Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 27) 20.06.2020: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 18: | Linia 18: | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|'''GKS 1962 JASTRZĘBIE''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|'''GKS 1962 JASTRZĘBIE''']] | ||
----- | ----- | ||
81. Mariusz Pawełek | 81. Mariusz Pawełek<br> | ||
16. Dominik Kulawiak{{Zk}}35' | 16. Dominik Kulawiak{{Zk}}35'<br> | ||
5. Michał Bojdys{{Zk}}39' | 5. Michał Bojdys{{Zk}}39'<br> | ||
17. Kamil Szymura{{Zk}}9' | 17. Kamil Szymura{{Zk}}9'<br> | ||
94. Dawid Gojny | 94. Dawid Gojny<br> | ||
9. Petr | 9. Petr Galuskav<br> | ||
32. Bartosz Jaroszek (70' 8. Kamil Jadach) | 32. Bartosz Jaroszek (70' 8. Kamil Jadach)<br> | ||
21. Marek Mróz | 21. Marek Mróz<br> | ||
20. Damian Tront{{Zk}}26'{{Zk}}41'{{Ck}}41' | 20. Damian Tront{{Zk}}26'{{Zk}}41'{{Ck}}41'<br> | ||
10. Farid Ali (46' 3. Mateusz Słodowy) | 10. Farid Ali (46' 3. Mateusz Słodowy)<br> | ||
28. Kamil Adamek{{Zk}}55' (62' 15. Daniel Szczepan) | 28. Kamil Adamek{{Zk}}55' (62' 15. Daniel Szczepan)<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: Jarosław Skrobacz | Trener: Jarosław Skrobacz | ||
Linia 34: | Linia 34: | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
12. [[Kacper Chorążka]] | 12. [[Kacper Chorążka]]<br> | ||
16. [[Dawid Ryndak]]{{Zk}}30' | 16. [[Dawid Ryndak]]{{Zk}}30'<br> | ||
25. [[Piotr Polczak]] | 25. [[Piotr Polczak]]<br> | ||
27. [[Rafał Grzelak]] | 27. [[Rafał Grzelak]]<br> | ||
29. [[Markas Beneta]] | 29. [[Markas Beneta]]<br> | ||
9. [[Mateusz Szwed]]{{Zk}}33' (76' 22. [[Quentin Seedorf]]) | 9. [[Mateusz Szwed]]{{Zk}}33' (76' 22. [[Quentin Seedorf]])<br> | ||
6. [[Bartłomiej Babiarz]]{{Zk}}81' | 6. [[Bartłomiej Babiarz]]{{Zk}}81'<br> | ||
14. [[Filip Karbowy]] (62' 21. [[Tomasz Hołota]]) | 14. [[Filip Karbowy]] (62' 21. [[Tomasz Hołota]])<br> | ||
7. [[Tomasz Nawotka]] | 7. [[Tomasz Nawotka]]<br> | ||
8. [[Szymon Pawłowski]] | 8. [[Szymon Pawłowski]]<br> | ||
99. [[Fabian Piasecki]]{{Zk}}39' (78' 18. [[Rubio]]) | 99. [[Fabian Piasecki]]{{Zk}}39' (78' 18. [[Rubio]])<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[Krzysztof Dębek]] | Trener: [[Krzysztof Dębek]] | ||
Linia 57: | Linia 57: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 27 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[20 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[20 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[20 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 27 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 148: | Linia 148: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:10, 29 sie 2020
SPRAWOZDANIE
GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (0:2) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 27: 20 czerwca 2020 (sobota, godz. 12:40), Jastrzębie, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Daniel Kruczyński (Żywiec) 0:1 Filip Karbowy 3' |
81. Mariusz Pawełek
16. Dominik Kulawiak35'
5. Michał Bojdys39'
17. Kamil Szymura9'
94. Dawid Gojny
9. Petr Galuskav
32. Bartosz Jaroszek (70' 8. Kamil Jadach)
21. Marek Mróz
20. Damian Tront26'41'41'
10. Farid Ali (46' 3. Mateusz Słodowy)
28. Kamil Adamek55' (62' 15. Daniel Szczepan)
Trener: Jarosław Skrobacz
12. Kacper Chorążka
16. Dawid Ryndak30'
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
29. Markas Beneta
9. Mateusz Szwed33' (76' 22. Quentin Seedorf)
6. Bartłomiej Babiarz81'
14. Filip Karbowy (62' 21. Tomasz Hołota)
7. Tomasz Nawotka
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki39' (78' 18. Rubio)
Trener: Krzysztof Dębek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie |
POZOSTAŁE MECZE 27 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 19 czerwca 2020 | Odra Opole | Chrobry Głogów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 20 czerwca 2020 | Radomiak Radom | Chojniczanka Chojnice | 3:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 20 czerwca 2020 | Puszcza Niepołomice | Olimpia Grudziądz | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 20 czerwca 2020 | Miedź Legnica | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 21 czerwca 2020 | Warta Poznań | Sandecja Nowy Sącz | 2:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 21 czerwca 2020 | GKS Bełchatów | Stal Mielec | 2:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 21 czerwca 2020 | Stomil Olsztyn | Wigry Suwałki | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 21 czerwca 2020 | GKS Tychy | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:1 (1:0) |
TABELA PO 27 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 27 | 52 | 15 | 7 | 5 | 50 | 27 |
2 | Warta Poznań | 27 | 52 | 16 | 4 | 7 | 43 | 26 |
3 | Stal Mielec | 27 | 51 | 16 | 3 | 8 | 43 | 26 |
4 | Radomiak Radom (b) | 27 | 47 | 13 | 8 | 6 | 41 | 33 |
5 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 27 | 39 | 11 | 6 | 10 | 40 | 29 |
6 | Miedź Legnica (s) | 27 | 39 | 11 | 6 | 10 | 40 | 37 |
7 | GKS 1962 Jastrzębie | 27 | 38 | 9 | 11 | 7 | 38 | 35 |
8 | Olimpia Grudziądz (b) | 27 | 38 | 11 | 5 | 11 | 42 | 45 |
9 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 42 | 43 |
10 | Sandecja Nowy Sącz | 27 | 36 | 10 | 6 | 11 | 40 | 43 |
11 | GKS Tychy | 27 | 36 | 9 | 9 | 9 | 49 | 44 |
12 | Stomil Olsztyn | 27 | 36 | 10 | 6 | 11 | 23 | 30 |
13 | Puszcza Niepołomice | 27 | 34 | 9 | 7 | 11 | 26 | 34 |
14 | GKS Bełchatów (b) | 27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 29 | 35 |
15 | Odra Opole | 27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 24 | 32 |
16 | Chrobry Głogów | 27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 27 | 38 |
17 | Chojniczanka Chojnice | 27 | 23 | 6 | 5 | 16 | 35 | 52 |
18 | Wigry Suwałki | 27 | 20 | 5 | 5 | 17 | 20 | 43 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK