Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 25) 13.06.2020
SPRAWOZDANIE
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 25: - 2020 (sobota, godz. 17:40), Bełchatów, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Dominik Sulikowski - Bartosz Heinig (Gdańsk), Marcin Hankiewicz (Łódź). Techniczny: Filip Kaliszewski (Gdańsk) 0:1 Mariusz Magiera 10' (s.) |
1. Paweł Lenarcik
70. Marcin Sierczyński 86'
3. Marcin Grolik
21. Mariusz Magiera
2. Mateusz Szymorek 55'
14. Bartosz Biel
19. Adrian Małachowski (84' 16. Mikołaj Grzelak)
8. Paweł Czajkowski
13. Artur Golański (60' 20. Maciej Koziara)
11. Emile Thiakane
18. Patryk Winsztal22' (74' 59. Przemysław Zdybowicz)
Trener: Marcin Węglewski
12. Kacper Chorążka
29. Markas Beneta
17. Kacper Radkowski
27. Rafał Grzelak 45'
98. Wojciech Słomka 58'
9. Mateusz Szwed (78' 7. Tomasz Nawotka)
6. Bartłomiej Babiarz
14. Filip Karbowy
11. Patryk Mularczyk (57' 21. Tomasz Hołota)
30. Patryk Małecki
99. Fabian Piasecki(65' 18. Rubio)
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów |
POZOSTAŁE MECZE 25 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 12 czerwca 2020 | GKS 1962 Jastrzębie | Sandecja Nowy Sącz | 1:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 12 czerwca 2020 | Puszcza Niepołomice | Wigry Suwałki | 2:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 12 czerwca 2020 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Olimpia Grudziądz | 3:3 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 12 czerwca 2020 | Miedź Legnica | Podbeskidzie Bielsko-Biała Olimpia Grudziądz | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 13 czerwca 2020 | Odra Opole | Warta Poznań | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 13 czerwca 2020 | Radomiak Radom | Chrobry Głogów | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 13 czerwca 2020 | Stomil Olsztyn | Chojniczanka Chojnice | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 25 | 14 czerwca 2020 | GKS Tychy | Stal Mielec | 2:4 (1:1) |
TABELA PO 25 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 25 | 50 | 15 | 5 | 5 | 47 | 24 |
2 | Warta Poznań | 25 | 49 | 15 | 4 | 6 | 40 | 23 |
3 | Stal Mielec | 25 | 48 | 15 | 3 | 7 | 51 | 24 |
4 | Radomiak Radom (b) | 25 | 43 | 12 | 7 | 6 | 36 | 30 |
5 | GKS 1962 Jastrzębie | 25 | 37 | 9 | 10 | 6 | 37 | 32 |
6 | Miedź Legnica (s) | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 38 | 35 |
7 | Sandecja Nowy Sącz | 25 | 35 | 10 | 5 | 10 | 39 | 40 |
8 | Olimpia Grudziądz (b) | 25 | 35 | 10 | 5 | 10 | 40 | 43 |
9 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 37 | 40 |
10 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 36 | 28 |
11 | Puszcza Niepołomice | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 24 | 31 |
12 | Stomil Olsztyn | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 22 | 29 |
13 | GKS Tychy | 25 | 32 | 8 | 8 | 9 | 47 | 43 |
14 | Chrobry Głogów | 25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 27 | 37 |
15 | GKS Bełchatów (b) | 25 | 28 | 8 | 4 | 13 | 26 | 33 |
16 | Odra Opole | 25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 22 | 31 |
17 | Chojniczanka Chojnice | 25 | 22 | 6 | 4 | 15 | 33 | 48 |
18 | Wigry Suwałki | 25 | 20 | 5 | 5 | 15 | 20 | 41 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK