Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 09) 14.09.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 55: | Linia 55: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 68: | Linia 68: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[13 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:0''' (2:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[14 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[15 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2''' (1:2) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:10, 24 wrz 2019
SPRAWOZDANIE
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 9: 14 września 2019 (sobota, godz. 16:00), Radom, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź) - Marcin Hankiewicz (Łódź), Jarosław Mikołajewski (Kraków). Techniczny: Kamil Krasnopolski (Łódź) 1:0 Mateusz Cichocki 28' |
12. Mateusz Kochański
14. Damian Jakubik
2. Michał Grudniewski
16. Mateusz Cichocki
33. Dawid Abramowicz
7. Mateusz Michalski (76' 77. Patryk Mikita)
11. Michał Kaput
3. Mateusz Lewandowski 66' (72' 6. Adam Banasiak 76')
10. Rafał Makowski
9. Leandro (82' 55. Meik Karwot)
22. Maciej Górski
Trener: Dariusz Banasik
23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak (79' 9. Mateusz Szwed)
17. Kacper Radkowski45'
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
7. Tomasz Nawotka
20. Jakub Sinior 35" (46' 11. Patryk Mularczyk)
21. Tomasz Hołota
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki (46' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki
Trener: Ryszard Mroczkowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom |
POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 13 września 2019 | Stomil Olsztyn | Stal Mielec | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 13 września 2019 | Odra Opole | Sandecja Nowy Sącz | 1:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 13 września 2019 | Chojniczana Chojnice | GKS Bełchatów | 3:0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 14 września 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Warta Poznań | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 14 września 2019 | Puszcza Niepołomice | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 14 września 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | Chrobry Głogów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 14 września 2019 | GKS Tychy | Wigry Suwałki | 2:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 15 września 2019 | Miedź Legnica | Olimpia Grudziądz | 2:2 (1:2) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK