Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 29) 28.04.2023: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]]<br>1:0 (1:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Sezon 2022/2023]] – I Liga - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Sezon 2022/2023]] – I Liga - Kolejka 29: [[28 kwietnia]] [[2023]] (piątek, godz. 20:30), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''ArcelorMittal Park''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Łukasz Kuźma (Białystok) - Piotr Podbielski (Białystok), Paweł Smyk (Lublin). Techniczny: Leszek Lewandowski (Zabrze). VAR: Damian Sylwestrzak (Wrocław), AVAR: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} ''' | {{gol}} ''' 1:0 ''' [[Maksymilian Rozwandowicz]] 9'<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
33. [[Mateusz Kos]]<br> | |||
28. [[Filip Borowski]]<br> | |||
27. [[Dominik Jończy]] (87' 18. [[Dean Guezen]] {{Zk}}90+1')<br> | |||
2. [[Ołeksij Bykow]]<br> | |||
19. [[Marcel Ziemann]]<br> | |||
77. [[Konrad Wrzesiński]] (72' 7. [[Patryk Bryła]])<br> | |||
29. [[Maksymilian Rozwandowicz]]<br> | |||
14. [[Sebastian Bonecki]]<br> | |||
96. [[Wojciech Szumilas]] (72' 55. [[Meik Karwot]])<br> | |||
10. [[Maksymilian Banaszewski]]<br> | |||
9. [[Szymon Sobczak]] (87' 11. [[Marek Fabry]] {{Zk}}90+8')<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Marcin Malinowski]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŁKS ŁÓDŹ|'''ŁKS ŁÓDŹ''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Aleksander Bobek<br> | |||
8. Kamil Dankowski (87' 18. Kelechukwu Ibe-Torti)<br> | |||
4. Nacho Monsalve {{Zk}}50'<br> | |||
88. Adam Marciniak {{Zk}}61'<br> | |||
11. Milan Spremo (87' 17. Grzegorz Glapka)<br> | |||
26. Bartosz Szeliga<br> | |||
6. Władysław Ochronczuk (46' 34. Damian Nowacki {{Zk}}89')<br> | |||
14. Michał Mokrzycki<br> | |||
10. Dawid Kort (46' 23. Maciej Śliwa) <br> | |||
19. Michał Trąbka<br> | |||
21. Stipe Jurić (59' 37. Piotr Janczukowicz)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: [[Kazimierz Moskal]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 28: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŁKS ŁÓDŹ|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 29 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 44: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[1 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 29 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 122: | Linia 143: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:20, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 1:0 (1:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 29: 28 kwietnia 2023 (piątek, godz. 20:30), Sosnowiec, ArcelorMittal Park, (widzów: ???) Sędziowie: Łukasz Kuźma (Białystok) - Piotr Podbielski (Białystok), Paweł Smyk (Lublin). Techniczny: Leszek Lewandowski (Zabrze). VAR: Damian Sylwestrzak (Wrocław), AVAR: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) 1:0 Maksymilian Rozwandowicz 9' |
33. Mateusz Kos
28. Filip Borowski
27. Dominik Jończy (87' 18. Dean Guezen 90+1')
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann
77. Konrad Wrzesiński (72' 7. Patryk Bryła)
29. Maksymilian Rozwandowicz
14. Sebastian Bonecki
96. Wojciech Szumilas (72' 55. Meik Karwot)
10. Maksymilian Banaszewski
9. Szymon Sobczak (87' 11. Marek Fabry 90+8')
Trener: Marcin Malinowski
1. Aleksander Bobek
8. Kamil Dankowski (87' 18. Kelechukwu Ibe-Torti)
4. Nacho Monsalve 50'
88. Adam Marciniak 61'
11. Milan Spremo (87' 17. Grzegorz Glapka)
26. Bartosz Szeliga
6. Władysław Ochronczuk (46' 34. Damian Nowacki 89')
14. Michał Mokrzycki
10. Dawid Kort (46' 23. Maciej Śliwa)
19. Michał Trąbka
21. Stipe Jurić (59' 37. Piotr Janczukowicz)
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź |
POZOSTAŁE MECZE 29 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 28 kwietnia 2023 | GKS Katowice | Skra Częstochowa | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 29 kwietnia 2023 | GKS Tychy | Górnik Łęczna | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 29 kwietnia 2023 | Resovia | Stal Rzeszów | 1:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 29 kwietnia 2023 | Wisła Kraków | Chojniczanka Chojnice | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 30 kwietnia 2023 | Arka Gdynia | Puszcza Niepołomice | 1:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 30 kwietnia 2023 | Sandecja Nowy Sącz | Ruch Chorzów | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 30 kwietnia 2023 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2:2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 29 | 1 maja 2023 | Odra Opole | Chrobry Głogów | 1:0 (0:0) |
TABELA PO 29 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 29 | 56 | 16 | 8 | 5 | 51 | 31 |
2 | Ruch Chorzów (b) | 29 | 53 | 14 | 11 | 4 | 40 | 28 |
3 | Wisła Kraków (s) | 29 | 51 | 15 | 6 | 8 | 50 | 32 |
4 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 29 | 49 | 12 | 13 | 4 | 45 | 33 |
5 | Puszcza Niepołomice | 29 | 48 | 13 | 9 | 7 | 41 | 32 |
6 | Arka Gdynia | 29 | 44 | 12 | 8 | 9 | 50 | 37 |
7 | Stal Rzeszów (b) | 29 | 43 | 12 | 7 | 10 | 52 | 39 |
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 29 | 42 | 10 | 12 | 7 | 46 | 37 |
9 | GKS Katowice | 29 | 37 | 9 | 10 | 10 | 33 | 32 |
10 | Chrobry Głogów | 29 | 37 | 10 | 7 | 12 | 39 | 50 |
11 | GKS Tychy | 29 | 34 | 9 | 7 | 13 | 42 | 47 |
12 | Górnik Łęczna (s) | 29 | 34 | 8 | 10 | 11 | 35 | 38 |
13 | Zagłębie Sosnowiec | 29 | 34 | 8 | 10 | 11 | 29 | 39 |
14 | Odra Opole | 29 | 33 | 9 | 6 | 14 | 36 | 42 |
15 | Resovia | 29 | 32 | 7 | 11 | 11 | 32 | 41 |
16 | Skra Częstochowa | 29 | 31 | 9 | 4 | 16 | 18 | 42 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 29 | 23 | 4 | 11 | 14 | 26 | 45 |
18 | Chojniczanka Chojnice (b) | 29 | 22 | 4 | 10 | 15 | 27 | 47 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK