Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 20) 18.02.2023: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 66: | Linia 66: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[17 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[17 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
Linia 74: | Linia 74: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[17 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[17 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[18 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[18 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[18 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[18 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
Linia 98: | Linia 98: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[19 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[19 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[19 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[19 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
Linia 113: | Linia 113: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[19 lutego]] [[ | | ALIGN=center|[[19 lutego]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[20 Luty]] [[ | | ALIGN=center|[[20 Luty]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] |
Wersja z 15:25, 19 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 0:2 (0:1) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 20: 18 luty 2023 (sobota, godz. 20:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn) - Katarzyna Wójs (Stalowa Wola), Damian Sadowski (Elbląg). Techniczny: Mariusz Myszka (Stalowa Wola). VAR: Wojciech Myć (Lublin), AVAR: Marek Arys (Szczecin) |
1. Michał Gliwa
28. Filip Borowski 65'
29. Maksymilian Rozwandowicz (69' 13. Vedran Dalić)
44. Mateusz Bodzioch
19. Marcel Ziemann
7. Patryk Bryła (57' 88. Adrian Troć)
55. Meik Karwot
14. Sebastian Bonecki
96. Wojciech Szumilas 14' (57' 11. Marek Fabry 83')
77. Konrad Wrzesiński
9. Szymon Sobczak
Trener: Dariusz Dudek
30. Artur Haluch
22. Mateusz Spychała
27. Mateusz Kamiński 10'
2. Piotr Żemło 41'
28. Artur Pikk
94. Konrad Nowak
8. Wojciech Kamiński (79' 16. Maciej Urbańczyk)
5. Rafał Niziołek 83'
11. Dawid Czapliński 16' (90+2' 4. Łukasz Kędziora)
77. Borja Galan (79' 21. Maciej Makuszewski)
7. Bartosz Guzdek
Trener: Adam Nocoń
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole |
POZOSTAŁE MECZE 20 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 17 lutego 2023 | Puszcza Niepołomice | Ruch Chorzów | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 17 lutego 2023 | GKS Tychy | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 18 lutego 2023 | Górnik Łęczna | Stal Rzeszów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 18 lutego 2023 | Arka Gdynia | Wisła Kraków | 1:3 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 19 lutego 2023 | Chrobry Głogów | Chojniczanka Chojnice | 3:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 19 lutego 2023 | Skra Częstochowa | ŁKS Łódź | 1:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 19 lutego 2023 | GKS Katowice | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 20 | 20 Luty 2023 | Sandecja Nowy Sącz | Resovia | 1:1 (1:0) |
TABELA PO KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK