Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa B - Sezon 1934/35: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 10: | Linia 10: | ||
! WIDTH=15%|goście | ! WIDTH=15%|goście | ||
! WIDTH=8%|wynik | ! WIDTH=8%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Towarzyski]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[22 lipca 1934]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Towarzyski]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[16 września 1934]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1934/35 Klasa B Grupa 2 |Klasa B]] | | ALIGN=center|[[1934/35 Klasa B Grupa 2 |Klasa B]] |
Wersja z 15:55, 27 gru 2014
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Towarzyski | - | 22 lipca 1934 | Zew Niemce | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (1:0) | |
Towarzyski | - | 16 września 1934 | Zew Niemce | Ruch Sosnowiec | 4 : 1 | |
Klasa B | 1 | 30 września 1934 | Zew Niemce | Gwiazda Będzin | ? : ? | |
Klasa B | 2 | 7 października 1934 | Samson Modrzejów | Zew Niemce | 1 : 3 | |
Klasa B | 3 | 14 października 1934 | Zew Niemce | AKS Niwka | ? : ? | |
Klasa B | 4 | 21 października 1934 | Świt Sosnowiec | Zew Niemce | 0 : 7 | |
Klasa B | 5 | 28 października 1934 | Zew Niemce | ŻKS Kinereth Sosnowiec | 2 : 1 | |
Klasa B | 6 | 4 listopada 1934 | RKS Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 1 : 0 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 7 | 14 kwietnia 1935 | Gwiazda Będzin | Zew Niemce | 0 : 3 w.o. | |
Klasa B | 8 | 28 kwietnia 1935 | Zew Niemce | Samson Modrzejów | 2 : 0 (1:0) | |
Klasa B | 9 | 5 maja 1935 | AKS Niwka | Zew Niemce | 1 : 0 (0:0) | |
Klasa B | 10 | 12 maja 1935 | Zew Niemce | Świt Sosnowiec | 3 : 0 w.o. | |
Klasa B | 11 | 19 czerwca 1935 | ŻKS Kinereth Sosnowiec | Zew Niemce | 0 : 3 (0:1) | |
Klasa B | 12 | 26 maja 1935 | Zew Niemce | RKS Czarni Sosnowiec | 4 : 2 (1:1) |