Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 32) 21.05.2023
SPRAWOZDANIE
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 0:0 (0:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 32: 21 maja 2023 (niedziela, godz. 15:00), Łęczna, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Szymon Łężny (Kluczbork) - Michał Sobczak (Bydgoszcz), Jacek Babiarz (Opole). Techniczny: Jacek Małyszek (Lublin). VAR: Grzegorz Kawałko (Olsztyn), AVAR: Jakub Winkler (Toruń) |
33. Maciej Gostomski
25. Damian Zbozień
4. Marcin Biernat
6. Jonathan de Amo
29. Daniel Dziwniel
11. Dawid Tkacz (68' 14. Jakub Kwiatkowski)
5. Michał Pawlik 44' (68' 18. Szymon Lewkot)
80. Egzon Kryeziu (75' 7. Patryk Pierzak)
77. Damian Gąska
22. Serhij Krykun
9. Karol Podliński (81' 99. Kacper Żabiński)
Trener: Ireneusz Mamrot
33. Mateusz Kos
28. Filip Borowski (46' 88. Adrian Troć)
13. Vedran Dalić
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann
77. Konrad Wrzesiński (87' 20. Tymoteusz Klupś)
55. Meik Karwot
29. Maksymilian Rozwandowicz
96. Wojciech Szumilas (68' 18. Dean Guezen)
7. Patryk Bryła (46' 16. Dawid Ryndak)
11. Marek Fabry 6'
Trener: Marcin Malinowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna |
POZOSTAŁE MECZE 32 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 19 maja 2023 | Chojniczanka Chojnice | Arka Gdynia | 1:3 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 19 maja 2023 | Ruch Chorzów | Odra Opole | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 20 maja 2023 | Podbeskidzie Bielskio-Biała | Wisła Kraków (s) | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 20 maja 2023 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Sandecja Nowy Sącz | 3:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 20 maja 2023 | Stal Rzeszów | GKS Katowice | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 21 maja 2023 | ŁKS Łódź | Resovia | 2:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 21 maja 2023 | Puszcza Niepołomice | GKS Tychy | 2:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 22 maja 2023 | Chrobry Głogów | Skra Częstochowa | 1:0 (1:0) |
TABELA PO 32 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 32 | 62 | 18 | 8 | 6 | 56 | 35 |
2 | Ruch Chorzów (b) | 32 | 59 | 16 | 11 | 5 | 46 | 31 |
3 | Wisła Kraków (s) | 32 | 57 | 17 | 6 | 9 | 57 | 36 |
4 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 32 | 55 | 14 | 13 | 5 | 51 | 35 |
5 | Puszcza Niepołomice | 32 | 55 | 15 | 10 | 7 | 46 | 35 |
6 | Stal Rzeszów (b) | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 55 | 43 |
7 | Arka Gdynia | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 54 | 42 |
8 | Puszcza Niepołomice | 32 | 43 | 10 | 13 | 9 | 49 | 44 |
9 | Chrobry Głogów | 32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 42 | 52 |
10 | GKS Katowice | 32 | 40 | 9 | 13 | 10 | 36 | 35 |
11 | Górnik Łęczna (s) | 32 | 39 | 9 | 12 | 11 | 39 | 41 |
12 | GKS Tychy | 32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 46 | 51 |
13 | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 30 | 41 |
14 | Resovia | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 39 | 45 |
15 | Odra Opole | 32 | 36 | 10 | 6 | 16 | 38 | 46 |
16 | Skra Częstochowa | 32 | 31 | 9 | 4 | 19 | 18 | 45 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 32 | 26 | 5 | 11 | 16 | 27 | 50 |
18 | Chojniczanka Chojnice (b) | 32 | 25 | 5 | 10 | 17 | 31 | 53 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK