Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 14) 19.10.2019
SPRAWOZDANIE
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (0:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 14: 19 października 2019 (sobota, godz. 17:45), Poznań, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin) - Marcin Czerwiński (Zielona Góra), Rafał Brieger (Gdańsk). Techniczny: Łukasz Ostrowski (Szczecin) 0:1 Fabian Piasecki 28' |
1. Adrian Lis
7. Michał Grobelny 20' (80' 29. Krzysztof Kiklaisz)
5. Bartosz Kieliba
16. Aleks Ławniczak
3. Jakub Kiełb
19. Mariusz Rybicki (68' 27. Serhij Napołow)
21. Mateusz Kupczak
6. Łukasz Trałka
22. Robert Janicki
11. Michał Jakóbowski
25. Gracjan Jaroch (71' 10. Adrian Laskowski)
Trener: Piotr Tworek
23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka 90+3'
17. Kacper Radkowski
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak 30' 88' 88'
30. Patryk Małecki
20. Jakub Sinior (84' 6. Bartłomiej Babiarz)
21. Tomasz Hołota 10'
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj (60' 11. Patryk Mularczyk)
99. Fabian Piasecki
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań |
POZOSTAŁE MECZE 14 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 18 października 2019 | Stal Mielec | Sandecja Nowy Sącz | 5:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 18 października 2019 | Wigry Suwałki | Odra Opole | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 18 października 2019 | Miedź Legnica | Stomil Olsztyn | 4:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 18 października 2019 | Puszcza Niepołomice | GKS Tychy | 2:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 18 października 2019 | Chrobry Głogów | Chojniczana Chojnice | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 19 października 2019 | Olimpia Grudziądz | Radomiak Radom | 2:2 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 19 października 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | GKS 1962 Jastrzębie | 0:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 19 października 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | GKS Bełchatów | 2:1 (1:0) |
TABELA PO 14 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 22 | 13 |
2 | Radomiak Radom (b) | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 23 | 17 |
3 | Stal Mielec | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 20 | 15 |
4 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 23 | 15 |
5 | Miedź Legnica (s) | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 20 | 16 |
6 | GKS 1962 Jastrzębie | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 20 | 16 |
7 | Olimpia Grudziądz (b) | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 23 | 20 |
8 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 20 | 14 |
9 | Stomil Olsztyn | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 13 | 16 |
10 | GKS Tychy | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 30 | 23 |
11 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 19 | 21 |
12 | GKS Bełchatów (b) | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 16 | 17 |
13 | Puszcza Niepołomice | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 10 | 16 |
14 | Chojniczana Chojnice | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 21 | 24 |
15 | Wigry Suwałki | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 13 | 20 |
16 | Sandecja Nowy Sącz | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 18 | 27 |
17 | Chrobry Głogów | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13 | 23 |
18 | Odra Opole | 14 | 10 | 2 | 4 | 8 | 8 | 19 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK