKS II Bełchatów GKS Jastrzębie 2-2 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 23 października 1999 13.00 MK Górnik Katowice Lignomat Jankowy 2-2 (0-1)
16 23 października 1999 14.00 CKS Czeladź Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 (0-0)
16 23 października 1999 14.00 Mień Lipno Rozwój Katowice 0-4 (0-1)
16 23 października 1999 14.00 WKS-Marko Wieluń Start Łódź 2-2 (1-0)
16 23 października 1999 14.00 Astra Krotoszyn Warta Zawiercie 1-2 (1-1)
16 23 października 1999 14.00 Zagłębie Sosnowiec GKS II Bełchatów 4-0 (2-0)
16 23 października 1999 14.30 GKS Jastrzębie Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-3 (0-1)
16 23 października 1999 15.00 Unia Skierniewice Odra II Opole 3-0 (1-0)
16 24 października 1999 11.15 Pelikan Łowicz Aluminium Konin 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 30 października 1999 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski GKS Jastrzębie 4-0 (1-0)
17 30 października 1999 13.00 Start Łódź Astra Krotoszyn 3-1 (2-0)
17 30 października 1999 13.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Zagłębie Sosnowiec 0-2 (0-1)
17 30 października 1999 14.00 Rozwój Katowice MK Górnik Katowice 0-3 (0-1)
17 30 października 1999 14.00 Lignomat Jankowy CKS Czeladź 4-1 (1-1)
17 30 października 1999 14.00 Warta Zawiercie Pelikan Łowicz 3-2 (0-1)
17 30 października 1999 14.30 Odra II Opole Mień Lipno 2-0 (0-0)
17 31 października 1999 11.00 GKS II Bełchatów WKS-Marko Wieluń 8-0 (4-0)
17 31 października 1999 14.00 Aluminium Konin Unia Skierniewice 0-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 6 listopada 1999 11.00 Start Łódź Pelikan Łowicz 3-1 (0-1)
18 6 listopada 1999 13.00 Lignomat Jankowy GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
18 6 listopada 1999 13.00 Aluminium Konin Mień Lipno 0-4 (0-1)
18 6 listopada 1999 13.00 Unia Skierniewice Warta Zawiercie 1-1 (1-0)
18 6 listopada 1999 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Zagłębie Sosnowiec 3-0 (1-0)
18 6 listopada 1999 13.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki GKS II Bełchatów 4-1 (1-0)
18 6 listopada 1999 13.00 Odra II Opole MK Górnik Katowice 1-1 (0-1)
18 6 listopada 1999 13.30 WKS-Marko Wieluń Astra Krotoszyn 1-2 (0-0)
18 6 listopada 1999 14.00 Rozwój Katowice CKS Czeladź 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 10 listopada 1999 14.00 Zagłębie Sosnowiec Lignomat Jankowy 3-1 (0-0)
19 13 listopada 1999 13.00 CKS Czeladź Odra II Opole 2-0 (0-0)
19 13 listopada 1999 13.00 Unia Skierniewice Start Łódź 2-0 (0-0)
19 13 listopada 1999 13.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki WKS-Marko Wieluń 3-0 (1-0)
19 13 listopada 1999 13.00 MK Górnik Katowice Aluminium Konin 1-0 (0-0)
19 13 listopada 1999 13.00 Mień Lipno Warta Zawiercie 2-1 (1-1)
19 14 listopada 1999 11.15 Pelikan Łowicz Astra Krotoszyn 2-0 (1-0)
19 18 marca 2000 15.30 Górnik Jastrzębie Rozwój Katowice 1-3 (1-3)
19 19 marca 2000 GKS II Bełchatów Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 25 marca 2000 13.00 Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec przełożony
20 25 marca 2000 15.00 Aluminium Konin CKS Czeladź 1-2 (1-1)
20 25 marca 2000 15.00 Astra Krotoszyn Unia Skierniewice 1-1 (0-1)
20 25 marca 2000 15.00 Lignomat Jankowy GKS II Bełchatów 2-1 (0-0)
20 25 marca 2000 15.30 Warta Zawiercie MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
20 25 marca 2000 WKS-Marko Wieluń Pelikan Łowicz 3-3 (1-3)
20 25 marca 2000 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
20 25 marca 2000 Start Łódź Mień Lipno 1-1 (0-1)
20 26 marca 2000 13.00 Odra II Opole Górnik Jastrzębie 3-1 (3-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 1 kwietnia 2000 12.00 MK Górnik Katowice Start Łódź 1-0 (1-0)
21 1 kwietnia 2000 15.00 CKS Czeladź Warta Zawiercie 2-2 (1-1)
21 1 kwietnia 2000 15.30 Górnik Jastrzębie Aluminium Konin 2-0 (1-0)
21 1 kwietnia 2000 16.30 Zagłębie Sosnowiec Odra II Opole 5-0 (4-0)
21 1 kwietnia 2000 Mień Lipno Astra Krotoszyn 1-1 (1-0)
21 1 kwietnia 2000 Piotrcovia Piotrków Trybunalski WKS-Marko Wieluń 2-1 (1-0)
21 1 kwietnia 2000 Unia Skierniewice Pelikan Łowicz 1-1 (0-0)
21 1 kwietnia 2000 Włókniarz Konstantynów Łódzki Lignomat Jankowy 0-0 (0-0)
21 2 kwietnia 2000 16.00 GKS II Bełchatów Rozwój Katowice 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 8 kwietnia 2000 12.00 Start Łódź CKS Czeladź 2-1 (1-0)
22 8 kwietnia 2000 15.00 Lignomat Jankowy Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 (0-1)
22 8 kwietnia 2000 15.00 Aluminium Konin Zagłębie Sosnowiec 0-3 (0-1)
22 8 kwietnia 2000 16.00 Astra Krotoszyn MK Górnik Katowice 0-2 (0-0)
22 8 kwietnia 2000 16.00 WKS-Marko Wieluń Unia Skierniewice 1-1 (0-0)
22 8 kwietnia 2000 16.00 Rozwój Katowice Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
22 8 kwietnia 2000 16.00 Warta Zawiercie Górnik Jastrzębie 2-0 (0-0)
22 9 kwietnia 2000 11.15 Pelikan Łowicz Mień Lipno 1-1 (1-1)
22 9 kwietnia 2000 16.00 Odra II Opole GKS II Bełchatów 3-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 15 kwietnia 2000 13.00 MK Górnik Katowice Pelikan Łowicz 1-2 (0-1)
23 15 kwietnia 2000 13.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Rozwój Katowice 1-1 (0-1)
23 15 kwietnia 2000 15.30 Górnik Jastrzębie Start Łódź 1-0 (1-0)
23 15 kwietnia 2000 15.30 CKS Czeladź Astra Krotoszyn 0-0 (0-0)
23 15 kwietnia 2000 16.00 Lignomat Jankowy WKS-Marko Wieluń 2-0 (1-0)
23 15 kwietnia 2000 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Odra II Opole 0-0 (0-0)
23 15 kwietnia 2000 16.30 Zagłębie Sosnowiec Warta Zawiercie 2-0 (1-0)
23 16 kwietnia 2000 17.00 Mień Lipno Unia Skierniewice 2-2 (1-1)
23 16 kwietnia 2000 17.00 GKS II Bełchatów Aluminium Konin 3-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 19 kwietnia 2000 16.00 Odra II Opole Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 (2-0)
24 19 kwietnia 2000 16.00 Unia Skierniewice MK Górnik Katowice 3-0 (2-0)
24 19 kwietnia 2000 16.00 Astra Krotoszyn Górnik Jastrzębie 2-0 (2-0)
24 19 kwietnia 2000 16.00 Rozwój Katowice Lignomat Jankowy 2-1 (1-0)
24 19 kwietnia 2000 16.00 Aluminium Konin Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 (0-1)
24 19 kwietnia 2000 16.00 WKS-Marko Wieluń Mień Lipno 2-2 (1-2)
24 19 kwietnia 2000 16.00 Warta Zawiercie GKS II Bełchatów 1-0 (0-0)
24 19 kwietnia 2000 16.00 Start Łódź Zagłębie Sosnowiec 2-2 (0-2)
24 19 kwietnia 2000 17.00 Pelikan Łowicz CKS Czeladź 1-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 26 kwietnia 2000 15.00 MK Górnik Katowice Mień Lipno 1-0 (1-0)
25 26 kwietnia 2000 15.30 Górnik Jastrzębie Pelikan Łowicz 2-2 (1-1)
25 26 kwietnia 2000 16.00 Lignomat Jankowy Odra II Opole 4-1 (2-0)
25 26 kwietnia 2000 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Warta Zawiercie 1-1 (0-1)
25 26 kwietnia 2000 16.00 Rozwój Katowice WKS-Marko Wieluń 0-0 (0-0)
25 26 kwietnia 2000 16.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Aluminium Konin 1-0 (1-0)
25 26 kwietnia 2000 16.30 CKS Czeladź Unia Skierniewice 1-1 (1-1)
25 26 kwietnia 2000 17.00 Zagłębie Sosnowiec Astra Krotoszyn 0-0 (0-0)
25 GKS II Bełchatów Start Łódź przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 29 kwietnia 2000 13.00 Start Łódź Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
26 29 kwietnia 2000 13.00 Odra II Opole Rozwój Katowice 3-2 (0-2)
26 29 kwietnia 2000 14.30 Warta Zawiercie Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 (0-0)
26 29 kwietnia 2000 16.00 Unia Skierniewice Górnik Jastrzębie 3-1 (2-1)
26 29 kwietnia 2000 16.00 Aluminium Konin Lignomat Jankowy 0-1 (0-0)
26 29 kwietnia 2000 16.00 Pelikan Łowicz Zagłębie Sosnowiec 1-1 (0-1)
26 29 kwietnia 2000 16.00 Astra Krotoszyn GKS II Bełchatów 6-0 (2-0)
26 29 kwietnia 2000 16.30 WKS-Marko Wieluń MK Górnik Katowice 1-0 (0-0)
26 29 kwietnia 2000 17.00 Mień Lipno CKS Czeladź 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 3 maja 2000 CKS Czeladź MK Górnik Katowice 0-1 (0-0)
27 3 maja 2000 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Start Łódź 3-0 (0-0)
27 3 maja 2000 Górnik Jastrzębie Mień Lipno 3-0 (2-0)
27 3 maja 2000 Odra II Opole WKS-Marko Wieluń 3-1 (1-1)
27 3 maja 2000 Lignomat Jankowy Warta Zawiercie 4-1 (2-0)
27 3 maja 2000 Włókniarz Konstantynów Łódzki Astra Krotoszyn 1-1 (0-1)
27 3 maja 2000 GKS II Bełchatów Pelikan Łowicz 1-2 (0-2)
27 3 maja 2000 Zagłębie Sosnowiec Unia Skierniewice 1-1 (0-1)
27 3 maja 2000 Rozwój Katowice Aluminium Konin 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 6 maja 2000 11.00 MK Górnik Katowice Górnik Jastrzębie 1-3 (0-1)
28 6 maja 2000 11.00 Aluminium Konin Odra II Opole 4-0 (1-0)
28 6 maja 2000 12.15 Astra Krotoszyn Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 (1-0)
28 6 maja 2000 16.30 WKS-Marko Wieluń CKS Czeladź 2-0 (1-0)
28 6 maja 2000 16.30 Unia Skierniewice GKS II Bełchatów 3-1 (2-1)
28 6 maja 2000 17.00 Mień Lipno Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-1)
28 6 maja 2000 17.00 Warta Zawiercie Rozwój Katowice 2-1 (1-1)
28 6 maja 2000 17.00 Pelikan Łowicz Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 (1-0)
28 9 maja 2000 Start Łódź Lignomat Jankowy 0-5 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 10 maja 2000 13.00 Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 2-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 13 maja 2000 11.00 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Pelikan Łowicz 2-1 (2-1)
29 13 maja 2000 17.00 Aluminium Konin WKS-Marko Wieluń 3-1 (2-1)
29 13 maja 2000 17.00 Lignomat Jankowy Astra Krotoszyn 0-0 (0-0)
29 13 maja 2000 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Unia Skierniewice 2-1 (0-1)
29 13 maja 2000 17.30 Zagłębie Sosnowiec MK Górnik Katowice 2-1 (0-1)
29 14 maja 2000 13.00 Start Łódź Rozwój Katowice 1-1 (0-1)
29 14 maja 2000 16.00 Odra II Opole Warta Zawiercie 1-1 (1-0)
29 14 maja 2000 17.00 Górnik Jastrzębie CKS Czeladź 3-2 (1-1)
29 14 maja 2000 17.00 GKS II Bełchatów Mień Lipno 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 weryfikacja CKS Czeladź Warta Zawiercie 0-3 wo
25 17 maja 2000 GKS II Bełchatów Start Łódź 4-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 20 maja 2000 11.00 MK Górnik Katowice GKS II Bełchatów 2-0 (1-0)
30 20 maja 2000 13.00 Start Łódź Odra II Opole 1-4 (0-3)
30 20 maja 2000 16.30 CKS Czeladź Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-0)
30 20 maja 2000 16.30 WKS-Marko Wieluń Górnik Jastrzębie 3-1 (2-0)
30 20 maja 2000 16.30 Unia Skierniewice Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 (2-0)
30 20 maja 2000 17.00 Astra Krotoszyn Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
30 20 maja 2000 17.00 Mień Lipno Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 (1-0)
30 20 maja 2000 17.00 Pelikan Łowicz Lignomat Jankowy 1-1 (0-0)
30 20 maja 2000 17.00 Warta Zawiercie Aluminium Konin 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 27 maja 2000 17.00 Warta Zawiercie WKS-Marko Wieluń 3-1 (2-0)
31 27 maja 2000 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki MK Górnik Katowice 2-1 (0-1)
31 27 maja 2000 17.00 Rozwój Katowice Pelikan Łowicz 3-1 (2-0)
31 27 maja 2000 Aluminium Konin Start Łódź 4-1 (2-1)
31 27 maja 2000 Lignomat Jankowy Unia Skierniewice 2-1 (1-0)
31 27 maja 2000 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Mień Lipno 1-4 (0-3)
31 27 maja 2000 17.30 Zagłębie Sosnowiec Górnik Jastrzębie 2-0 (1-0)
31 28 maja 2000 11.00 GKS II Bełchatów CKS Czeladź 3-0 (1-0)
31 28 maja 2000 13.00 Odra II Opole Astra Krotoszyn 2-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 31 maja 2000 16.00 Unia Skierniewice Rozwój Katowice 2-1 (0-0)
32 31 maja 2000 17.00 CKS Czeladź Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
32 31 maja 2000 17.00 WKS-Marko Wieluń Zagłębie Sosnowiec 2-1 (1-1)
32 31 maja 2000 17.00 Mień Lipno Lignomat Jankowy 3-1 (1-0)
32 31 maja 2000 17.00 Start Łódź Warta Zawiercie 3-2 (3-1)
32 31 maja 2000 17.00 Pelikan Łowicz Odra II Opole 4-3 (3-0)
32 31 maja 2000 17.00 Astra Krotoszyn Aluminium Konin 2-0 (0-0)
32 31 maja 2000 18.00 MK Górnik Katowice Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 (0-0)
32 31 maja 2000 18.00 Górnik Jastrzębie GKS II Bełchatów 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 4 czerwca 2000 16.30 Lignomat Jankowy MK Górnik Katowice 2-0 (1-0)
33 4 czerwca 2000 16.30 Piotrcovia Piotrków Trybunalski CKS Czeladź 1-0 (0-0)
33 4 czerwca 2000 16.30 Rozwój Katowice Mień Lipno 0-0 (0-0)
33 4 czerwca 2000 16.30 Start Łódź WKS-Marko Wieluń 0-2 (0-1)
33 4 czerwca 2000 16.30 Warta Zawiercie Astra Krotoszyn 1-1 (0-0)
33 4 czerwca 2000 16.30 GKS II Bełchatów Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-1)
33 4 czerwca 2000 16.30 Włókniarz Konstantynów Łódzki Górnik Jastrzębie 0-2 (0-1)
33 4 czerwca 2000 16.30 Odra II Opole Unia Skierniewice 3-2 (2-1)
33 4 czerwca 2000 16.30 Aluminium Konin Pelikan Łowicz 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 przywrócono CKS Czeladź Warta Zawiercie 2-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 11 czerwca 2000 16.30 Górnik Jastrzębie Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 (2-0)
34 11 czerwca 2000 16.30 Astra Krotoszyn Start Łódź 3-1 (2-0)
34 11 czerwca 2000 16.30 Zagłębie Sosnowiec Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 (0-1)
34 11 czerwca 2000 16.30 MK Górnik Katowice Rozwój Katowice 4-0 (2-0)
34 11 czerwca 2000 16.30 CKS Czeladź Lignomat Jankowy 1-0 (0-0)
34 11 czerwca 2000 16.30 Pelikan Łowicz Warta Zawiercie 3-1 (1-1)
34 11 czerwca 2000 16.30 Mień Lipno Odra II Opole 7-2 (3-1)
34 11 czerwca 2000 16.30 WKS-Marko Wieluń GKS II Bełchatów 2-0 (2-0)
34 11 czerwca 2000 16.30 Unia Skierniewice Aluminium Konin 2-1 (0-0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego