Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 34) 13.06.2021
SPRAWOZDANIE
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1) |
---|
Sezon 2020/2021 – I Liga - Kolejka 34: 13 czerwca 2021 (niedziela, godz. 12:40), Legnica, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Patryk Gryckiewicz - Marcin Sadowski, Paulina Baranowska (Toruń). Techniczny: Damian Sylwestrzak (Wrocław) 0:1 Gonçalo Gregório 45+4' (k.) |
1. Paweł Lenarcik 45+2'
23. Paweł Zieliński
87. Ruben Hoogenhout (46' 5. Marcin Biernat 50')
25. Nemanja Mijusković 37'
15. Dani Pinillos
11. Krzysztof Drzazga 9' (75' 59. Mehdi Lehaire)
20. Damian Tront
7. Marcin Garuch 45+3' (82' 33. Piotr Azikiewicz)
22. Joan Roman (46' 71. Patryk Makuch)
19. Paweł Tupaj (70' 42. Kacper Andrzejewski)
44. Michał Bednarski
Trener: Jarosław Skrobacz
13. Krystian Stępniowski
27. Łukasz Turzyniecki(68' 22. Quentin Seedorf)
18. Lukáš Ďuriška
25. Piotr Polczak
94. Dawid Gojny
16. Dawid Ryndak
21. Nikolas Korzeniecki
28. Maciej Ambrosiewicz 42'
6. João Oliveira (80' 77. Szymon Sobczak)
11. Patrik Mišák
7. Gonçalo Gregório
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy |
POZOSTAŁE MECZE 34 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | Widzew Łódź | Odra Opole | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | GKS Tychy | ŁKS Łódź | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | Górnik Łęczna | Sandecja Nowy Sącz | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | Puszcza Niepołomice | GKS Bełchatów | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Resovia | 2:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | Chrobry Głogów | Arka Gdynia | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 34 | 13 czerwca 2021 | Radomiak Radom | Korona Kielce | 2:0 (2:0) |
TABELA PO 34 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomiak Radom (A) | 34 | 68 | 20 | 8 | 6 | 49 | 20 |
2 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (A) | 34 | 65 | 18 | 11 | 5 | 56 | 28 |
3 | GKS Tychy (B) | 34 | 63 | 18 | 9 | 7 | 49 | 27 |
4 | Arka Gdynia (s) (B) | 34 | 60 | 17 | 9 | 8 | 51 | 32 |
5 | ŁKS Łódź (s) (B) | 34 | 58 | 17 | 7 | 10 | 59 | 41 |
6 | Górnik Łęczna (b) (B) | 34 | 56 | 15 | 11 | 8 | 47 | 30 |
7 | Miedź Legnica | 34 | 51 | 13 | 12 | 9 | 49 | 36 |
8 | Odra Opole | 34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 35 | 41 |
9 | Widzew Łódź (b) | 34 | 46 | 11 | 13 | 10 | 30 | 36 |
10 | Sandecja Nowy Sącz | 34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 42 | 50 |
11 | Chrobry Głogów | 34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 34 | 45 |
12 | Korona Kielce (s) | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 31 | 46 |
13 | Puszcza Niepołomice | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 32 | 46 |
14 | GKS 1962 Jastrzębie | 34 | 35 | 10 | 5 | 19 | 32 | 48 |
15 | Stomil Olsztyn | 34 | 35 | 9 | 8 | 17 | 31 | 48 |
16 | Resovia (b)(S) | 34 | 32 | 8 | 8 | 18 | 27 | 45 |
17 | Zagłębie Sosnowiec (S) | 34 | 30 | 8 | 6 | 20 | 35 | 43 |
18 | GKS Bełchatów (S) | 34 | 23 | 6 | 7 | 21 | 24 | 51 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK