Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA PO 3 KOLEJCE)
Linia 128: Linia 128:
 
|}
 
|}
  
==TABELA PO 3 KOLEJCE==
+
==TABELA PO 11 KOLEJCE==
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
  
Linia 144: Linia 144:
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
| ALIGN=LEFT|  
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1\23
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|19
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|20
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|22
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
  
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|15
 
| ALIGN=center|15
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|16
 
| ALIGN=center|16
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|15
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|17
 
| ALIGN=center|17
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|23
  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|18
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
 
|}
 
|}
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
  
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]

Wersja z 13:53, 6 paź 2019

SPRAWOZDANIE

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
1:1 (0:1)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 11: 29 września 2019 (niedziela, godz. 18:00), Opole, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa) - Bolesław Rosa (Warszawa), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Kamil Chmielewski (Warszawa)

Gol.png 0:1 Fabian Piasecki 32'
Gol.png 1:1 Dawid Błanik 52'

ODRA OPOLE

23. Kacper Rosa
9. Tomáš Mikinič
27. Mateusz Kamiński
2. Piotr Żemło
17. Bartłomiej Wdowik
22. Dawid Błanik (79' 11. Franciszek Wróblewski)
66. Miłosz Trojak
10. Martin Adamec Zk.png80'
14. Sebastian Bonecki
7. Krzysztof Janus (72' 77. Patryk Janasik)
8. Hubert Sobol (73' 20. Szymon Skrzypczak)


Trener: Piotr Plewnia

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka Zk.png56'
9. Mateusz Szwed (90+3' 20. Jakub Sinior)
21. Tomasz Hołota
11. Patryk Mularczyk (90+2' 7. Tomasz Nawotka)
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj Zk.png58'Zk.png86' Szablon:CZk86'
99. Fabian Piasecki (67' 77. Błażej Radwanek)


Trener: Michal Farkaš

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 27 września 2019 Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 3:2 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 28 września 2019 GKS Tychy Olimpia Grudziądz 2:3 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 28 września 2019 Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 28 września 2019 Radomiak Radom Stal Mielec 2:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 Puszcza Niepołomice Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 GKS Bełchatów Wigry Suwałki 3:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 Warta Poznań Miedź Legnica 2:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 11 29 września 2019 Chojniczana Chojnice GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)

TABELA PO 11 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 11 23 7 2 2 18 10
2 Radomiak Radom (b) 11 1\23 7 2 2 16 11
3 Stomil Olsztyn 11 20 6 2 3 11 10
4 Stal Mielec 11 19 6 1 4 12 12
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 18 5 3 3 16 12
6 Olimpia Grudziądz (b) 11 17 5 2 4 20 17
7 GKS 1962 Jastrzębie 11 17 4 5 2 16 13
8 Miedź Legnica (s) 11 17 5 2 4 14 11
9 GKS Tychy 11 17 5 2 4 22 16
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 14 4 2 5 13 9
11 Chojniczana Chojnice 11 14 4 2 5 16 17
12 Sandecja Nowy Sącz 11 14 4 2 5 12 15
13 Puszcza Niepołomice 11 14 4 2 5 8 12
14 GKS Bełchatów (b) 11 14 4 2 5 14 11
15 Zagłębie Sosnowiec (s) 11 12 3 3 5 13 15
16 Wigry Suwałki 11 12 3 3 5 11 15
17 Chrobry Głogów 11 7 2 1 8 9 23
18 Odra Opole 11 4 0 4 7 5 17

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego