Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 05.10.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>SPRAWOZDANIE)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;POZOSTAŁE MECZE 12 KOLEJKI)
 
Linia 67: Linia 67:
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[4 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|''' : ''' (:)
+
| ALIGN=center|''' 3:1 ''' (1:1)
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[4 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|''' :''' (:)
+
| ALIGN=center|''' 1:0''' (1:0)
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|''' :''' (:)
+
| ALIGN=center|''' 1:2''' (0:2)
  
 
|- 7
 
|- 7
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]]
| ALIGN=center|''' : ''' (:)
+
| ALIGN=center|''' 1:4 ''' (0:2)
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]
  | ALIGN=center|
+
  | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]]
| ALIGN=center|''' : ''' (:)
+
| ALIGN=center|''' 4:0 ''' (0:0)
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
  | ALIGN=center|''' : ''' (:)
+
  | ALIGN=center|''' 4:3 ''' (2:3)
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|2
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|''' : ''' (:)
+
| ALIGN=center|''' 0: 0''' (0:0)
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
 
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|[[]] [[2019]]
+
| ALIGN=center|[[6 października]] [[2019]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]]
| ALIGN=center|  
+
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
 
| ALIGN=center|''' :''' (:)
 
| ALIGN=center|''' :''' (:)
 
|}
 
|}

Aktualna wersja na dzień 13:59, 6 paź 2019

SPRAWOZDANIE

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
3:1 (1:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 12: 5 października 2019 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???)


Sędziowie: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) - Michał Sobczak (Bydgoszcz), Jakub Zalewski (Wrocław). Techniczny: Paweł Kucharczyk (Wrocław)


Gol.png 1:0 Stanisław Biłeńkyj 17'
Gol.png 2:0 Fabian Piasecki 82' (k.)
Gol.png 3:0 Szymon Pawłowski 90+2'
Gol.png 3:1 Kamil Ogorzały 90+3'

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski
25. Piotr PolczakZk.png78'
27. Rafał Grzelak Zk.png41' (46' 22. Quentin Seedorf)
30. Patryk Małecki
21. Tomasz Hołota
20. Jakub SiniorZk.png71'
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj (67' 11. Patryk Mularczyk)
99. Fabian Piasecki (90+3' 14. Filip Karbowy)


Trener: Dariusz Dudek

SANDECJA NOWY SĄCZ

1. Daniel Bielica
28. Michal Piter-Bučko
7. Grzegorz Baran Zk.png85'
4. Marcin Flis
27. Damian Chmiel
16. Michał Walski (67' 8. Maciej Małkowski)
13. Radosław Kanach
10. Thiago (84' 20. Maciej Korzym)
11. Dominik Kun Zk.png59'
19. Kamil Ogorzały
91. Mateusz Klichowicz (75' 24. Mariusz Gabrych)


Trener: Tomasz Kafarski

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

POZOSTAŁE MECZE 12 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 4 października 2019 Stal Mielec GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 4 października 2019 Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 5 października 2019 Chojniczana Chojnice Odra Opole 1:2 (0:2)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 5 października 2019 Wigry Suwałki Radomiak Radom 1:4 (0:2)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 5 października 2019 Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Bełchatów 4:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 5 października 2019 Bruk-Bet Termalica Nieciecza GKS Tychy 4:3 (2:3)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 5 października 2019 Chrobry Głogów Warta Poznań 0: 0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 12 6 października 2019 Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn  : (:)

TABELA PO 3 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego