Piłka nożna: Liga III, Grupa I - Sezon 1998/1999

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Włókniarz Kietrz 32 66 19 9 4 62 28
2 Lignomat Jankowy 32 54 14 12 6 41 30
3 Zagłębie Sosnowiec 32 51 15 6 11 39 36
4 GKS Jastrzębie 32 49 12 13 7 45 32
5 Varta-Odra Namysłów 32 47 13 8 11 42 35
6 WKS/Marko Wieluń 32 47 13 8 11 40 35
7 Unia Skierniewice 32 46 12 10 10 45 37
8 Astra Krotoszyn 32 46 11 13 8 40 25
9 CKS Czeladź 32 46 13 7 12 37 35
10 Rozwój Katowice 32 44 12 8 12 44 41
11 Pelikan Łowicz 32 42 12 6 14 39 48
12 Mień Lipno 32 41 11 8 13 32 46
13 Start Łódź 32 40 12 4 16 31 37
14 Górnik Pszów 32 39 10 9 13 32 48
15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 32 32 8 8 16 28 45
16 Concordia Knurów 32 31 8 7 17 32 45
17 Rymer Niedobczyce 32 23 5 8 19 22 48
18 Kujawy Włocławek - - - - - - -


Kujawy Włocławek po siódmej kolejce wycofały się z rozgrywek a ich wyniki anulowano. Drużyna ta była kontynuacją występującej w poprzednim sezonie w II lidze drużyny używającej kolejno różnych nazw i kończącej rozgrywki jako Kujawiak-Wisła Włocławek.

W trakcie rozgrywek nastąpiła fuzja drugoligowej Varty Namysłów i trzecioligowej Odry Opole. W jej wyniku na boiskach II ligi występowała Odra-Varta Opole a w III lidze Varta-Odra Namysłów.

Zdegradowany w sezonie 1998/99 z drugiej ligi Naprzód Rydułtowy nie przystąpił jesienią 1999 do rozgrywek III ligi, w tej sytuacji dodatkowo powinien utrzymać się najwyżej sklasyfikowany ze zdegradowanych drużyn Górnik Pszów ale i on nie przystąpił do gry. Ostatecznie utrzymał się Włókniarz Konstantynów Łódzki.


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Włókniarz Kietrz - 3-1 1-1 2-0 1-1 3-0 1-0 0-0 2-2 2-0 2-0 4-1 1-0 3-0 3-0 4-1 4-0 2-0
2 Lignomat Jankowy 0-0 - 4-1 1-1 1-0 2-1 2-2 1-0 3-0 3-1 2-0 0-0 0-0 1-1 0-1 1-0 3-0 -
3 Zagłębie Sosnowiec 0-2 0-0 - 1-0 2-1 2-0 3-0 1-2 2-1 2-0 2-0 3-0 2-1 1-2 5-3 3-1 1-0 -
4 GKS Jastrzębie 0-1 3-3 2-1 - 1-1 0-0 3-0 0-0 3-1 1-0 1-0 3-2 3-0 5-1 4-1 1-1 0-0 9-0
5 Varta-Odra Namysłów 1-1 1-3 3-0 2-1 - 2-0 4-3 0-1 1-0 1-0 0-0 2-1 2-0 3-2 0-0 2-1 4-0 3-0*
6 WKS/Marko Wieluń 2-0 0-0 1-0 1-1 2-1 - 2-1 1-1 3-0 3-5 3-1 3-0 2-0 3-0 1-0 1-0 0-0 -
7 Unia Skierniewice 1-1 0-1 0-1 1-0 1-0 2-0 - 2-0 3-0 0-1 2-2 1-2 2-3 2-0 1-0 3-0 1-0 -
8 Astra Krotoszyn 1-1 5-1 2-0 1-1 0-0 0-0 2-2 - 2-0 3-0 1-0 0-1 1-2 1-1 0-0 1-1 2-0 -
9 CKS Czeladź 1-2 1-0 3-0 1-1 0-0 1-2 0-0 1-1 - 1-0 0-2 3-1 1-0 0-0 3-2 2-1 5-1 -
10 Rozwój Katowice 4-1 1-1 4-0 1-0 2-1 0-4 4-5 2-0 0-2 - 3-1 1-1 1-2 1-1 4-0 1-0 1-0 -
11 Pelikan Łowicz 3-1 4-1 1-0 1-1 2-1 2-2 1-3 0-7 0-0 1-0 - 3-1 2-1 1-0 1-2 3-2 2-0 -
12 Mień Lipno 3-2 1-0 1-1 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1 1-0 0-0 1-0 - 0-1 1-0 0-1 1-2 1-0 -
13 Start Łódź 0-3 0-1 0-1 4-0 0-2 1-0 0-3 3-0 0-1 1-1 4-1 3-0 - 0-1 0-0 1-0 2-2 3-0*
14 Górnik Pszów 1-2 1-1 0-2 2-4 2-1 2-1 2-2 0-4 1-0 0-0 2-1 3-2 0-1 - 1-1 2-1 1-1 -
15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 0-1 0-0 1-1 3-2 1-1 1-1 2-0 0-1 1-3 2-1 0-1 0-1 2-1 - 0-1 3-1 -
16 Concordia Knurów 2-2 0-2 1-1 0-1 4-1 2-0 0-0 0-1 0-4 1-1 1-1 1-3 2-0 0-1 3-0 - 1-0 -
17 Rymer Niedobczyce 1-5 1-1 0-0 0-2 0-1 3-0 0-0 1-0 1-2 2-2 0-1 4-0 2-0 0-1 1-0 1-2 - -
18 Kujawy Włocławek - - - - - 2-3 - - - - 1-4 - - - - - 0-1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 8 sierpnia 1998 14.30 Start Łódź Górnik Pszów 0-1 (0-0)
1 8 sierpnia 1998 17.00 Lignomat Jankowy Concordia Knurów 1-0 (1-0)
1 8 sierpnia 1998 17.00 Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
1 8 sierpnia 1998 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Rymer Niedobczyce 3-1 (1-1)
1 8 sierpnia 1998 18.00 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 3-1 (2-0)
1 8 sierpnia 1998 Włókniarz Kietrz Kujawy Włocławek 2-0 (1-0)
1 8 sierpnia 1998 Odra Opole Mień Lipno 2-1 (1-1)
1 8 sierpnia 1998 Astra Krotoszyn Marko Wieluń 0-0 (0-0)
1 8 sierpnia 1998 Unia Skierniewice Pelikan Łowicz 2-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 15 sierpnia 1998 17.00 Włókniarz Kietrz GKS Jastrzębie 2-0 (1-0)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Górnik Pszów Lignomat Jankowy 1-1 (0-1)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Zagłębie Sosnowiec Unia Skierniewice 3-0 (2-0)
2 15 sierpnia 1998 17.00 CKS Czeladź Odra Opole 0-0 (0-0)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Marko Wieluń Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Pelikan Łowicz Astra Krotoszyn 0-7 (0-3)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Concordia Knurów Rozwój Katowice 1-1 (0-0)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Mień Lipno Start Łódź 0-1 (0-0)
2 15 sierpnia 1998 17.00 Kujawy Włocławek Rymer Niedobczyce 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 19 sierpnia 1998 17.00 Lignomat Jankowy Mień Lipno 0-0 (0-0)
3 19 sierpnia 1998 17.00 Astra Krotoszyn Zagłębie Sosnowiec 2-0 (0-0)
3 19 sierpnia 1998 17.00 Rymer Niedobczyce Marko Wieluń 3-0 (2-0)
3 19 sierpnia 1998 17.00 Unia Skierniewice Concordia Knurów 3-0 (3-0)
3 19 sierpnia 1998 17.00 Start Łódź CKS Czeladź 0-1 (0-0)
3 19 sierpnia 1998 17.00 Rozwój Katowice Górnik Pszów 1-1 (0-0)
3 19 sierpnia 1998 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Pelikan Łowicz 2-1 (0-1)
3 19 sierpnia 1998 18.00 Odra Opole Włókniarz Kietrz 1-1 (0-0)
3 19 sierpnia 1998 18.00 GKS Jastrzębie Kujawy Włocławek 9-0 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 22 sierpnia 1998 17.00 Włókniarz Kietrz Start Łódź 1-0 (0-0)
4 22 sierpnia 1998 17.00 CKS Czeladź Lignomat Jankowy 1-0 (1-0)
4 22 sierpnia 1998 17.00 Zagłębie Sosnowiec Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-3 (2-1)
4 22 sierpnia 1998 17.00 GKS Jastrzębie Odra Opole 1-1 (1-1)
4 22 sierpnia 1998 17.00 Kujawy Włocławek Marko Wieluń 2-3 (0-1)
4 22 sierpnia 1998 17.00 Górnik Pszów Unia Skierniewice 2-2 (1-0)
4 22 sierpnia 1998 17.00 Concordia Knurów Astra Krotoszyn 0-1 (0-1)
4 22 sierpnia 1998 17.00 Mień Lipno Rozwój Katowice 0-0 (0-0)
4 22 sierpnia 1998 17.00 Pelikan Łowicz Rymer Niedobczyce 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 26 sierpnia 1998 Lignomat Jankowy Włókniarz Kietrz 0-0 (0-0)
5 26 sierpnia 1998 Rymer Niedobczyce Zagłębie Sosnowiec 0-0 (0-0)
5 26 sierpnia 1998 17.00 Start Łódź GKS Jastrzębie 4-0 (1-0)
5 26 sierpnia 1998 Odra Opole Kujawy Włocławek 3-0 wo
5 26 sierpnia 1998 Marko Wieluń Pelikan Łowicz 3-1 (2-1)
5 26 sierpnia 1998 Unia Skierniewice Mień Lipno 1-2 (1-1)
5 26 sierpnia 1998 Astra Krotoszyn Górnik Pszów 1-1 (0-0)
5 26 sierpnia 1998 17.00 Rozwój Katowice CKS Czeladź 0-2 (0-0)
5 26 sierpnia 1998 Włókniarz Konstantynów Łódzki Concordia Knurów 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 29 sierpnia 1998 14.00 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
6 29 sierpnia 1998 17.00 Włókniarz Kietrz Rozwój Katowice 2-0 (1-0)
6 29 sierpnia 1998 17.00 GKS Jastrzębie Lignomat Jankowy 3-3 (0-1)
6 29 sierpnia 1998 17.00 Zagłębie Sosnowiec Marko Wieluń 2-0 (1-0)
6 29 sierpnia 1998 17.00 CKS Czeladź Unia Skierniewice 0-0 (0-0)
6 29 sierpnia 1998 17.00 Mień Lipno Astra Krotoszyn 1-1 (1-0)
6 29 sierpnia 1998 17.00 Kujawy Włocławek Pelikan Łowicz 1-4 (0-0)
6 29 sierpnia 1998 17.00 Górnik Pszów Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 (1-1)
6 29 sierpnia 1998 17.30 Odra Opole Start Łódź 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 5 września 1998 16.00 Unia Skierniewice Włókniarz Kietrz 1-1 (0-0)
7 5 września 1998 16.00 Lignomat Jankowy Odra Opole 1-0 (1-0)
7 5 września 1998 16.00 Rozwój Katowice GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
7 5 września 1998 16.00 Astra Krotoszyn CKS Czeladź 2-0 (1-0)
7 5 września 1998 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Mień Lipno 0-1 (0-0)
7 5 września 1998 16.00 Rymer Niedobczyce Górnik Pszów 0-1 (0-1)
7 5 września 1998 17.00 Pelikan Łowicz Zagłębie Sosnowiec 1-0 (0-0)
7 5 września 1998 17.00 Marko Wieluń Concordia Knurów 1-0 (0-0)
7 5 września 1998 17.00 Start Łódź Kujawy Włocławek 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 9 września 1998 16.00 Włókniarz Kietrz Astra Krotoszyn 0-0 (0-0)
8 9 września 1998 16.00 Górnik Pszów Marko Wieluń 2-1 (1-0)
8 9 września 1998 16.00 CKS Czeladź Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-2 (1-0)
8 9 września 1998 16.00 Concordia Knurów Pelikan Łowicz 1-1 (1-1)
8 9 września 1998 16.00 Mień Lipno Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
8 9 września 1998 17.00 Start Łódź Lignomat Jankowy 0-1 (0-0)
8 9 września 1998 17.00 Odra Opole Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
8 GKS Jastrzębie Unia Skierniewice przełożony
8 Zagłębie Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 12 września 1998 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Włókniarz Kietrz 1-2 (1-1)
9 12 września 1998 16.00 Zagłębie Sosnowiec Concordia Knurów 3-1 (2-1)
9 12 września 1998 16.00 Astra Krotoszyn GKS Jastrzębie 1-1 (0-0)
9 12 września 1998 16.00 Marko Wieluń Mień Lipno 3-0 (1-0)
9 12 września 1998 16.00 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 1-2 (1-0)
9 12 września 1998 16.00 Rozwój Katowice Start Łódź 1-2 (0-2)
9 12 września 1998 16.00 Pelikan Łowicz Górnik Pszów 1-0 (0-0)
9 13 września 1998 15.00 Unia Skierniewice Odra Opole 1-0 (1-0)
9 Lignomat Jankowy pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 16 września 1998 16.00 GKS Jastrzębie Unia Skierniewice 3-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 19 września 1998 11.00 Górnik Pszów Zagłębie Sosnowiec 0-2 (0-1)
10 19 września 1998 13.30 GKS Jastrzębie Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 (2-1)
10 19 września 1998 14.30 Start Łódź Unia Skierniewice 0-3 (0-1)
10 19 września 1998 16.00 Włókniarz Kietrz Rymer Niedobczyce 4-0 (2-0)
10 19 września 1998 16.00 Lignomat Jankowy Rozwój Katowice 3-1 (2-0)
10 19 września 1998 16.00 CKS Czeladź Marko Wieluń 1-2 (1-0)
10 19 września 1998 16.00 Mień Lipno Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)
10 19 września 1998 16.30 Odra Opole Astra Krotoszyn 0-1 (0-0)
10 Concordia Knurów pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 26 września 1998 15.00 Astra Krotoszyn Start Łódź 1-2 (1-1)
11 26 września 1998 15.00 Concordia Knurów Górnik Pszów 0-1 (0-1)
11 26 września 1998 16.00 Marko Wieluń Włókniarz Kietrz 2-0 (0-0)
11 26 września 1998 16.00 Zagłębie Sosnowiec Mień Lipno 3-0 (3-0)
11 26 września 1998 16.00 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 0-2 (0-1)
11 26 września 1998 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Odra Opole 3-2 (0-1)
11 26 września 1998 16.00 Pelikan Łowicz CKS Czeladź 0-0 (0-0)
11 27 września 1998 11.15 Unia Skierniewice Lignomat Jankowy 0-1 (0-0)
11 Rozwój Katowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 3 października 1998 13.00 GKS Jastrzębie Marko Wieluń 0-0 (0-0)
12 3 października 1998 14.30 Start Łódź Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 (0-0)
12 3 października 1998 15.00 Włókniarz Kietrz Pelikan Łowicz 2-0 (2-0)
12 3 października 1998 15.00 Lignomat Jankowy Astra Krotoszyn 1-0 (0-0)
12 3 października 1998 15.00 CKS Czeladź Zagłębie Sosnowiec 3-0 (2-0)
12 3 października 1998 15.00 Rozwój Katowice Unia Skierniewice 4-5 (1-3)
12 3 października 1998 15.00 Mień Lipno Concordia Knurów 1-2 (0-0)
12 3 października 1998 16.00 Odra Opole Rymer Niedobczyce 4-0 (1-0)
12 Górnik Pszów pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 10 października 1998 15.00 Zagłębie Sosnowiec Włókniarz Kietrz 0-2 (0-0)
13 10 października 1998 15.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Lignomat Jankowy 0-1 (0-1)
13 10 października 1998 15.00 Pelikan Łowicz GKS Jastrzębie 1-1 (1-1)
13 10 października 1998 15.00 Marko Wieluń Odra Opole 2-1 (1-1)
13 10 października 1998 15.00 Astra Krotoszyn Rozwój Katowice 3-0 (1-0)
13 10 października 1998 15.00 Concordia Knurów CKS Czeladź 0-4 (0-1)
13 10 października 1998 15.00 Górnik Pszów Mień Lipno 3-2 (3-1)
13 10 października 1998 15.00 Rymer Niedobczyce Start Łódź 2-0 (1-0)
13 Unia Skierniewice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 17 października 1998 12.00 Lignomat Jankowy Rymer Niedobczyce 3-0 (1-0)
14 17 października 1998 14.30 Start Łódź Marko Wieluń 1-0 (1-0)
14 17 października 1998 15.00 Włókniarz Kietrz Concordia Knurów 4-1 (4-0)
14 17 października 1998 15.00 CKS Czeladź Górnik Pszów 0-0 (0-0)
14 17 października 1998 15.00 Rozwój Katowice Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 (4-0)
14 17 października 1998 15.30 Odra Opole Pelikan Łowicz 0-0 (0-0)
14 17 października 1998 16.00 GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2-1 (0-0)
14 18 października 1998 14.00 Unia Skierniewice Astra Krotoszyn 2-0 (1-0)
14 Mień Lipno pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 24 października 1998 14.30 Górnik Pszów Włókniarz Kietrz 1-2 (1-1)
15 24 października 1998 14.30 Marko Wieluń Lignomat Jankowy 0-0 (0-0)
15 24 października 1998 14.30 Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 2-1 (1-0)
15 24 października 1998 14.30 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 0-1 (0-0)
15 24 października 1998 14.30 Włókniarz Konstantynów Łódzki Unia Skierniewice 1-1 (0-0)
15 24 października 1998 14.30 Mień Lipno CKS Czeladź 1-0 (0-0)
15 24 października 1998 14.30 Rymer Niedobczyce Rozwój Katowice 2-2 (0-1)
15 24 października 1998 15.00 Pelikan Łowicz Start Łódź 2-1 (0-0)
15 Astra Krotoszyn pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 31 października 1998 14.00 Odra Opole Concordia Knurów 2-1 (2-0)
16 31 października 1998 14.00 Astra Krotoszyn Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 (0-0)
16 31 października 1998 14.30 Włókniarz Kietrz Mień Lipno 4-1 (1-1)
16 31 października 1998 14.30 Lignomat Jankowy Pelikan Łowicz 2-1 (1-0)
16 31 października 1998 14.30 GKS Jastrzębie Górnik Pszów 5-1 (2-0)
16 31 października 1998 14.30 Rozwój Katowice Marko Wieluń 0-4 (0-2)
16 31 października 1998 14.30 Unia Skierniewice Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
16 3 listopada 1998 14.00 Start Łódź Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-0)
16 CKS Czeladź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 7 listopada 1998 13.00 CKS Czeladź Włókniarz Kietrz 1-2 (0-1)
17 7 listopada 1998 13.00 Zagłębie Sosnowiec Lignomat Jankowy 0-0 (0-0)
17 7 listopada 1998 13.00 Mień Lipno GKS Jastrzębie 1-1 (1-0)
17 7 listopada 1998 13.00 Górnik Pszów Odra Opole 2-1 (1-0)
17 7 listopada 1998 13.00 Marko Wieluń Unia Skierniewice 2-1 (0-1)
17 7 listopada 1998 13.00 Rymer Niedobczyce Astra Krotoszyn 1-0 (0-0)
17 7 listopada 1998 13.00 Pelikan Łowicz Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
17 7 listopada 1998 13.00 Concordia Knurów Start Łódź 2-0 (1-0)
17 Włókniarz Konstantynów Łódzki pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 13 listopada 1998 Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 4-0 (2-0)
18 14 listopada 1998 13.00 Concordia Knurów Lignomat Jankowy 0-2 (0-0)
18 14 listopada 1998 13.00 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 1-1 (1-0)
18 14 listopada 1998 13.00 Mień Lipno Odra Opole 1-1 (0-1)
18 14 listopada 1998 13.00 Marko Wieluń Astra Krotoszyn 1-1 (1-0)
18 14 listopada 1998 13.00 Górnik Pszów Start Łódź 0-1 (0-1)
18 14 listopada 1998 13.00 Rymer Niedobczyce Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
18 15 listopada 1998 11.15 Pelikan Łowicz Unia Skierniewice 1-3 (0-1)
18 Włókniarz Kietrz pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 27 marca 1999 11.00 Marko Wieluń Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
19 27 marca 1999 11.00 CKS Czeladź Start Łódź 1-0 (0-0)
19 27 marca 1999 11.15 Górnik Pszów Rozwój Katowice 0-0 (0-0)
19 27 marca 1999 13.00 Zagłębie Sosnowiec Astra Krotoszyn 1-2 (1-0)
19 27 marca 1999 13.00 Concordia Knurów Unia Skierniewice 0-0 (0-0)
19 28 marca 1999 11.15 Pelikan Łowicz Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 (1-0)
19 28 marca 1999 15.00 Włókniarz Kietrz Varta-Odra Namysłów 1-1 (0-0)
19 28 marca 1999 15.00 Mień Lipno Lignomat Jankowy 1-0 (0-0)
19 GKS Jastrzębie pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 1 kwietnia 1999 16.00 Rymer Niedobczyce Pelikan Łowicz 0-1 (0-1)
20 2 kwietnia 1999 15.00 Lignomat Jankowy CKS Czeladź 3-0 (0-0)
20 3 kwietnia 1999 15.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Zagłębie Sosnowiec 0-0 (0-0)
20 3 kwietnia 1999 15.00 Unia Skierniewice Górnik Pszów 2-0 (1-0)
20 3 kwietnia 1999 15.30 Astra Krotoszyn Concordia Knurów 1-1 (0-1)
20 3 kwietnia 1999 16.00 Start Łódź Włókniarz Kietrz 0-3 (0-0)
20 3 kwietnia 1999 16.00 Varta-Odra Namysłów GKS Jastrzębie 2-1 (1-1)
20 3 kwietnia 1999 16.00 Rozwój Katowice Mień Lipno 1-1 (1-0)
20 Marko Wieluń pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 10 kwietnia 1999 16.00 Włókniarz Kietrz Lignomat Jankowy 3-1 (2-0)
21 10 kwietnia 1999 16.00 GKS Jastrzębie Start Łódź 3-0 (1-0)
21 10 kwietnia 1999 16.00 Mień Lipno Unia Skierniewice 1-1 (0-0)
21 10 kwietnia 1999 16.00 Górnik Pszów Astra Krotoszyn 0-4 (0-2)
21 10 kwietnia 1999 16.00 CKS Czeladź Rozwój Katowice 1-0 (0-0)
21 10 kwietnia 1999 16.00 Concordia Knurów Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 (1-0)
21 11 kwietnia 1999 11.15 Pelikan Łowicz Marko Wieluń 2-2 (1-1)
21 11 kwietnia 1999 16.00 Zagłębie Sosnowiec Rymer Niedobczyce 1-0 (1-0)
21 Varta-Odra Namysłów pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 17 kwietnia 1999 15.30 Unia Skierniewice CKS Czeladź 3-0 (1-0)
22 17 kwietnia 1999 16.00 Rozwój Katowice Włókniarz Kietrz 4-1 (3-0)
22 17 kwietnia 1999 16.00 Start Łódź Varta-Odra Namysłów 0-2 (0-0)
22 17 kwietnia 1999 16.00 Astra Krotoszyn Mień Lipno 0-1 (0-0)
22 17 kwietnia 1999 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Górnik Pszów 2-1 (0-0)
22 17 kwietnia 1999 16.00 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 1-2 (0-1)
22 17 kwietnia 1999 17.00 Marko Wieluń Zagłębie Sosnowiec 1-0 (0-0)
22 17 kwietnia 1999 16.00 Lignomat Jankowy GKS Jastrzębie przełożony
22 Pelikan Łowicz pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 21 kwietnia 1999 16.00 GKS Jastrzębie Włókniarz Kietrz 0-1 (0-1)
23 21 kwietnia 1999 16.00 Lignomat Jankowy Górnik Pszów 1-1 (1-1)
23 21 kwietnia 1999 16.00 Unia Skierniewice Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0-1)
23 21 kwietnia 1999 16.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Marko Wieluń 1-1 (0-1)
23 21 kwietnia 1999 16.00 Rozwój Katowice Concordia Knurów 1-0 (1-0)
23 21 kwietnia 1999 16.00 Start Łódź Mień Lipno 3-0 (2-0)
23 21 kwietnia 1999 17.00 Varta-Odra Namysłów CKS Czeladź 1-0 (0-0)
23 21 kwietnia 1999 17.00 Astra Krotoszyn Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)
23 Rymer Niedobczyce pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 24 kwietnia 1999 15.30 Varta-Odra Namysłów Lignomat Jankowy 1-3 (1-1)
24 24 kwietnia 1999 16.00 Włókniarz Kietrz Unia Skierniewice 1-0 (0-0)
24 24 kwietnia 1999 16.00 GKS Jastrzębie Rozwój Katowice 1-0 (1-0)
24 24 kwietnia 1999 16.00 Concordia Knurów Marko Wieluń 2-0 (1-0)
24 24 kwietnia 1999 16.00 CKS Czeladź Astra Krotoszyn 1-1 (0-1)
24 24 kwietnia 1999 16.00 Mień Lipno Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 (0-0)
24 24 kwietnia 1999 16.00 Górnik Pszów Rymer Niedobczyce 1-1 (0-0)
24 25 kwietnia 1999 16.00 Zagłębie Sosnowiec Pelikan Łowicz 2-0 (0-0)
24 Start Łódź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 1 maja 1999 16.00 Astra Krotoszyn Włókniarz Kietrz 1-1 (1-1)
25 1 maja 1999 16.00 Lignomat Jankowy Start Łódź 0-0 (0-0)
25 1 maja 1999 16.00 Unia Skierniewice GKS Jastrzębie 1-0 (1-0)
25 1 maja 1999 17.00 Rozwój Katowice Varta-Odra Namysłów 2-1 (1-1)
25 1 maja 1999 17.00 Marko Wieluń Górnik Pszów 3-0 (1-0)
25 1 maja 1999 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki CKS Czeladź 0-1 (0-0)
25 1 maja 1999 17.00 Rymer Niedobczyce Mień Lipno 4-0 (2-0)
25 2 maja 1999 11.15 Pelikan Łowicz Concordia Knurów 3-2 (2-1)
25 Zagłębie Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 8 maja 1999 14.00 Górnik Pszów Pelikan Łowicz nie odbył się
26 8 maja 1999 15.30 Varta-Odra Namysłów Unia Skierniewice 4-3 (2-0)
26 8 maja 1999 17.00 Włókniarz Kietrz Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 (1-0)
26 8 maja 1999 17.00 Concordia Knurów Zagłębie Sosnowiec 1-1 (1-0)
26 8 maja 1999 17.00 GKS Jastrzębie Astra Krotoszyn 0-0 (0-0)
26 8 maja 1999 17.00 Mień Lipno Marko Wieluń 2-1 (0-0)
26 8 maja 1999 17.00 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 5-1 (2-0)
26 8 maja 1999 17.00 Start Łódź Rozwój Katowice 1-1 (1-1)
26 Lignomat Jankowy pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 12 maja 1999 Lignomat Jankowy GKS Jastrzębie 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 15 maja 1999 12.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki GKS Jastrzębie 1-1 (0-1)
27 15 maja 1999 14.30 Rymer Niedobczyce Włókniarz Kietrz 1-5 (0-2)
27 15 maja 1999 16.30 Unia Skierniewice Start Łódź 2-3 (1-2)
27 15 maja 1999 17.00 Rozwój Katowice Lignomat Jankowy 1-1 (1-0)
27 15 maja 1999 17.00 Zagłębie Sosnowiec Górnik Pszów 1-2 (1-1)
27 15 maja 1999 17.00 Astra Krotoszyn Varta-Odra Namysłów 0-0 (0-0)
27 15 maja 1999 17.00 Marko Wieluń CKS Czeladź 3-0 (1-0)
27 16 maja 1999 11.15 Pelikan Łowicz Mień Lipno 3-1 (0-0)
27 Concordia Knurów pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 22 maja 1999 11.00 Górnik Pszów Concordia Knurów 2-1 (0-0)
28 22 maja 1999 17.00 Włókniarz Kietrz Marko Wieluń 3-0 (2-0)
28 22 maja 1999 17.00 Lignomat Jankowy Unia Skierniewice 2-2 (1-0)
28 22 maja 1999 17.00 Mień Lipno Zagłębie Sosnowiec 1-1 (1-0)
28 22 maja 1999 17.00 Varta-Odra Namysłów Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 (0-0)
28 22 maja 1999 17.00 Start Łódź Astra Krotoszyn 3-0 (1-0)
28 22 maja 1999 17.00 CKS Czeladź Pelikan Łowicz 0-2 (0-1)
28 22 maja 1999 18.00 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
28 Rozwój Katowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 26 maja 1999 17.00 Włókniarz Kietrz Górnik Pszów 3-0 (2-0)
29 26 maja 1999 17.00 Lignomat Jankowy Marko Wieluń 2-1 (1-0)
29 26 maja 1999 17.00 Varta-Odra Namysłów Zagłębie Sosnowiec 3-0 (2-0)
29 26 maja 1999 17.00 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 1-1 (0-1)
29 26 maja 1999 17.00 Unia Skierniewice Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 (1-0)
29 26 maja 1999 17.00 CKS Czeladź Mień Lipno 3-1 (1-0)
29 26 maja 1999 17.00 Start Łódź Pelikan Łowicz 4-1 (3-0)
29 26 maja 1999 17.00 Rozwój Katowice Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
29 Astra Krotoszyn pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 28 maja 1999 17.00 Zagłębie Sosnowiec CKS Czeladź 2-1 (1-1)
30 29 maja 1999 12.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Start Łódź 0-1 (0-0)
30 29 maja 1999 16.30 Unia Skierniewice Rozwój Katowice 0-1 (0-0)
30 29 maja 1999 17.00 Astra Krotoszyn Lignomat Jankowy 5-1 (1-1)
30 29 maja 1999 17.00 Marko Wieluń GKS Jastrzębie 1-1 (0-0)
30 29 maja 1999 17.00 Rymer Niedobczyce Varta-Odra Namysłów 0-1 (0-1)
30 29 maja 1999 17.00 Concordia Knurów Mień Lipno 1-3 (1-0)
30 30 maja 1999 11.15 Pelikan Łowicz Włókniarz Kietrz 3-1 (2-1)
30 Górnik Pszów pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 2 czerwca 1999 17.00 Górnik Pszów Pelikan Łowicz 2-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 5 czerwca 1999 17.00 Włókniarz Kietrz Zagłębie Sosnowiec 1-1 (0-0)
31 5 czerwca 1999 17.00 Lignomat Jankowy Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 (0-0)
31 5 czerwca 1999 17.00 GKS Jastrzębie Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)
31 5 czerwca 1999 17.00 CKS Czeladź Concordia Knurów 2-1 (2-0)
31 5 czerwca 1999 17.00 Mień Lipno Górnik Pszów 1-0 (1-0)
31 5 czerwca 1999 17.00 Start Łódź Rymer Niedobczyce 2-2 (2-1)
31 5 czerwca 1999 18.00 Varta-Odra Namysłów Marko Wieluń 2-0 (1-0)
31 6 czerwca 1999 17.00 Rozwój Katowice Astra Krotoszyn 2-0 (0-0)
31 Unia Skierniewice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 9 czerwca 1999 17.00 Concordia Knurów Włókniarz Kietrz 2-2 (1-1)
32 9 czerwca 1999 17.00 Rymer Niedobczyce Lignomat Jankowy 1-1 (1-0)
32 9 czerwca 1999 17.00 Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
32 9 czerwca 1999 17.00 Pelikan Łowicz Varta-Odra Namysłów 2-1 (0-1)
32 9 czerwca 1999 17.00 Marko Wieluń Start Łódź 2-0 (2-0)
32 9 czerwca 1999 17.00 Astra Krotoszyn Unia Skierniewice 2-2 (0-0)
32 9 czerwca 1999 17.00 Górnik Pszów CKS Czeladź 1-0 (0-0)
32 9 czerwca 1999 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Rozwój Katowice 1-3 (0-2)
32 Mień Lipno pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 11/12/13 czerwca [1999] Lignomat Jankowy Zagłębie Sosnowiec 4-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 19 czerwca 1999 17.00 Mień Lipno Włókniarz Kietrz 3-2 (1-2)
33 19 czerwca 1999 17.00 Pelikan Łowicz Lignomat Jankowy 4-1 (2-0)
33 19 czerwca 1999 17.00 Zagłębie Sosnowiec Start Łódź 2-1 (0-0)
33 19 czerwca 1999 17.00 Górnik Pszów GKS Jastrzębie 2-4 (0-2)
33 19 czerwca 1999 17.00 Concordia Knurów Varta-Odra Namysłów 4-1 (2-0)
33 19 czerwca 1999 17.00 Marko Wieluń Rozwój Katowice 3-5 (0-4)
33 19 czerwca 1999 17.00 Rymer Niedobczyce Unia Skierniewice 0-0 (0-0)
33 19 czerwca 1999 17.00 Włókniarz Konstantynów Łódzki Astra Krotoszyn 2-0 (1-0)
33 CKS Czeladź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 23 czerwca 1999 17.00 Włókniarz Kietrz CKS Czeladź 2-2 (1-0)
34 23 czerwca 1999 17.00 GKS Jastrzębie Mień Lipno 3-2 (1-0)
34 23 czerwca 1999 17.00 Varta-Odra Namysłów Górnik Pszów 3-2 (2-1)
34 23 czerwca 1999 17.00 Unia Skierniewice Marko Wieluń 2-0 (1-0)
34 23 czerwca 1999 17.00 Astra Krotoszyn Rymer Niedobczyce 2-0 (1-0)
34 23 czerwca 1999 17.00 Rozwój Katowice Pelikan Łowicz 3-1 (2-1)
34 23 czerwca 1999 17.00 Start Łódź Concordia Knurów 1-0 (0-0)
34 Włókniarz Konstantynów Łódzki pauza
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego