Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA PO 3 KOLEJCE)
 
Linia 131: Linia 131:
 
|}
 
|}
  
==TABELA PO 3 KOLEJCE==
+
==TABELA PO 9 KOLEJCE==
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
  
Linia 147: Linia 147:
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
| ALIGN=LEFT|  
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|17
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|16
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
  
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|15
 
| ALIGN=center|15
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|16
 
| ALIGN=center|16
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|17
 
| ALIGN=center|17
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|18
  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|18
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|13
 
|}
 
|}
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
  
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]

Aktualna wersja na dzień 11:27, 24 wrz 2019

SPRAWOZDANIE

Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
2:1 (1:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 9: 14 września 2019 (sobota, godz. 16:00), Radom, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź) - Marcin Hankiewicz (Łódź), Jarosław Mikołajewski (Kraków). Techniczny: Kamil Krasnopolski (Łódź)

Gol.png 1:0 Mateusz Cichocki 28'
Gol.png 2:0 Mateusz Michalski 62'
Gol.png 2:1 Fabian Piasecki 64'

GKS TYCHY

12. Mateusz Kochański
14. Damian Jakubik
2. Michał Grudniewski
16. Mateusz Cichocki
33. Dawid Abramowicz
7. Mateusz Michalski (76' 77. Patryk Mikita)
11. Michał Kaput
3. Mateusz Lewandowski 66'Zk.png (72' 6. Adam Banasiak 76'Zk.png)
10. Rafał Makowski
9. Leandro (82' 55. Meik Karwot)
22. Maciej Górski


Trener: Dariusz Banasik

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak (79' 9. Mateusz Szwed)
17. Kacper Radkowski45'Zk.png
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
7. Tomasz Nawotka
20. Jakub Sinior 35"Zk.png (46' 11. Patryk Mularczyk)
21. Tomasz Hołota
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki (46' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki


Trener: Ryszard Mroczkowski

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom

POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 13 września 2019 Stomil Olsztyn Stal Mielec 1:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 13 września 2019 Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 13 września 2019 Chojniczana Chojnice GKS Bełchatów 3:0 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 14 września 2019 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Warta Poznań 1:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 14 września 2019 Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 14 września 2019 GKS 1962 Jastrzębie Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 14 września 2019 GKS Tychy Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 9 15 września 2019 Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 2:2 (1:2)

TABELA PO 9 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 9 17 5 2 2 14 8
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 17 5 2 2 14 9
3 Radomiak Radom (b) 9 17 5 2 2 11 10
4 GKS Tychy 9 16 5 1 3 18 11
5 Stomil Olsztyn 9 16 5 1 3 10 10
6 Stal Mielec 9 16 5 1 3 11 10
7 Miedź Legnica (s) 9 14 4 2 3 12 9
8 GKS 1962 Jastrzębie 9 14 3 5 1 11 8
9 Olimpia Grudziądz (b) 9 13 4 1 4 16 14
10 Puszcza Niepołomice 9 13 4 1 4 7 8
11 Chojniczana Chojnice 9 11 3 2 4 12 13
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 11 3 2 4 10 8
13 Wigry Suwałki 9 11 3 2 4 11 12
14 Sandecja Nowy Sącz 9 11 3 2 4 8 11
15 Zagłębie Sosnowiec (s) 9 11 3 2 4 10 10
16 GKS Bełchatów (b) 9 11 3 2 4 11 10
17 Chrobry Głogów 9 4 1 1 7 4 18
18 Odra Opole 9 3 0 3 6 2 13

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego