Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 27) 15.04.2023: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 53: | Linia 53: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 27 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 4:1 ''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:3 ''' (1:3) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 27 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:19, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:0 (0:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 27: 15 kwietnia 2023 (sobota, godz. 17:30), Sosnowiec, ArcelorMittal Park, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec) - Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała), Damian Rokosz (Katowice). Techniczny: Leszek Lewandowski (Zabrze). VAR: Damian Kos (Gdańsk), AVAR: Bartosz Heinig (Gdańsk) 1:0 Wojciech Szumilas 78' |
33. Mateusz Kos
28. Filip Borowski
13. Vedran Dalić
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann 84'
20. Tymoteusz Klupś (31' 7. Patryk Bryła 34')
29. Maksymilian Rozwandowicz
14. Sebastian Bonecki
18. Dean Guezen (66' 96. Wojciech Szumilas)
10. Maksymilian Banaszewski
9. Szymon Sobczak 50'
Trener: Marcin Malinowski
82. Jakub Bielecki
2. Konrad Kasolik
21. Maciej Sadlok 42'
71. Remiguiusz Szywacz
5. Tomasz Wójtowicz
8. Patryk Sikora
16. Jan Sedlak 2' (46' 9. Szymon Kobusiński 85')
10. Tomasz Foszmańczyk 21' (57' 14. Łukasz Janoszka)
13. Łukasz Moneta (88' 11. Igor Stasiński)
7. Jakub Piątek (88' 4. Przemysław Szur)
95. Daniel Szczepan (74' 23. Artur Pląskowski)
Trener: Jarosław Skrobacz
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów |
POZOSTAŁE MECZE 27 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 14 kwietnia 2023 | Resovia | Chrobry Głogów | 1:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 14 kwietnia 2023 | Wisła Kraków | Stal Rzeszów | 3:1 (3:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 15 kwietnia 2023 | GKS Katowice | Górnik Łęczna | 2:0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 15 kwietnia 2023 | Odra Opole | GKS Tychy | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 16 kwietnia 2023 | Arka Gdynia | Skra Częstochowa | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 16 kwietnia 2023 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Chojniczanka Chojnice | 4:1 (3:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 16 kwietnia 2023 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | ŁKS Łódź | 2:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 17 kwietnia 2023 | Sandecja Nowy Sącz | Puszcza Niepołomice | 2:3 (1:3) |
TABELA PO 27 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 27 | 53 | 15 | 8 | 4 | 49 | 29 |
2 | Wisła Kraków (s) | 27 | 48 | 14 | 6 | 7 | 47 | 30 |
3 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 27 | 48 | 12 | 12 | 3 | 42 | 29 |
4 | Ruch Chorzów (b) | 27 | 47 | 12 | 11 | 4 | 37 | 28 |
5 | Puszcza Niepołomice | 27 | 46 | 13 | 7 | 7 | 40 | 31 |
6 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 27 | 41 | 10 | 11 | 6 | 43 | 33 |
7 | Arka Gdynia | 27 | 40 | 11 | 7 | 9 | 46 | 36 |
8 | Stal Rzeszów (b) | 27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 47 | 38 |
9 | Chrobry Głogów | 27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 39 | 46 |
10 | GKS Katowice | 27 | 34 | 8 | 10 | 9 | 30 | 31 |
11 | Resovia | 27 | 31 | 7 | 10 | 10 | 31 | 39 |
12 | GKS Tychy | 27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 40 | 43 |
13 | Górnik Łęczna (s) | 27 | 31 | 7 | 10 | 10 | 32 | 35 |
14 | Zagłębie Sosnowiec | 27 | 30 | 7 | 9 | 11 | 28 | 39 |
15 | Odra Opole | 27 | 29 | 8 | 5 | 14 | 34 | 41 |
16 | Skra Częstochowa | 27 | 27 | 8 | 3 | 16 | 16 | 41 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 27 | 42 | 4 | 11 | 12 | 26 | 41 |
18 | Chojniczanka Chojnice (b) | 27 | 21 | 4 | 9 | 14 | 27 | 44 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK