Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa B - Sezon 1934/35: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 147: | Linia 147: | ||
| ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Towarzyski]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca 1935]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|Zetka Hajduki Wielkie | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Towarzyski]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca 1935]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|Kościuszko Szopienice | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Towarzyski]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[7 lipca 1935]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|KS 24 Szopienice | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (2:2) | |||
|} | |} |
Wersja z 15:59, 27 gru 2014
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Towarzyski | - | 22 lipca 1934 | Zew Niemce | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:0) | |
Towarzyski | - | 16 września 1934 | Zew Niemce | Ruch Sosnowiec | 4 : 1 | |
Klasa B | 1 | 30 września 1934 | Zew Niemce | Gwiazda Będzin | ? : ? | |
Klasa B | 2 | 7 października 1934 | Samson Modrzejów | Zew Niemce | 1 : 3 | |
Klasa B | 3 | 14 października 1934 | Zew Niemce | AKS Niwka | ? : ? | |
Klasa B | 4 | 21 października 1934 | Świt Sosnowiec | Zew Niemce | 0 : 7 | |
Klasa B | 5 | 28 października 1934 | Zew Niemce | ŻKS Kinereth Sosnowiec | 2 : 1 | |
Klasa B | 6 | 4 listopada 1934 | RKS Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 1 : 0 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 7 | 14 kwietnia 1935 | Gwiazda Będzin | Zew Niemce | 0 : 3 w.o. | |
Klasa B | 8 | 28 kwietnia 1935 | Zew Niemce | Samson Modrzejów | 2 : 0 (1:0) | |
Klasa B | 9 | 5 maja 1935 | AKS Niwka | Zew Niemce | 1 : 0 (0:0) | |
Klasa B | 10 | 12 maja 1935 | Zew Niemce | Świt Sosnowiec | 3 : 0 w.o. | |
Klasa B | 11 | 19 czerwca 1935 | ŻKS Kinereth Sosnowiec | Zew Niemce | 0 : 3 (0:1) | |
Klasa B | 12 | 26 maja 1935 | Zew Niemce | RKS Czarni Sosnowiec | 4 : 2 (1:1) | |
Towarzyski | - | 9 czerwca 1935 | Zew Niemce | Zetka Hajduki Wielkie | 3 : 0 (1:0) | |
Towarzyski | - | 26 czerwca 1935 | Zew Niemce | Kościuszko Szopienice | 0 : 2 (0:1) | |
Towarzyski | - | 7 lipca 1935 | Zew Niemce | KS 24 Szopienice | 5 : 2 (2:2) |