Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA PO 3 KOLEJCE)
 
Linia 129: Linia 129:
 
|}
 
|}
  
==TABELA PO 3 KOLEJCE==
+
==TABELA PO 16 KOLEJCE==
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
  
Linia 145: Linia 145:
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
| ALIGN=LEFT|  
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|31
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|25
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|30
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|28
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|30
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|25
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|27
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|27
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|26
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|26
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|32
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|19
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|25
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|30
  
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|15
 
| ALIGN=center|15
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|16
 
| ALIGN=center|16
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|29
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|17
 
| ALIGN=center|17
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|18
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
 
|}
 
|}
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
  
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]

Aktualna wersja na dzień 10:48, 19 lis 2019

SPRAWOZDANIE

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
1:1 (0:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 16: - 2019 (niedziela, godz. 17:00), Mielec, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Mikołaj Kostrzewa (Lublin), Łukasz Sobiło (Legnica), Krzysztof Stępień (Opole). Techniczny: Sebastian Godek (Rzeszów)

Gol.png 0 : 1 Patryk Mularczyk 75'
Gol.png 1 : 1 Josip Šoljić 80'

STAL MIELEC

29. Damian Primel
2. Paweł Olszewski
5. Mateusz Żyro
22. Mateusz Bodzioch Zk.png23'
23. Krystian Getinger
20. Grzegorz Tomasiewicz Zk.png82'
24. Lukas Bielak (46' 16. Josip Šoljić)
8. Maciej Urbańczyk
17. Bartosz Nowak
10. Mateusz Mak
19. Adrian Paluchowski (46' 9. Andreja Prokić)


Trener: Dariusz Marzec

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

13. Krystian Stępniowski Zk.png90+3'
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka
9. Mateusz Szwed (90+3' 17. Kacper Radkowski)
21. Tomasz Hołota
11. Patryk Mularczyk
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki Zk.png41' (90' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki


Trener: Dariusz Dudek

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec

POZOSTAŁE MECZE 16 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 2 listopada 2019 Olimpia Grudziądz Odra Opole 3:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 2 listopada 2019 Bruk-Bet Termalica Nieciecza GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 2 listopada 2019 Miedź Legnica Radomiak Radom 3:1 (3:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Warta Poznań Chojniczana Chojnice 2:0 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Wigry Suwałki Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 Puszcza Niepołomice GKS Bełchatów 1:4 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 16 3 listopada 2019 GKS Tychy Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

TABELA PO 16 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 16 31 9 4 3 25 14
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 30 9 3 4 28 16
3 Radomiak Radom (b) 16 30 9 3 4 25 20
4 Miedź Legnica (s) 16 27 8 3 5 24 18
5 GKS 1962 Jastrzębie 16 27 7 6 3 24 18
6 Stal Mielec 16 26 8 2 6 21 17
7 Olimpia Grudziądz (b) 16 24 7 3 6 26 23
8 GKS Tychy 16 24 7 3 6 32 24
9 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 22 6 4 6 22 17
10 Stomil Olsztyn 16 22 6 4 6 13 17
11 GKS Bełchatów (b) 16 21 6 3 7 21 19
12 Zagłębie Sosnowiec (s) 16 20 5 5 6 23 25
13 Sandecja Nowy Sącz 16 18 5 3 8 20 30
14 Puszcza Niepołomice 16 18 5 3 8 11 20
15 Chrobry Głogów 16 18 5 3 8 15 24
16 Chojniczana Chojnice 16 16 4 4 8 24 29
17 Wigry Suwałki 16 16 4 4 8 14 22
18 Odra Opole 16 10 2 4 10 9 24

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego