Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 31) 15.05.2023: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]]<br>1:0 (0:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Sezon 2022/2023]] – I Liga - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Sezon 2022/2023]] – I Liga - Kolejka 31: [[15 maja]] [[2023]] (poniedziałek, godz. 18:15), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''ArcelorMittal Park''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa) - Jakub Jankowski (Łódź), Michał Pierściński (Warszawa). Techniczny: Mateusz Piszczelok (Katowice). VAR: Wojciech Myć (Lublin), AVAR: Marek Opaliński (Legnica) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} ''' | {{gol}} ''' 1:0 ''' [[Szymon Sobczak]] 54' (k.)<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
33. [[Mateusz Kos]]<br> | |||
28. [[Filip Borowski]]<br> | |||
13. [[Vedran Dalić]] (45+3' 55. [[Meik Karwot]])<br> | |||
2. [[Ołeksij Bykow]]<br> | |||
19. [[Marcel Ziemann]]<br> | |||
77. [[Konrad Wrzesiński]] (73' 7. [[Patryk Bryła]])<br> | |||
29. [[Maksymilian Rozwandowicz]]<br> | |||
14. [[Sebastian Bonecki]] {{Zk}}40'{{Zk}}40'{{Ck}}40'<br> | |||
96. [[Wojciech Szumilas]] (81' 44. [[Mateusz Bodzioch]])<br> | |||
10. [[Maksymilian Banaszewski]]<br> | |||
9. [[Szymon Sobczak]] {{Zk}}23'<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Marcin Malinowski]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|'''PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA''']] | ||
----- | ----- | ||
32. Matvei Igonen<br> | |||
24. Maksymilian Sitek (71' 27. Krzysztof Drzazga)<br> | |||
4. Arthur Vitelli {{Zk}}63' {{Zk}}85'{{Ck}}85' <br> | |||
2. Ezequiel Bonifacio {{Zk}}10'<br> | |||
89. Daniel Mikołajewski {{Zk}}52'<br> | |||
26. Florian Hartherz (60' 17. Titas Milasius)<br> | |||
11. Yigit Emre Celtik (60' 9. Kamil Biliński)<br> | |||
8. Michał Janota {{Zk}}90+3'<br> | |||
77. Tomasz Neugebauer {{Zk}}22' (46' 23. Marcel Misztal {{Zk}}59')<br> | |||
22. Joan Roman<br> | |||
21. Jeppe Simonsen<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Dariusz Żuraw | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 28: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielskio-Biała''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 31 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 44: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:2 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 31 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 122: | Linia 143: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 09:52, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielskio-Biała 1:0 (0:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 31: 15 maja 2023 (poniedziałek, godz. 18:15), Sosnowiec, ArcelorMittal Park, (widzów: ???) Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa) - Jakub Jankowski (Łódź), Michał Pierściński (Warszawa). Techniczny: Mateusz Piszczelok (Katowice). VAR: Wojciech Myć (Lublin), AVAR: Marek Opaliński (Legnica) 1:0 Szymon Sobczak 54' (k.) |
33. Mateusz Kos
28. Filip Borowski
13. Vedran Dalić (45+3' 55. Meik Karwot)
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann
77. Konrad Wrzesiński (73' 7. Patryk Bryła)
29. Maksymilian Rozwandowicz
14. Sebastian Bonecki 40'40'40'
96. Wojciech Szumilas (81' 44. Mateusz Bodzioch)
10. Maksymilian Banaszewski
9. Szymon Sobczak 23'
Trener: Marcin Malinowski
32. Matvei Igonen
24. Maksymilian Sitek (71' 27. Krzysztof Drzazga)
4. Arthur Vitelli 63' 85'85'
2. Ezequiel Bonifacio 10'
89. Daniel Mikołajewski 52'
26. Florian Hartherz (60' 17. Titas Milasius)
11. Yigit Emre Celtik (60' 9. Kamil Biliński)
8. Michał Janota 90+3'
77. Tomasz Neugebauer 22' (46' 23. Marcel Misztal 59')
22. Joan Roman
21. Jeppe Simonsen
Trener: Dariusz Żuraw
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielskio-Biała |
POZOSTAŁE MECZE 31 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 12 maja 2023 | Skra Częstochowa | Górnik Łęczna | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 12 maja 2023 | Wisła Kraków | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 13 maja 2023 | GKS Katowice | Puszcza Niepołomice | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 13 maja 2023 | Odra Opole | Stal Rzeszów | 2:0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 13 maja 2023 | Arka Gdynia | Ruch Chorzów | 0:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 14 maja 2023 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 2:2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 14 maja 2023 | Resovia | Chojniczanka Chojnice | 3:1 (3:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 14 maja 2023 | Sandecja Nowy Sącz | ŁKS Łódź | 1:0 (1:0) |
TABELA PO 31 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 31 | 59 | 17 | 8 | 6 | 51 | 34 |
2 | Ruch Chorzów (b) | 31 | 56 | 15 | 11 | 5 | 43 | 31 |
3 | Wisła Kraków (s) | 31 | 54 | 16 | 6 | 9 | 54 | 36 |
4 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 48 | 35 |
5 | Puszcza Niepołomice | 31 | 52 | 14 | 10 | 7 | 44 | 34 |
6 | Stal Rzeszów (b) | 31 | 46 | 13 | 7 | 11 | 54 | 42 |
7 | Arka Gdynia | 31 | 44 | 12 | 8 | 11 | 51 | 41 |
8 | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 31 | 43 | 10 | 13 | 8 | 49 | 41 |
9 | GKS Katowice | 31 | 39 | 9 | 12 | 10 | 35 | 34 |
10 | Chrobry Głogów | 31 | 39 | 10 | 9 | 12 | 41 | 52 |
11 | GKS Tychy | 31 | 38 | 10 | 8 | 13 | 45 | 49 |
12 | Resovia | 31 | 38 | 9 | 11 | 11 | 38 | 43 |
13 | Górnik Łęczna (s) | 31 | 38 | 9 | 11 | 11 | 39 | 41 |
14 | Zagłębie Sosnowiec | 31 | 37 | 9 | 10 | 12 | 30 | 41 |
15 | Odra Opole | 31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 38 | 43 |
16 | Skra Częstochowa | 31 | 31 | 9 | 4 | 18 | 18 | 44 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 31 | 26 | 5 | 11 | 15 | 27 | 47 |
18 | Chojniczanka Chojnice (b) | 31 | 25 | 5 | 10 | 16 | 30 | 50 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK