Zew Kazimierz (piłka nożna) - Sezon 2017/2018
Z WikiZagłębie
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Sparing | S1 | 22.07.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Iskra Psary | 6:1 (2:0) |
Sparing | S2 | 25.07.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 2:1 (2:0) |
Sparing | S3 | 02.08.2017 | 18.30 | Zew Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4:4 (4:1) |
Sparing | S4 | 06.08.2017 | 18.00 | Zew Sosnowiec | Promień Strzemieszyce Małe | 4:4 (2:2) |
Klasa B | 1 | 19.08.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Łazowianka II Łazy | 5:3 (2:3) |
Klasa B | 2 | 27.08.2017 | 17.00 | AKS II Niwka | Zew Sosnowiec | 2:1 (0:1) |
Klasa B | 3 | 30.08.2017 | 17.30 | Zew Sosnowiec | KS Giebło | 3:2 (3:1) |
Klasa B | 4 | 03.09.2017 | 17:00 | KS Preczów | Zew Sosnowiec | 6:2 (3:1) |
Klasa B | 5 | 09.09.2017 | 17:00 | Zew Sosnowiec | Unia II Strzemieszyce | 2:1 (1:1) |
Klasa B | 6 | 16.09.2017 | 16:00 | KS Wysoka | Zew Sosnowiec | 1:0 (1:0) |
Klasa B | 7 | 23.09.2017 | 16.00 | Zew Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1:1 (0:1) |
Klasa B | 8 | 01.10.2017 | 16.00 | Gmina II Psary | Zew Sosnowiec | 3:3 (1:2) |
Klasa B | 9 | 07.10.2017 | 15.30 | Zew Sosnowiec | JSP Warta Zawiercie | 4:0 (3:0) |
Klasa B | 10 | 14.10.2017 | 15.00 | Zagłębiak Tucznawa | Zew Sosnowiec | 1:2 (0:1) |
Klasa B | 11 | 21.10.2017 | 15.00 | Zew Sosnowiec | Promień Strzemieszyce Małe | 3:0 (0:0) |
Klasa B | 12 | 28.10.2017 | 14.00 | Zew Sosnowiec | Olimpia Włodowice | 6:0 (3:0) |
Klasa B | 13 | 04.11.2017 | 13.30 | Zew Sosnowiec | Strażak Nowa Wieś | 4:0 (2:0) |
Klasa B | 14 | 11.11.2017 | 13.00 | Zew Sosnowiec | KS Mydlice | 3:0 (1:0) |
Klasa B | 15 | 18.11.2017 | 13.00 | Jedność Strzyżowice | Zew Sosnowiec | 1:1 (0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Sparing | S6 | 20.01.2018 | 13.00 | Zew Sosnowiec | Start Sierakowice | 5:2 (2:0) |
Sparing | S7 | 24.01.2018 | 18.10 | KS Mydlice | Zew Sosnowiec | 0:5 (0:2) |
Sparing | S8 | 28.01.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Prądnik Sułoszowa | 5:2 (3:0) |
Sparing | S9 | 03.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Gmina Psary | 8:2 (?:?) |
Sparing | S10 | 10.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Iskra Psary | 1:3 (0:1) |
Sparing | S11 | 18.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Prądnik Sułoszowa | 2:4 (0:1) |
Sparing | S12 | 24.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Strażak Przybysławice | 1:3 (1:1) |
Sparing | S13 | 03.03.2018 | 10.00 | MKS Promil Ujejsce | Zew Sosnowiec | 5:4 (0:0) |
Sparing | S14 | 11.03.2018 | 18.45 | Górnik Sosnowiec (Zagórze) | Zew Sosnowiec | 1:4 (0:2) |
Sparing | S15 | 24.03.2018 | 16.00 | AKS Niwka | Zew Sosnowiec | 4:1 (1:0) |
Klasa B | 16 | 25.04.2018 | 17.30 | Łazowianka II Łazy | Zew Sosnowiec | 1:1 (0:1) |
Klasa B | 17 | 25.03.2018 | AKS II Niwka | Zew Sosnowiec | 0:3 walkower | |
Klasa B | 18 | 04.04.2018 | 17.00 | KS Giebło | Zew Sosnowiec | 2:1 (1:0) |
Klasa B | 19 | 07.04.2018 | 17:00 | Zew Sosnowiec | KS Preczów | 1:2 (1:1) |
Klasa B | 20 | 14.04.2018 | 10:00 | Unia II Strzemieszyce | Zew Sosnowiec | 0:3 (0:2) |
Klasa B | 21 | 21.04.2018 | 17:00 | Zew Sosnowiec | KS Wysoka | 2:0 (0:0) |
Klasa B | 22 | 28.04.2018 | 17.00 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zew Sosnowiec | 2:2 (1:1) |
Klasa B | 23 | 02.05.2018 | 17.30 | Zew Sosnowiec | Gmina II Psary | 4:1 (3:0) |
Klasa B | 24 | 06.05.2018 | 17.00 | JSP Warta Zawiercie | Zew Sosnowiec | 0:0 (0:0) |
Klasa B | 25 | 12.05.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Zagłębiak Tucznawa | 3:1 (2:1) |
Klasa B | 26 | 19.05.2018 | 17.00 | Promień Strzemieszyce Małe | Zew Sosnowiec | 1:4 (0:1) |
Klasa B | 27 | 26.05.2018 | Zew Sosnowiec | Olimpia Włodowice | Olimpia wycofana z rozgrywek | |
Klasa B | 28 | 30.05.2018 | 18.00 | Strażak Nowa Wieś | Zew Sosnowiec | 0:5 (0:3) |
Klasa B | 29 | 03.06.2018 | 17.00 | KS Mydlice | Zew Sosnowiec | 0:3 (0:0) |
Klasa B | 30 | 10.06.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Jedność Strzyżowice | 5:1 (2:1) |
TABELA KOŃCOWA Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Preczów | 28 | 77 | 25 | 2 | 1 | 160 | 29 |
2 | Łazowianka II Łazy | 28 | 60 | 19 | 3 | 6 | 113 | 53 |
3 | KS Giebło | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 68 | 38 |
4 | Zew Sosnowiec | 28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 71 | 32 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 76 | 65 |
6 | Zagłębiak Tucznawa | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 83 | 49 |
7 | Gmina II Psary | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 76 | 88 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 54 | 93 |
9 | Jedność Strzyżowice | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 43 | 68 |
10 | Unia II Strzemieszyce | 28 | 32 | 8 | 8 | 12 | 54 | 61 |
11 | KS Wysoka | 28 | 28 | 8 | 4 | 16 | 42 | 72 |
12 | JSP Warta Zawiercie | 28 | 26 | 7 | 5 | 16 | 42 | 87 |
13 | Strażak Nowa Wieś | 28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 35 | 74 |
14 | KS Mydlice | 28 | 22 | 6 | 4 | 18 | 38 | 82 |
15 | AKS II Niwka | 28 | 16 | 5 | 1 | 22 | 29 | 93 |
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.