Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 15) 15.10.2022: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 129: | Linia 129: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 15 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 145: | Linia 145: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Wersja z 07:47, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2:2 (1:1) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 15: 23 października 2022 (niedziela, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn) - Katarzyna Wójs (Stalowa Wola), Krystian Mucha (Olsztyn). Techniczny: Radosław Trochimiuk (Przasnysz). VAR: Łukasz Kuźma (Białystok), AVAR: Michał Obukowicz (Warszawa) 0:1 Serhij Krykun 4' |
1. Michał Gliwa
23. Mateusz Ziółkowski (87' 99. Antoni Kulawiak)
27. Dominik Jończy 34'
44. Mateusz Bodzioch
2. Ołeksij Bykow (69' 13. Vedran Dalić)
96. Wojciech Szumilas
29. Maksymilian Rozwandowicz 15'26'26'
26. Michał Masłowski
8. Szymon Pawłowski (76' 7. Patryk Bryła)
10. Maksymilian Banaszewski (20. Tymoteusz Klupś)
9. Szymon Sobczak20'
Trener: Artur Skowronek
33. Maciej Gostomski
25. Damian Zbozień
4. Marcin Biernat 10'
30. Souleymane Cisse
29. Daniel Dziwniel 23'
7. Patryk Pierzak (59' 11. Dawid Tkacz)
3. Wiktor Łychowydko 33' (46' 18. Szymon Lewkot)
80. Egzon Kryeziu 61'
22. Serhij Krykun (90+3' 14. Jakub Kwiatkowski)
10. Łukasz Grzeszczyk (78' 9. Karol Podliński)
77. Damian Gąska (59' 19. Hubert Sobol)
Trener: Marcin Prasoł
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna |
POZOSTAŁE MECZE 15 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 21 października 2022 | Odra Opole | Ruch Chorzów | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 22 października 2022 | Wisła Kraków | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 3:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 22 października 2022 | Sandecja Nowy Sącz | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 22 października 2022 | Arka Gdynia | Chojniczanka Chojnice | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 23 października 2022 | Resovia | ŁKS Łódź | 0:3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 23 października 2022 | GKS Tychy | Puszcza Niepołomice | 2:3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 24 października 2022 | GKS Katowice | Stal Rzeszów | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 15 | 24 października 2022 | Skra Częstochowa | Chrobry Głogów | 1:2 (0:2) |
TABELA PO 15 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Puszcza Niepołomice | 15 | 30 | 9 | 3 | 3 | 25 | 18 |
2 | ŁKS Łódź | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 22 | 14 |
3 | Arka Gdynia | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 27 | 18 |
4 | Ruch Chorzów (b) | 15 | 27 | 7 | 6 | 2 | 21 | 15 |
5 | GKS Katowice | 15 | 24 | 6 | 6 | 3 | 17 | 12 |
6 | Chrobry Głogów | 15 | 24 | 7 | 3 | 5 | 26 | 23 |
7 | Stal Rzeszów (b) | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 27 | 21 |
8 | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 20 | 21 |
9 | Zagłębie Sosnowiec | 15 | 21 | 5 | 6 | 4 | 18 | 17 |
10 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 15 | 20 | 4 | 8 | 3 | 22 | 20 |
11 | Wisła Kraków (s) | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 20 | 18 |
12 | GKS Tychy | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 27 | 26 |
13 | Górnik Łęczna (s) | 15 | 15 | 3 | 6 | 6 | 23 | 22 |
14 | Resovia | 15 | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | 23 |
15 | Skra Częstochowa | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 9 | 22 |
16 | Chojniczanka Chojnice (b) | 15 | 14 | 3 | 5 | 7 | 18 | 24 |
17 | Odra Opole | 15 | 12 | 3 | 3 | 9 | 19 | 30 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | 10 | 1 | 7 | 7 | 10 | 23 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK