1993/94 III liga makroregion górnośląski

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1993/94 III liga makroregion górnośląski

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Krisbut Myszków 34 52 21 10 3 60 19
2 CKS Czeladź 34 45 15 15 4 48 25
3 Concordia Knurów 34 45 15 15 4 43 26
4 Varta-Start Namysłów 34 43 18 7 9 57 40
5 Górnik Pszów 34 43 16 11 7 65 36
6 MK Górnik Katowice 34 38 14 10 10 43 39
7 Ruch Radzionków 34 36 12 12 10 38 35
8 AKS Górnik Niwka 34 35 14 7 13 47 34
9 Metal Kluczbork 34 35 13 9 12 53 52
10 Rymer Niedobczyce 34 33 11 11 12 41 43
11 Górnik Siersza 34 32 11 10 13 29 29
12 GKS Jastrzębie 34 32 12 8 14 45 48
13 Odra Opole 34 32 12 8 14 46 44
14 Urania Kochłowice 34 31 12 7 15 52 45
15 Góral Żywiec 34 27 11 5 18 34 63
16 Victoria Jaworzno 34 24 7 10 17 45 59
17 Czarni Otmuchów 34 16 7 2 25 21 79
18 Unia Oświęcim 34 13 3 7 24 25 76


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Krisbut Myszków - 2-1 2-0 1-0 1-1 2-0 0-0 2-1 3-0 2-0 0-1 1-0 3-2 2-0 7-0 2-0 6-0 3-0
2 CKS Czeladź 1-1 - 2-2 0-0 2-1 2-2 0-0 2-1 2-2 5-0 1-0 2-0 1-0 0-2 0-0 1-0 3-1 2-2
3 Concordia Knurów 0-0 1-1 - 1-2 1-1 0-0 2-1 2-1 3-0 0-0 3-1 1-0 2-1 1-1 1-1 3-1 1-0 1-0
4 Varta-Start Namysłów 0-0 1-0 1-4 - 3-1 0-1 2-0 3-1 3-1 3-0 0-0 2-2 2-3 2-1 4-1 2-1 1-0 2-1
5 Górnik Pszów 3-3 0-0 2-0 0-2 - 0-0 5-0 2-0 2-2 3-0 1-0 2-0 2-2 2-1 4-0 3-2 5-0 3-1
6 MK Górnik Katowice 0-1 1-0 1-2 1-3 0-0 - 1-1 0-2 1-1 2-1 2-0 2-0 1-0 1-2 2-0 2-1 4-0 2-1
7 Ruch Radzionków 0-1 0-1 1-1 0-0 2-2 3-1 - 1-0 1-2 3-1 0-0 2-1 2-0 1-1 1-1 3-0 3-0 4-2
8 AKS Górnik Niwka 2-3 0-0 1-1 2-2 0-1 0-0 1-0 - 2-1 1-1 1-0 3-1 2-1 2-1 5-0 1-1 3-0* 1-0
9 Metal Kluczbork 1-2 0-4 0-0 3-1 1-0 4-1 2-0 0-0 - 2-6 1-0 2-1 2-1 4-2 3-0 1-1 3-0 6-1
10 Rymer Niedobczyce 0-0 1-2 1-1 3-0 1-0 0-0 0-0 0-2 1-3 - 3-1 0-0 1-1 1-0 1-2 3-2 3-0 2-0
11 Górnik Siersza 1-0 1-1 0-1 2-2 0-0 0-1 1-0 1-0 1-1 0-0 - 4-0 2-0 1-2 2-0 3-2 1-0 1-0
12 GKS Jastrzębie 0-0 1-1 0-3 1-2 3-0 2-6 1-2 2-1 2-0 1-0 3-2 - 3-1 3-0 0-0 3-2 3-0 1-1
13 Odra Opole 4-1 1-1 0-0 1-2 0-1 6-0 1-1 1-0 3-2 1-1 1-1 3-2 - 1-0 2-1 1-0 1-0 1-1
14 Urania Kochłowice 0-0 0-2 0-0 3-1 2-2 0-2 3-0 2-3 2-1 1-2 1-1 0-1 1-0 - 6-1 3-3 6-0 2-1
15 Góral Żywiec 0-1 1-2 2-1 4-2 3-1 2-4 0-1 1-0 1-0 0-4 1-0 1-2 2-0 1-2 - 2-0 2-1 4-1
16 Victoria Jaworzno 0-0 1-1 1-1 0-1 2-7 1-1 1-3 2-1 4-1 1-1 0-1 1-1 2-3 1-0 0-0 - 4-2 3-1
17 Czarni Otmuchów 0-4 0-2 1-2 0-6 2-6 1-0 0-1 0-1 0-0 3-0 0-0 0-4 2-1 1-0 2-0 0-2 - 3-0
18 Unia Oświęcim 1-4 0-3 0-1 1-0 0-2 1-1 1-1 0-6 1-1 1-3 1-0 1-1 0-2 1-5 1-0 1-3 1-2 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 7 sierpnia 1993 16.00 Krisbut Myszków Concordia Knurów 2-0 (0-0)
1 7 sierpnia 1993 16.00 Rymer Niedobczyce Górnik Pszów 1-0 (0-0)
1 7 sierpnia 1993 16.00 Raczkowski Namysłów Odra Opole 2-3 (2-1)
1 7 sierpnia 1993 16.00 Urania Kochłowice AKS Niwka 2-3 (2-2)
1 7 sierpnia 1993 16.00 Czarni Otmuchów Metal Kluczbork 0-0 (0-0)
1 7 sierpnia 1993 16.00 Górnik Siersza GKS Jastrzębie 4-0 (1-0)
1 7 sierpnia 1993 16.00 Victoria Jaworzno Góral Żywiec 0-0 (0-0)
1 7 sierpnia 1993 17.00 CKS Czeladź Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
1 7 sierpnia 1993 17.00 Unia Oświęcim MK Górnik Katowice 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 14 sierpnia 1993 15.00 Górnik Pszów CKS Czeladź 0-0 (0-0)
2 14 sierpnia 1993 16.00 Metal Kluczbork Krisbut Myszków 1-2 (1-2)
2 14 sierpnia 1993 16.00 Raczkowski Namysłów Czarni Otmuchów 1-0 (0-0)
2 14 sierpnia 1993 16.00 MK Górnik Katowice Górnik Siersza 2-0 (1-0)
2 14 sierpnia 1993 16.00 Ruch Radzionków Urania Kochłowice 1-1 (1-0)
2 14 sierpnia 1993 16.00 AKS Niwka Unia Oświęcim 1-0 (1-0)
2 14 sierpnia 1993 16.00 Góral Żywiec Rymer Niedobczyce 0-4 (0-0)
2 14 sierpnia 1993 16.00 Odra Opole GKS Jastrzębie 3-2 (0-0)
2 14 sierpnia 1993 17.00 Concordia Knurów Victoria Jaworzno 3-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 21 sierpnia 1993 Krisbut Myszków Raczkowski Namysłów 1-0 (0-0)
3 21 sierpnia 1993 16.00 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 1-1 (1-1)
3 21 sierpnia 1993 16.00 Urania Kochłowice Górnik Pszów 2-2 (0-1)
3 21 sierpnia 1993 16.00 GKS Jastrzębie MK Górnik Katowice 2-6 (0-2)
3 21 sierpnia 1993 16.00 Górnik Siersza AKS Niwka 1-0 (1-0)
3 21 sierpnia 1993 16.00 Victoria Jaworzno Metal Kluczbork 4-1 (0-0)
3 21 sierpnia 1993 16.00 Czarni Otmuchów Odra Opole 2-1 (0-0)
3 21 sierpnia 1993 17.00 CKS Czeladź Góral Żywiec 0-0 (0-0)
3 21 sierpnia 1993 17.00 Unia Oświęcim Ruch Radzionków 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 28 sierpnia 1993 15.00 Górnik Pszów Unia Oświęcim 3-1 (1-1)
4 28 sierpnia 1993 16.00 Czarni Otmuchów Krisbut Myszków 0-4 (0-4)
4 28 sierpnia 1993 16.00 Raczkowski Namysłów Victoria Jaworzno 2-1 (0-1)
4 28 sierpnia 1993 16.00 Odra Opole MK Górnik Katowice 6-0 (3-0)
4 28 sierpnia 1993 16.00 Ruch Radzionków Górnik Siersza 0-0 (0-0)
4 28 sierpnia 1993 16.00 AKS Niwka GKS Jastrzębie 3-1 (1-1)
4 28 sierpnia 1993 16.00 Metal Kluczbork Rymer Niedobczyce 2-6 (0-2)
4 28 sierpnia 1993 16.00 Góral Żywiec Urania Kochłowice 1-2 (0-0)
4 28 sierpnia 1993 17.00 Concordia Knurów CKS Czeladź 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 4 września 1993 11.00 Urania Kochłowice Concordia Knurów 0-0 (0-0)
5 4 września 1993 11.00 MK Górnik Katowice AKS Niwka 0-2 (0-0)
5 4 września 1993 15.30 Krisbut Myszków Odra Opole 3-2 (1-0)
5 4 września 1993 15.30 CKS Czeladź Metal Kluczbork 2-2 (1-0)
5 4 września 1993 15.30 Górnik Siersza Górnik Pszów 0-0 (0-0)
5 4 września 1993 15.30 Rymer Niedobczyce Raczkowski Namysłów 3-0 (1-0)
5 4 września 1993 15.30 GKS Jastrzębie Ruch Radzionków 1-2 (0-0)
5 4 września 1993 15.30 Victoria Jaworzno Czarni Otmuchów 4-2 (1-0)
5 4 września 1993 16.00 Unia Oświęcim Góral Żywiec 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 11 września 1993 Krisbut Myszków Victoria Jaworzno 2-0 (1-0)
6 11 września 1993 Raczkowski Namysłów CKS Czeladź 1-0 (0-0)
6 11 września 1993 17.00 Concordia Knurów Unia Oświęcim 1-0 (0-0)
6 11 września 1993 16.00 Górnik Pszów GKS Jastrzębie 2-0 (0-0)
6 11 września 1993 15.00 Ruch Radzionków MK Górnik Katowice 3-1 (0-1)
6 11 września 1993 Odra Opole AKS Niwka 1-0 (1-0)
6 11 września 1993 Metal Kluczbork Urania Kochłowice 4-2 (1-1)
6 11 września 1993 Czarni Otmuchów Rymer Niedobczyce 3-0 (1-0)
6 11 września 1993 Góral Żywiec Górnik Siersza 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 18 września 1993 11.00 MK Górnik Katowice Górnik Pszów 0-0 (0-0)
7 18 września 1993 15.00 Rymer Niedobczyce Krisbut Myszków 0-0 (0-0)
7 18 września 1993 15.00 CKS Czeladź Czarni Otmuchów 3-1 (1-0)
7 18 września 1993 15.00 Górnik Siersza Concordia Knurów 0-1 (0-0)
7 18 września 1993 15.00 Urania Kochłowice Raczkowski Namysłów 3-1 (2-0)
7 18 września 1993 15.00 AKS Niwka Ruch Radzionków 1-0 (1-0)
7 18 września 1993 15.00 Victoria Jaworzno Odra Opole 2-3 (1-1)
7 18 września 1993 15.00 GKS Jastrzębie Góral Żywiec 0-0 (0-0)
7 18 września 1993 16.00 Unia Oświęcim Metal Kluczbork 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 25 września 1993 15.00 Krisbut Myszków CKS Czeladź 2-1 (0-1)
8 25 września 1993 15.00 Górnik Pszów AKS Niwka 2-0 (1-0)
8 25 września 1993 15.00 Raczkowski Namysłów Unia Oświęcim 2-1 (0-0)
8 25 września 1993 15.00 Góral Żywiec MK Górnik Katowice 2-4 (0-1)
8 25 września 1993 15.00 Odra Opole Ruch Radzionków 1-1 (0-0)
8 25 września 1993 15.00 Metal Kluczbork Górnik Siersza 1-0 (0-0)
8 25 września 1993 15.00 Victoria Jaworzno Rymer Niedobczyce 1-1 (0-0)
8 25 września 1993 15.00 Czarni Otmuchów Urania Kochłowice 1-0 (0-0)
8 25 września 1993 16.00 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 2 października 1993 11.00 Urania Kochłowice Krisbut Myszków 0-0 (0-0)
9 2 października 1993 11.00 MK Górnik Katowice Concordia Knurów 1-2 (0-0)
9 2 października 1993 15.00 CKS Czeladź Victoria Jaworzno 1-0 (1-0)
9 2 października 1993 15.00 Ruch Radzionków Górnik Pszów 2-2 (0-0)
9 2 października 1993 15.00 Górnik Siersza Raczkowski Namysłów 2-2 (1-0)
9 2 października 1993 15.00 AKS Niwka Góral Żywiec 5-0 (2-0)
9 2 października 1993 15.00 GKS Jastrzębie Metal Kluczbork 2-0 (1-0)
9 2 października 1993 15.00 Rymer Niedobczyce Odra Opole 1-1 (0-0)
9 2 października 1993 15.00 Unia Oświęcim Czarni Otmuchów 1-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 9 października 1993 15.00 Krisbut Myszków Unia Oświęcim 3-0 (2-0)
10 9 października 1993 15.00 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 1-2 (0-0)
10 9 października 1993 15.00 Odra Opole Górnik Pszów 0-1 (0-0)
10 9 października 1993 15.00 Raczkowski Namysłów GKS Jastrzębie 2-2 (0-0)
10 9 października 1993 15.00 Metal Kluczbork MK Górnik Katowice 4-1 (1-0)
10 9 października 1993 15.00 Góral Żywiec Ruch Radzionków 0-1 (0-1)
10 9 października 1993 15.00 Czarni Otmuchów Górnik Siersza 0-0 (0-0)
10 9 października 1993 15.00 Victoria Jaworzno Urania Kochłowice 1-0 (1-0)
10 9 października 1993 16.00 Concordia Knurów AKS Niwka 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 16 października 1993 11.00 Urania Kochłowice Rymer Niedobczyce 1-2 (1-1)
11 16 października 1993 14.30 Górnik Siersza Krisbut Myszków 1-0 (0-0)
11 16 października 1993 14.30 CKS Czeladź Odra Opole 1-0 (1-0)
11 16 października 1993 14.30 Ruch Radzionków Concordia Knurów 1-1 (1-0)
11 16 października 1993 14.30 MK Górnik Katowice Raczkowski Namysłów 1-3 (1-3)
11 16 października 1993 14.30 AKS Niwka Metal Kluczbork 2-1 (1-0)
11 16 października 1993 14.30 GKS Jastrzębie Czarni Otmuchów 3-0 (2-0)
11 17 października 1993 11.00 Unia Oświęcim Victoria Jaworzno 1-3 (1-1)
11 17 października 1993 14.00 Górnik Pszów Góral Żywiec 4-0 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 20 października 1993 Concordia Knurów Górnik Pszów 1-1 (0-0)
12 23 października 1993 14.30 Krisbut Myszków GKS Jastrzębie 1-0 (0-0)
12 23 października 1993 14.30 CKS Czeladź Urania Kochłowice 0-2 (0-1)
12 23 października 1993 14.30 Raczkowski Namysłów AKS Niwka 3-1 (1-0)
12 23 października 1993 14.30 Czarni Otmuchów MK Górnik Katowice 1-0 (0-0)
12 23 października 1993 14.30 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 2-0 (0-0)
12 23 października 1993 14.30 Rymer Niedobczyce Unia Oświęcim 2-0 (0-0)
12 23 października 1993 14.30 Odra Opole Góral Żywiec 2-1 (0-1)
12 23 października 1993 14.30 Victoria Jaworzno Górnik Siersza 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 30 października 1993 11.00 MK Górnik Katowice Krisbut Myszków 0-1 (0-1)
13 30 października 1993 11.00 Urania Kochłowice Odra Opole 1-0 (0-0)
13 30 października 1993 12.00 Górnik Pszów Metal Kluczbork 2-2 (0-0)
13 30 października 1993 14.00 Unia Oświęcim CKS Czeladź 0-3 (0-3)
13 30 października 1993 14.00 Góral Żywiec Concordia Knurów 2-1 (0-0)
13 30 października 1993 14.00 Ruch Radzionków Raczkowski Namysłów 0-0 (0-0)
13 30 października 1993 14.00 Górnik Siersza Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
13 30 października 1993 14.00 GKS Jastrzębie Victoria Jaworzno 3-2 (2-1)
13 30 października 1993 14.00 AKS Niwka Czarni Otmuchów 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 6 listopada 1993 11.00 Urania Kochłowice Unia Oświęcim 2-1 (1-0)
14 6 listopada 1993 13.30 Krisbut Myszków AKS Niwka 2-1 (1-1)
14 6 listopada 1993 13.30 CKS Czeladź Górnik Siersza 1-0 (1-0)
14 6 listopada 1993 13.30 Odra Opole Concordia Knurów 0-0 (0-0)
14 6 listopada 1993 13.30 Raczkowski Namysłów Górnik Pszów 3-1 (1-1)
14 6 listopada 1993 13.30 Victoria Jaworzno MK Górnik Katowice 1-1 (1-0)
14 6 listopada 1993 13.30 Czarni Otmuchów Ruch Radzionków 0-1 (0-1)
14 6 listopada 1993 13.30 Metal Kluczbork Góral Żywiec 3-0 (2-0)
14 6 listopada 1993 13.30 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 11 listopada 1993 13.30 Ruch Radzionków Krisbut Myszków 0-1 (0-1)
15 11 listopada 1993 13.30 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 1-1 (0-1)
15 11 listopada 1993 13.30 Góral Żywiec Raczkowski Namysłów 4-2 (0-1)
15 11 listopada 1993 13.30 MK Górnik Katowice Rymer Niedobczyce 2-1 (1-0)
15 11 listopada 1993 13.30 AKS Niwka Victoria Jaworzno 1-1 (1-1)
15 11 listopada 1993 13.30 Unia Oświęcim Odra Opole 0-2 (0-1)
15 11 listopada 1993 13.30 Górnik Siersza Urania Kochłowice 1-2 (0-2)
15 11 listopada 1993 14.00 Concordia Knurów Metal Kluczbork 3-0 (3-0)
15 11 listopada 1993 - Górnik Pszów Czarni Otmuchów przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 13 listopada 1993 11.00 Urania Kochłowice GKS Jastrzębie 0-1 (0-x)
16 13 listopada 1993 13.00 Krisbut Myszków Górnik Pszów 1-1 (1-1)
16 13 listopada 1993 13.00 CKS Czeladź MK Górnik Katowice 2-2 (2-2)
16 13 listopada 1993 13.00 Raczkowski Namysłów Concordia Knurów 1-4 (1-2)
16 13 listopada 1993 13.00 Victoria Jaworzno Ruch Radzionków 1-3 (0-1)
16 13 listopada 1993 13.00 Rymer Niedobczyce AKS Niwka 0-2 (0-2)
16 13 listopada 1993 13.00 Odra Opole Metal Kluczbork 3-2 (1-1)
16 13 listopada 1993 13.00 Czarni Otmuchów Góral Żywiec 2-0 (1-0)
16 14 listopada 1993 11.00 Unia Oświęcim Górnik Siersza 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 20 listopada 1993 13.00 Góral Żywiec Krisbut Myszków 0-1 (0-0)
17 20 listopada 1993 13.00 AKS Niwka CKS Czeladź 0-0 (0-0)
17 20 listopada 1993 13.00 Concordia Knurów Czarni Otmuchów 1-0 (0-0)
17 20 listopada 1993 13.00 Górnik Pszów Victoria Jaworzno 3-2 (x-x)
17 20 listopada 1993 13.00 Metal Kluczbork Raczkowski Namysłów 3-1 (1-1)
17 20 listopada 1993 13.00 MK Górnik Katowice Urania Kochłowice 1-2 (0-2)
17 20 listopada 1993 13.00 Ruch Radzionków Rymer Niedobczyce 3-1 (2-0)
17 20 listopada 1993 13.00 Górnik Siersza Odra Opole 2-0 (2-0)
17 20 listopada 1993 13.00 GKS Jastrzębie Unia Oświęcim 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 27 listopada 1993 13.00 Górnik Pszów Czarni Otmuchów 5-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 26 marca 1994 15.00 Concordia Knurów Krisbut Myszków 0-0 (0-0)
18 26 marca 1994 15.00 Ruch Radzionków CKS Czeladź 0-1 (0-0)
18 26 marca 1994 15.00 Górnik Pszów Rymer Niedobczyce 3-0 (2-0)
18 26 marca 1994 15.00 MK Górnik Katowice Unia Oświęcim 2-1 (1-0)
18 26 marca 1994 15.00 AKS Niwka Urania Kochłowice 2-1 (1-0)
18 26 marca 1994 15.00 Metal Kluczbork Czarni Otmuchów 3-0 (2-0)
18 26 marca 1994 15.00 GKS Jastrzębie Górnik Siersza 3-2 (0-0)
18 26 marca 1994 15.00 Góral Żywiec Victoria Jaworzno 2-0 (1-0)
18 26 marca 1994 16.30 Odra Opole Raczkowski Namysłów 1-2 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 2 kwietnia 1994 13.00 GKS Jastrzębie Odra Opole 3-1 (2-1)
19 2 kwietnia 1994 13.30 CKS Czeladź Górnik Pszów 2-1 (1-1)
19 2 kwietnia 1994 15.00 Krisbut Myszków Metal Kluczbork 3-0 (0-0)
19 2 kwietnia 1994 15.00 Victoria Jaworzno Concordia Knurów 1-1 (0-1)
19 2 kwietnia 1994 15.00 Czarni Otmuchów Raczkowski Namysłów 0-6 (0-0)
19 2 kwietnia 1994 15.00 Górnik Siersza MK Górnik Katowice 0-1 (0-0)
19 2 kwietnia 1994 15.00 Urania Kochłowice Ruch Radzionków 3-0 (1-0)
19 2 kwietnia 1994 15.00 Rymer Niedobczyce Góral Żywiec 1-2 (1-0)
19 2 kwietnia 1994 16.00 Unia Oświęcim AKS Niwka 0-6 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 9 kwietnia 1994 11.00 MK Górnik Katowice GKS Jastrzębie 2-0 (2-0)
20 9 kwietnia 1994 15.00 Raczkowski Namysłów Krisbut Myszków 0-0 (0-0)
20 9 kwietnia 1994 15.00 Góral Żywiec CKS Czeladź 1-2 (0-1)
20 9 kwietnia 1994 15.00 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 0-0 (0-0)
20 9 kwietnia 1994 15.00 Górnik Pszów Urania Kochłowice 2-1 (1-0)
20 9 kwietnia 1994 15.00 Ruch Radzionków Unia Oświęcim 4-2 (1-1)
20 9 kwietnia 1994 15.00 AKS Niwka Górnik Siersza 1-0 (0-0)
20 9 kwietnia 1994 15.00 Metal Kluczbork Victoria Jaworzno 1-1 (0-0)
20 9 kwietnia 1994 16.00 Odra Opole Czarni Otmuchów 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 16 kwietnia 1994 11.00 MK Górnik Katowice Odra Opole 1-0 (1-0)
21 16 kwietnia 1994 15.30 Krisbut Myszków Czarni Otmuchów 6-0 (2-0)
21 16 kwietnia 1994 15.30 CKS Czeladź Concordia Knurów 2-2 (1-1)
21 16 kwietnia 1994 15.30 Victoria Jaworzno Raczkowski Namysłów 0-1 (0-1)
21 16 kwietnia 1994 15.30 Górnik Siersza Ruch Radzionków 1-0 (0-0)
21 16 kwietnia 1994 15.30 GKS Jastrzębie AKS Niwka 2-1 (0-1)
21 16 kwietnia 1994 15.30 Rymer Niedobczyce Metal Kluczbork 1-3 (0-1)
21 16 kwietnia 1994 15.30 Urania Kochłowice Góral Żywiec 6-1 (2-0)
21 16 kwietnia 1994 16.00 Unia Oświęcim Górnik Pszów 0-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 23 kwietnia 1994 16.00 Odra Opole Krisbut Myszków 4-1 (2-1)
22 23 kwietnia 1994 16.00 Metal Kluczbork CKS Czeladź 0-4 (0-3)
22 23 kwietnia 1994 16.00 Concordia Knurów Urania Kochłowice 1-1 (1-0)
22 23 kwietnia 1994 16.00 Górnik Pszów Górnik Siersza 1-0 (0-0)
22 23 kwietnia 1994 16.00 Raczkowski Namysłów Rymer Niedobczyce 3-0 (1-0)
22 23 kwietnia 1994 16.00 AKS Niwka MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
22 23 kwietnia 1994 16.00 Ruch Radzionków GKS Jastrzębie 2-1 (1-1)
22 23 kwietnia 1994 16.00 Góral Żywiec Unia Oświęcim 4-1 (2-1)
22 24 kwietnia 1994 12.00 Czarni Otmuchów Victoria Jaworzno 0-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 27 kwietnia 1994 16.30 Victoria Jaworzno Krisbut Myszków 0-0 (0-0)
23 27 kwietnia 1994 16.30 CKS Czeladź Raczkowski Namysłów 0-0 (0-0)
23 27 kwietnia 1994 16.30 GKS Jastrzębie Górnik Pszów 3-0 (0-0)
23 27 kwietnia 1994 16.30 MK Górnik Katowice Ruch Radzionków 1-1 (0-1)
23 27 kwietnia 1994 16.30 AKS Niwka Odra Opole 2-1 (1-1)
23 27 kwietnia 1994 16.30 Urania Kochłowice Metal Kluczbork 2-1 (2-0)
23 27 kwietnia 1994 16.30 Rymer Niedobczyce Czarni Otmuchów 3-0 (0-0)
23 27 kwietnia 1994 16.30 Górnik Siersza Góral Żywiec 2-0 (1-0)
23 27 kwietnia 1994 17.00 Unia Oświęcim Concordia Knurów 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 30 kwietnia 1994 16.00 Krisbut Myszków Rymer Niedobczyce 2-0 (0-0)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Czarni Otmuchów CKS Czeladź 0-2 (0-1)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Concordia Knurów Górnik Siersza 3-1 (1-0)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Górnik Pszów MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Raczkowski Namysłów Urania Kochłowice 2-1 (1-0)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Ruch Radzionków AKS Niwka 1-0 (0-0)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Metal Kluczbork Unia Oświęcim 6-1 (4-1)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Odra Opole Victoria Jaworzno 1-0 (0-0)
24 30 kwietnia 1994 16.00 Góral Żywiec GKS Jastrzębie 1-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 3 maja 1994 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 0-3 (0-1)
25 3 maja 1994 16.30 AKS Niwka Górnik Pszów 0-1 (0-1)
25 3 maja 1994 Unia Oświęcim Raczkowski Namysłów 1-0 (1-0)
25 3 maja 1994 MK Górnik Katowice Góral Żywiec 2-0 (0-0)
25 3 maja 1994 Ruch Radzionków Odra Opole 2-0 (0-0)
25 3 maja 1994 Górnik Siersza Metal Kluczbork 1-1 (0-1)
25 3 maja 1994 Rymer Niedobczyce Victoria Jaworzno 3-2 (1-2)
25 3 maja 1994 Urania Kochłowice Czarni Otmuchów 6-0 (3-0)
25 4 maja 1994 16.30 CKS Czeladź Krisbut Myszków 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 7 maja 1994 16.00 Krisbut Myszków Urania Kochłowice 2-0 (1-0)
26 7 maja 1994 16.00 Concordia Knurów MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
26 7 maja 1994 16.00 Górnik Pszów Ruch Radzionków 5-0 (0-0)
26 7 maja 1994 16.00 Raczkowski Namysłów Górnik Siersza 0-0 (0-0)
26 7 maja 1994 16.00 Góral Żywiec AKS Niwka 1-0 (1-0)
26 7 maja 1994 16.00 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie 2-1 (1-0)
26 7 maja 1994 16.00 Odra Opole Rymer Niedobczyce 1-1 (0-0)
26 7 maja 1994 16.00 Czarni Otmuchów Unia Oświęcim 3-0 (0-0)
26 7 maja 1994 16.30 Victoria Jaworzno CKS Czeladź 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 14 maja 1994 11.00 MK Górnik Katowice Metal Kluczbork 1-1 (0-0)
27 14 maja 1994 16.00 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 5-0 (2-0)
27 14 maja 1994 16.00 AKS Niwka Concordia Knurów 1-1 (1-1)
27 14 maja 1994 16.00 GKS Jastrzębie Raczkowski Namysłów 1-2 (0-0)
27 14 maja 1994 16.00 Ruch Radzionków Góral Żywiec 1-1 (1-1)
27 14 maja 1994 16.00 Górnik Siersza Czarni Otmuchów 1-0 (1-0)
27 14 maja 1994 16.00 Urania Kochłowice Victoria Jaworzno 3-3 (3-1)
27 14 maja 1994 17.00 Unia Oświęcim Krisbut Myszków 1-4 (1-2)
27 15 maja 1994 11.00 Górnik Pszów Odra Opole 2-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 18 maja 1994 Odra Opole CKS Czeladź 1-1 (0-1)
28 21 maja 1994 16.00 Krisbut Myszków Górnik Siersza 0-1 (0-0)
28 21 maja 1994 16.00 Concordia Knurów Ruch Radzionków 2-1 (1-1)
28 21 maja 1994 16.00 Góral Żywiec Górnik Pszów 3-1 (1-0)
28 21 maja 1994 16.00 Raczkowski Namysłów MK Górnik Katowice 0-1 (0-0)
28 21 maja 1994 16.00 Metal Kluczbork AKS Niwka 0-0 (0-0)
28 21 maja 1994 16.00 Rymer Niedobczyce Urania Kochłowice 1-0 (0-0)
28 21 maja 1994 16.00 Czarni Otmuchów GKS Jastrzębie 0-4 (0-0)
28 21 maja 1994 16.00 Victoria Jaworzno Unia Oświęcim 3-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 28 maja 1994 16.00 Urania Kochłowice CKS Czeladź 0-2 (0-1)
29 28 maja 1994 16.00 Górnik Pszów Concordia Knurów 2-0 (0-0)
29 28 maja 1994 16.00 AKS Niwka Varta-Start Namysłów 2-2 (0-1)
29 28 maja 1994 16.00 MK Górnik Katowice Czarni Otmuchów 4-0 (0-0)
29 28 maja 1994 16.00 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 1-2 (0-0)
29 28 maja 1994 16.00 Góral Żywiec Odra Opole 2-0 (2-0)
29 28 maja 1994 16.00 Górnik Siersza Victoria Jaworzno 3-2 (1-0)
29 28 maja 1994 17.00 Unia Oświęcim Rymer Niedobczyce 1-3 (1-2)
29 28 maja 1994 18.30 GKS Jastrzębie Krisbut Myszków 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 Krisbut Myszków MK Górnik Katowice 2-0 (1-0)
30 CKS Czeladź Unia Oświęcim 2-2 (1-2)
30 Concordia Knurów Góral Żywiec 1-1 (1-1)
30 Metal Kluczbork Górnik Pszów 1-0 (1-0)
30 Varta-Start Namysłów Ruch Radzionków 2-0 (0-0)
30 Czarni Otmuchów AKS Niwka 0-1 (0-0)
30 Rymer Niedobczyce Górnik Siersza 3-1 (2-0)
30 Odra Opole Urania Kochłowice 1-0 (0-0)
30 Victoria Jaworzno GKS Jastrzębie 1-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 4 czerwca 1994 11.00 MK Górnik Katowice Victoria Jaworzno 2-1 (1-0)
31 4 czerwca 1994 16.30 AKS Niwka Krisbut Myszków 2-3 (0-2)
31 4 czerwca 1994 16.30 Górnik Siersza CKS Czeladź 1-1 (1-1)
31 4 czerwca 1994 16.30 Concordia Knurów Odra Opole 2-1 (2-0)
31 4 czerwca 1994 16.30 Górnik Pszów Varta-Start Namysłów 0-2 (0-0)
31 4 czerwca 1994 16.30 Ruch Radzionków Czarni Otmuchów 3-0 (3-0)
31 4 czerwca 1994 16.30 Góral Żywiec Metal Kluczbork 1-0 (0-0)
31 4 czerwca 1994 16.30 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 1-0 (0-0)
31 4 czerwca 1994 17.00 Unia Oświęcim Urania Kochłowice 1-5 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 11 czerwca 1994 16.30 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 2-0 (0-0)
32 11 czerwca 1994 16.30 Metal Kluczbork Concordia Knurów 0-0 (0-0)
32 11 czerwca 1994 16.30 Czarni Otmuchów Górnik Pszów 2-6 (0-5)
32 11 czerwca 1994 16.30 Varta-Start Namysłów Góral Żywiec 4-1 (1-1)
32 11 czerwca 1994 16.30 Rymer Niedobczyce MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
32 11 czerwca 1994 16.30 Victoria Jaworzno AKS Niwka 2-1 (1-0)
32 11 czerwca 1994 16.30 Odra Opole Unia Oświęcim 1-1 (0-0)
32 11 czerwca 1994 16.30 Urania Kochłowice Górnik Siersza 1-1 (1-0)
32 12 czerwca 1994 11.00 Krisbut Myszków Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 18 czerwca 1994 17.00 Górnik Pszów Krisbut Myszków 3-3 (1-0)
33 18 czerwca 1994 17.00 MK Górnik Katowice CKS Czeladź 1-0 (0-0)
33 18 czerwca 1994 17.00 Concordia Knurów Varta-Start Namysłów 1-2 (0-2)
33 18 czerwca 1994 17.00 Ruch Radzionków Victoria Jaworzno 3-0 (1-0)
33 18 czerwca 1994 17.00 AKS Niwka Rymer Niedobczyce 1-1 (0-1)
33 18 czerwca 1994 17.00 Metal Kluczbork Odra Opole 2-1 (0-1)
33 18 czerwca 1994 17.00 Górnik Siersza Unia Oświęcim 1-0 (0-0)
33 18 czerwca 1994 17.00 GKS Jastrzębie Urania Kochłowice 3-0 (1-0)
33 18 czerwca 1994 17.00 Góral Żywiec Czarni Otmuchów 2-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 25 czerwca 1994 17.00 Krisbut Myszków Góral Żywiec 7-0 (5-0)
34 25 czerwca 1994 17.00 CKS Czeladź AKS Niwka 2-1 (1-1)
34 25 czerwca 1994 17.00 Czarni Otmuchów Concordia Knurów 1-2 (1-1)
34 25 czerwca 1994 17.00 Victoria Jaworzno Górnik Pszów 2-7 (0-5)
34 25 czerwca 1994 17.00 Varta-Start Namysłów Metal Kluczbork 3-1 (1-0)
34 25 czerwca 1994 17.00 Urania Kochłowice MK Górnik Katowice 0-2 (0-2)
34 25 czerwca 1994 17.00 Rymer Niedobczyce Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
34 25 czerwca 1994 17.00 Odra Opole Górnik Siersza 1-1 (0-1)
34 25 czerwca 1994 17.00 Unia Oświęcim GKS Jastrzębie 1-1 (1-1)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego