Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 15) 15.10.2022: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 77: | Linia 77: | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[22 października]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' 3:3 ''' (0:1) | | ALIGN=center|''' 3:3 ''' (0:1) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[22 października]] [[2022]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:0) | |||
|- | |- | ||
Linia 119: | Linia 127: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:2) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:2) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:29, 6 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2:2 (1:1) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 15: 23 października 2022 (niedziela, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn) - Katarzyna Wójs (Stalowa Wola), Krystian Mucha (Olsztyn). Techniczny: Radosław Trochimiuk (Przasnysz). VAR: Łukasz Kuźma (Białystok), AVAR: Michał Obukowicz (Warszawa) 0:1 Serhij Krykun 4' |
1. Michał Gliwa
23. Mateusz Ziółkowski (87' 99. Antoni Kulawiak)
27. Dominik Jończy 34'
44. Mateusz Bodzioch
2. Ołeksij Bykow (69' 13. Vedran Dalić)
96. Wojciech Szumilas
29. Maksymilian Rozwandowicz 15'26'26'
26. Michał Masłowski
8. Szymon Pawłowski (76' 7. Patryk Bryła)
10. Maksymilian Banaszewski (20. Tymoteusz Klupś)
9. Szymon Sobczak20'
Trener: Artur Skowronek
33. Maciej Gostomski
25. Damian Zbozień
4. Marcin Biernat 10'
30. Souleymane Cisse
29. Daniel Dziwniel 23'
7. Patryk Pierzak (59' 11. Dawid Tkacz)
3. Wiktor Łychowydko 33' (46' 18. Szymon Lewkot)
80. Egzon Kryeziu 61'
22. Serhij Krykun (90+3' 14. Jakub Kwiatkowski)
10. Łukasz Grzeszczyk (78' 9. Karol Podliński)
77. Damian Gąska (59' 19. Hubert Sobol)
Trener: Marcin Prasoł
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 21 października 2022 | Odra Opole | Ruch Chorzów | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 22 października 2022 | Wisła Kraków | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 3:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 22 października 2022 | Sandecja Nowy Sącz | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 22 października 2022 | Arka Gdynia | Chojniczanka Chojnice | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 23 października 2022 | Resovia | ŁKS Łódź | 0:3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 23 października 2022 | GKS Tychy | Puszcza Niepołomice | 2:3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 24 października 2022 | GKS Katowice | Stal Rzeszów | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 24 października 2022 | Skra Częstochowa | Chrobry Głogów | 1:2 (0:2) |
TABELA PO KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK