Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 13) 12.10.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>SPRAWOZDANIE)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA PO 3 KOLEJCE)
 
Linia 130: Linia 130:
 
|}
 
|}
  
==TABELA PO 3 KOLEJCE==
+
==TABELA PO 13 KOLEJCE==
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
  
Linia 146: Linia 146:
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
| ALIGN=LEFT|  
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|27
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|26
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|24
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|29
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|19
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|21
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
  
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|15
 
| ALIGN=center|15
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|16
 
| ALIGN=center|16
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|17
 
| ALIGN=center|17
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|18
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
 
|}
 
|}
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
  
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]

Aktualna wersja na dzień 10:28, 19 lis 2019

SPRAWOZDANIE

Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
3:0 (2:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 2: 23 pażdziernika 2019 (środa, godz. 18:00), Głogów, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Wojciech Myć (Lublin) - Adam Karasewicz (Wrocław), Bartosz Kaszyński (Bydgoszcz). Techniczny: Mateusz Jenda (Warszawa)

Gol.png 1:0 Adrian Benedyczak 14'
Gol.png 2:0 Oliver Praznovsky 40' (k.)
Gol.png 3:0 Damian Kowalczyk 90+1'

CHROBRY GŁOGÓW

25. Michał Szromnik
32. Przemysław Stolc
31. Oliver Praznovsky
3. Michał Michalec
6. Jarosław Ratajczak
19. Marcel Ziemann
8. Szymon Drewniak
16. Robert Mandrysz
7. Miłosz Kozak (74' 87. Damian Piotrowski)
11. Mikołaj Lebedyński (80' 99. Damian Kowalczyk)
27. Adrian Benedyczak (84' 28. Krzysztof Kubica)


Trener: Ivan Djurdjević

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski (46' 66. Płamen Kraczunow)
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
30. Patryk Małecki
20. Jakub Sinior Zk.png43' Zk.png68' Ck.png68'
21. Tomasz Hołota
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj (46' 11. Patryk Mularczyk)
99. Fabian Piasecki


Trener: Dariusz Dudek

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów


==POZOSTAŁE MECZE  13 KOLEJKI==
Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 11 października 2019 Stomil Olsztyn Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 11 października 2019 Sandecja Nowy Sącz Chojniczana Chojnice 4:4 (3:2)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 12 października 2019 GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 12 października 2019 Radomiak Radom Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 22 października 2019 Puszcza Niepołomice Warta Poznań 0:2 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 22 października 2019 GKS Tychy Miedź Legnica 4:1 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 22 października 2019 GKS 1962 Jastrzębie Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 13 24 października 2019 Odra Opole Stal Mielec 1:0 (0:0)

TABELA PO 13 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 13 27 8 3 2 20 10
2 Radomiak Radom (b) 13 26 8 2 3 21 15
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 24 7 3 3 23 13
4 Stal Mielec 13 22 7 1 5 15 14
5 Stomil Olsztyn 13 21 6 3 4 12 12
6 Olimpia Grudziądz (b) 13 20 6 2 5 21 18
7 GKS Tychy 13 20 6 2 5 29 21
8 GKS 1962 Jastrzębie 13 20 5 5 3 18 16
9 Miedź Legnica (s) 13 20 6 2 5 16 15
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 18 5 3 5 18 13
11 GKS Bełchatów (b) 13 18 5 3 5 18 13
12 Zagłębie Sosnowiec (s) 13 15 4 3 6 16 19
13 Chojniczana Chojnice 13 15 4 3 6 21 23
14 Sandecja Nowy Sącz 13 15 4 3 6 17 22
15 Puszcza Niepołomice 13 14 4 2 7 8 15
16 Wigry Suwałki 13 12 3 3 7 12 20
17 Chrobry Głogów 13 11 3 2 8 12 23
18 Odra Opole 13 10 2 4 7 8 18

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego