Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa A - Sezon 1993/1994: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 124: | Linia 124: | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=6%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=26%|gospodarze | ! WIDTH=26%|gospodarze | ||
Linia 130: | Linia 130: | ||
! WIDTH=10%|wyn. | ! WIDTH=10%|wyn. | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|3 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba| Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|0 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec |RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|6 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka| AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|2 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice| Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|2 : 0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź| CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|3 : 7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3 : 2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|1 : 1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1994]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3 : 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|4 : 1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1993/94 klasa A Sosnowiec|Klasa A]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[1994]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 : 2 | ||
|} |
Wersja z 19:52, 18 lis 2014
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 1 | 1993 | Iskra Psary | Zew Kazimierz | 0 : 1 | |
Klasa A | 2 | 1993 | Zew Kazimierz | Polonia Sosnowiec | 2 : 0 | |
Klasa A | 3 | 1993 | MKS Poręba | Zew Kazimierz | 5 : 0 | |
Klasa A | 4 | 1993 | Zew Kazimierz | RKS II Grodziec | 1 : 0 | |
Klasa A | 5 | 1993 | AKS II Niwka | Zew Kazimierz | 1 : 3 | |
Klasa A | 6 | 1993 | Górnik II Wojkowice | Zew Kazimierz | 1 : 2 | |
Klasa A | 7 | 1993 | Zew Kazimierz | Budowlani Ogrodzieniec | 2 : 2 | |
Klasa A | 8 | 1993 | CKS II Czeladź | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 9 | 1993 | Zew Kazimierz | Błyskawica Preczów | 0 : 0 | |
Klasa A | 10 | 1993 | Łazowianka Łazy | Zew Kazimierz | 1 : 1 | |
Klasa A | 11 | 1993 | Zew Kazimierz | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 | |
Klasa A | 12 | 1993 | Błękitni Sarnów | Zew Kazimierz | 3 : 0 walkower, na boisku 0 : 2 | |
Klasa A | 13 | 1993 | Zew Kazimierz | Unia Strzemieszyce | 0 : 3 walkower na boisku 3 : 1 |
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A | 14 | 1994 | Zew Kazimierz | Iskra Psary | 3 : 1 | |
Klasa A | 15 | 1994 | Polonia Sosnowiec | Zew Kazimierz | 2 : 2 | |
Klasa A | 16 | 1994 | Zew Kazimierz | Stal Poręba | 0 : 1 | |
Klasa A | 17 | 1994 | RKS II Grodziec | Zew Kazimierz | 6 : 0 | |
Klasa A | 18 | 1994 | Zew Kazimierz | AKS II Niwka | 2 : 2 | |
Klasa A | 19 | 1994 | Zew Kazimierz | Górnik II Wojkowice | 1 : 1 | |
Klasa A | 20 | 1994 | Budowlani Ogrodzieniec | Zew Kazimierz | 2 : 0 | |
Klasa A | 21 | 1994 | Zew Kazimierz | CKS II Czeladź | 3 : 7 | |
Klasa A | 22 | 1994 | Błyskawica Preczów | Zew Kazimierz | 3 : 2 | |
Klasa A | 23 | 1994 | Zew Kazimierz | Łazowianka Łazy | 1 : 1 | |
Klasa A | 24 | 1994 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Zew Kazimierz | 3 : 3 | |
Klasa A | 25 | 1994 | Zew Kazimierz | Błękitni Sarnów | 4 : 1 | |
Klasa A | 26 | 1994 | Unia Strzemieszyce | Zew Kazimierz | 3 : 2 |