Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 01) 18.07.2022: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[ | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RESOVIA|Resovia]]<br>2:1 (1:1)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Sezon 2022/2023]] – I Liga - Kolejka 1: [[ | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Sezon 2022/2023]] – I Liga - Kolejka 1: [[18 lipca]] [[2022]] (poniedziałek, godz. 18:00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn) - Michał Sobczak (Bydgoszcz), Krystian Mucha (Olsztyn). Techniczny: Paweł Dziopak (Tychy). VAR: Damian Kos (Gdańsk), AVAR: Bartosz Heinig (Gdańsk) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''0 : 1''' Rafał Mikulec 2'<br> | |||
{{gol}} '''1 : 1''' [[Szymon Pawłowski]] 41'<br> | |||
{{gol}} '''2 : 1 ''' [[Marek Fabry]] 77'<br> | |||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[ | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
1. | 1. [[Michał Gliwa]]<br> | ||
16. [[Dawid Ryndak]]<br> | |||
27. [[Dominik Jończy]]<br> | |||
13. [[Vedran Dalić]]{{Zk}}83'<br> | |||
94. [[Dawid Gojny]]<br> | |||
7. [[Patryk Bryła]] (62' 26. [[Michał Masłowski]])<br> | |||
14. [[Sebastian Bonecki]]<br> | |||
29. [[Maksymilian Rozwandowicz]]<br> | |||
8. [[Szymon Pawłowski]] (75' 10. [[Maksymilian Banaszewski]])<br> | |||
11. | 22. [[Maksym Niemiec]] (61' 23. [[Mateusz Ziółkowski]])<br> | ||
9. [[Szymon Sobczak]] (75' 11. [[Marek Fabry]])<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: [[Artur Skowronek]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[ | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RESOVIA|'''RESOVIA''']] | ||
----- | ----- | ||
1. | 1. Branislav Pindroch<br> | ||
17. Radosław Adamski<br> | |||
35. Karol Chuchro<br> | |||
87. Ruben Hoogenhout<br> | |||
5. Dawid Kubowicz {{Zk}}37' <br> | |||
23. Miłosz Kałahur (46' 99. Bartosz Kwiecień)<br> | |||
11. Daniel Morys90' (71' 98. Kamil Antonik{{Zk}}73')<br> | |||
10. Marek Mróz<br> | |||
6. Bartłomiej Wasiluk (86' 8. Klaudiusz Krasa)<br> | |||
4. Rafał Mikulec<br> | |||
9. Paweł Wojciechowski<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Tomasz Grzegorczyk | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RESOVIA|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - RESOVIA''']] | ||
|} | |} | ||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[15 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[15 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[16 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[16 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:2 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[16 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[17 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[17 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:3 ''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[17 lipca]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 1 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:05, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Resovia 2:1 (1:1) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 1: 18 lipca 2022 (poniedziałek, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn) - Michał Sobczak (Bydgoszcz), Krystian Mucha (Olsztyn). Techniczny: Paweł Dziopak (Tychy). VAR: Damian Kos (Gdańsk), AVAR: Bartosz Heinig (Gdańsk) 0 : 1 Rafał Mikulec 2' |
1. Michał Gliwa
16. Dawid Ryndak
27. Dominik Jończy
13. Vedran Dalić83'
94. Dawid Gojny
7. Patryk Bryła (62' 26. Michał Masłowski)
14. Sebastian Bonecki
29. Maksymilian Rozwandowicz
8. Szymon Pawłowski (75' 10. Maksymilian Banaszewski)
22. Maksym Niemiec (61' 23. Mateusz Ziółkowski)
9. Szymon Sobczak (75' 11. Marek Fabry)
Trener: Artur Skowronek
1. Branislav Pindroch
17. Radosław Adamski
35. Karol Chuchro
87. Ruben Hoogenhout
5. Dawid Kubowicz 37'
23. Miłosz Kałahur (46' 99. Bartosz Kwiecień)
11. Daniel Morys90' (71' 98. Kamil Antonik73')
10. Marek Mróz
6. Bartłomiej Wasiluk (86' 8. Klaudiusz Krasa)
4. Rafał Mikulec
9. Paweł Wojciechowski
Trener: Tomasz Grzegorczyk
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - RESOVIA |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 15 lipca 2022 | Ruch Chorzów | Skra Częstochowa | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 15 lipca 2022 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Odra Opole | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 16 lipca 2022 | Chojniczanka Chojnice | GKS Tychy | 2:2 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 16 lipca 2022 | ŁKS Łódź | GKS Katowice | 0:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 16 lipca 2022 | Wisła Kraków | Sandecja Nowy Sącz | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 17 lipca 2022 | Puszcza Niepołomice | Górnik Łęczna | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 17 lipca 2022 | Stal Rzeszów | Chrobry Głogów | 3:3 (2:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 17 lipca 2022 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Arka Gdynia | 0:1 (0:0) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Katowice | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
2 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
4 | Puszcza Niepołomice | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
5 | Arka Gdynia | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
6 | Stal Rzeszów (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 |
7 | Chrobry Głogów | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 |
8 | Chojniczanka Chojnice (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
9 | GKS Tychy | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
10 | Ruch Chorzów (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wisła Kraków (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12 | Sandecja Nowy Sącz | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
13 | Skra Częstochowa | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
14 | Resovia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
15 | Odra Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
16 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
17 | Górnik Łęczna (s) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
18 | ŁKS Łódź | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK