Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 30) 08.05.2023: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 53: | Linia 53: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 30 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[5 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:2 ''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[5 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:3 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:3 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 17:23, 19 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 30: 8 maja 2022 (poniedziałek, godz. 18:00), Nieciecza, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Paweł Malec (Łódź) - Michał Gajda (Łódź), Jakub Jankowski (Łódź). Techniczny: Paweł Kukla (Kraków), VAR: Sebastian Jarzębak (Bytom), AVAR: Katarzyna Wójs (Stalowa Wola) 1:0 Dominik Jończy 31' (s.) |
99. Tomasz Loska
26. Andrej Kadlec
6. Nemanja Tekijaški
97. Wiktor Biedrzycki
10. Adam Radwański 73' (85' 3. Marcin Grabowski)
14. Artem Polarus (58' 15. Mariusz Fornalczyk)
89. Andrij Dombrowśkyj
28. Maciej Ambrosiewicz
24. Kacper Karasek (75' 20. Marcel Błachewicz)
53. Andrzej Trubeha 34' (85' 17. Taras Zawijśkyj)
11. Muris Mešanović (75' 88. Tomas Poznar)
Trener: Radoslav Latal
33. Mateusz Kos
28. Filip Borowski 38' (77' 13. Vedran Dalić)
27. Dominik Jończy
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann
77. Konrad Wrzesiński (58' 7. Patryk Bryła)
29. Maksymilian Rozwandowicz
14. Sebastian Bonecki
96. Wojciech Szumilas (69' 11. Marek Fabry 71')
10. Maksymilian Banaszewski (58' 88. Adrian Troć)
9. Szymon Sobczak
Trener: Marcin Malinowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
POZOSTAŁE MECZE 30 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 5 maja 2023 | ŁKS Łódź | Wisła Kraków | 3:2 (2:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 5 maja 2023 | Chojniczanka Chojnice (b) | Sandecja Nowy Sącz | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 6 maja 2023 | Górnik Łęczna | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 3:3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 6 maja 2023 | Ruch Chorzów (b) | Resovia | 1:3 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 6 maja 2023 | Puszcza Niepołomice | Odra Opole | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 7 maja 2023 | Stal Rzeszów | Arka Gdynia | 2:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 7 maja 2023 | Chrobry Głogów | GKS Katowice | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 7 maja 2023 | Skra Częstochowa | GKS Tychy | 0:1 (0:0) |
TABELA PO KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK