Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 10) 21.09.2019
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2:4 (0:3) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 10: 21 września 2019 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Konrad Kiełczewski (Białystok) - Adam Karasewicz (Wrocław), Piotr Podbielski (Białystok). Techniczny: Waldemar Socha (Jelenia Góra) 0:1 Jakub Wróbel 18' |
23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka 76'
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka
99. Fabian Piasecki (57' 77. Błażej Radwanek59')
21. Tomasz Hołota
20. Jakub Sinior 30' (34' 9. Mateusz Szwed)
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki (67' 16. Dawid Ryndak)
10. Stanisław Biłeńkyj
Trener: Ryszard Mroczkowski
1. Grzegorz Drazik
16. Dominik Kulawiak
32. Bartosz Jaroszek
5. Michał Bojdys
94. Dawid Gojny
10. Farid Ali
6. Łukasz Norkowski
8. Kamil Jadach (59' 23. Daniel Liszka)
20. Damian Tront
12. Jakub Wróbel 53' (88' 9. Adam Żak)
28. Kamil Adamek (71' 7. Patryk Skórecki)
Trener: Jarosław Skrobacz
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie |
POZOSTAŁE MECZE 10 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 20 września 2019 | Wigry Suwałki | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 21 września 2019 | Chrobry Głogów | Odra Opole | 3:2 (:) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 21 września 2019 | Chojniczana Chojnice | Radomiak Radom | 1:3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 21 września 2019 | Stal Mielec | GKS Bełchatów | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 21 września 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Miedź Legnica | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 21 września 2019 | Sandecja Nowy Sącz | Warta Poznań | 1:2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 22 września 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | GKS Tychy | 2:2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | 22 września 2019 | Olimpia Grudziądz | Puszcza Niepołomice | 1:1 (0:0) |
TABELA PO 10 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 16 | 9 |
2 | Radomiak Radom (b) | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 14 | 11 |
3 | Stal Mielec | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 12 | 10 |
4 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 16 | 11 |
5 | Stomil Olsztyn | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 10 | 10 |
6 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 10 | 17 | 4 | 5 | 1 | 15 | 10 |
7 | Miedź Legnica (s) | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 13 | 9 |
8 | GKS Tychy | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 20 | 13 |
9 | Puszcza Niepołomice | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 8 | 9 |
10 | Olimpia Grudziądz (b) | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 17 | 15 |
11 | Wigry Suwałki | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 11 | 12 |
12 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 10 | 9 |
13 | Chojniczana Chojnice | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 13 | 16 |
14 | Sandecja Nowy Sącz | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 9 | 13 |
15 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 12 | 14 |
16 | GKS Bełchatów (b) | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 11 | 11 |
17 | Chrobry Głogów | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 7 | 20 |
18 | Odra Opole | 10 | 3 | 0 | 3 | 7 | 4 | 16 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK