Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 08) 07.09.2019: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 13: | Linia 13: | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
23. [[Matko Perdijić]] | 23. [[Matko Perdijić]]<br> | ||
16. [[Dawid Ryndak]] {{Zk}}82' | 16. [[Dawid Ryndak]] {{Zk}}82'<br> | ||
21. [[Tomasz Hołota]] | 21. [[Tomasz Hołota]]<br> | ||
25. [[Piotr Polczak]] | 25. [[Piotr Polczak]]<br> | ||
98. [[Wojciech Słomka]] (80' 27.[[Rafał Grzelak]]) | 98. [[Wojciech Słomka]] (80' 27.[[Rafał Grzelak]])<br> | ||
7. [[Tomasz Nawotka]]{{Zk}}90+5' | 7. [[Tomasz Nawotka]]{{Zk}}90+5'<br> | ||
20. [[Jakub Sinior]] | 20. [[Jakub Sinior]]<br> | ||
14. [[Filip Karbowy]] (58' 10. [[Stanisław Biłeńkyj]]) | 14. [[Filip Karbowy]] (58' 10. [[Stanisław Biłeńkyj]])<br> | ||
8. [[Szymon Pawłowski]]{{Zk}}70' | 8. [[Szymon Pawłowski]]{{Zk}}70'<br> | ||
30. [[Patryk Małecki]] (73' 11. [[Patryk Mularczyk]]) | 30. [[Patryk Małecki]] (73' 11. [[Patryk Mularczyk]])<br> | ||
99. [[Fabian Piasecki]] | 99. [[Fabian Piasecki]]<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[Ryszard Mroczkowski]] | Trener: [[Ryszard Mroczkowski]] | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|'''GKS BEŁCHATÓW''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|'''GKS BEŁCHATÓW''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Paweł Lenarcik | 1. Paweł Lenarcik<br> | ||
16. Mikołaj Grzelak | 16. Mikołaj Grzelak<br> | ||
3. Marcin Grolik | 3. Marcin Grolik<br> | ||
21. Mariusz Magiera | 21. Mariusz Magiera<br> | ||
2. Mateusz Szymorek | 2. Mateusz Szymorek<br> | ||
14. Bartosz Biel | 14. Bartosz Biel<br> | ||
8. Paweł Czajkowski | 8. Paweł Czajkowski<br> | ||
19. Adrian Małachowski {{Zk}}75' | 19. Adrian Małachowski {{Zk}}75'<br> | ||
20. Mateusz Marzec (83' 17. Marcin Ryszka) | 20. Mateusz Marzec (83' 17. Marcin Ryszka)<br> | ||
9. Krzysztof Wołkowicz (58' 7. Bartłomiej Bartosiak) | 9. Krzysztof Wołkowicz (58' 7. Bartłomiej Bartosiak)<br> | ||
59. Karol Stanek (69' 18. Maciej Mas) | 59. Karol Stanek (69' 18. Maciej Mas)<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[Artur Derbin]] | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 8 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 65: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[6 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:3''' (1:1) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[7 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:3 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 8 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 143: | Linia 143: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 11:22, 24 wrz 2019
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów 1:1 (0:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 8: 8 września 2019 (niedziela, godz. 14:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń) - Jakub Winkler (Toruń), Michał Sobczak (Bydgoszcz). Techniczny: Patryk Gryckiewicz (Toruń) 0:1 Mateusz Marzec 62' (k.) |
23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak 82'
21. Tomasz Hołota
25. Piotr Polczak
98. Wojciech Słomka (80' 27.Rafał Grzelak)
7. Tomasz Nawotka90+5'
20. Jakub Sinior
14. Filip Karbowy (58' 10. Stanisław Biłeńkyj)
8. Szymon Pawłowski70'
30. Patryk Małecki (73' 11. Patryk Mularczyk)
99. Fabian Piasecki
Trener: Ryszard Mroczkowski
1. Paweł Lenarcik
16. Mikołaj Grzelak
3. Marcin Grolik
21. Mariusz Magiera
2. Mateusz Szymorek
14. Bartosz Biel
8. Paweł Czajkowski
19. Adrian Małachowski 75'
20. Mateusz Marzec (83' 17. Marcin Ryszka)
9. Krzysztof Wołkowicz (58' 7. Bartłomiej Bartosiak)
59. Karol Stanek (69' 18. Maciej Mas)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów |
POZOSTAŁE MECZE 8 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 6 września 2019 | Chrobry Głogów | Radomiak Radom | 0:2 (0:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 7 września 2019 | Sandecja Nowy Sącz | GKS 1962 Jastrzębie | 1:1 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 7 września 2019 | Chojniczana Chojnice | Stomil Olsztyn | 1:3 (1:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 7 września 2019 | Wigry Suwałki | Puszcza Niepołomice | 2:3 (0:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 18 września 2019 | Warta Poznań | Odra Opole | 3:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 18 września 2019 | Stal Mielec | GKS Tychy | 1:2 (0:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 18 września 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Miedź Legnica | 2:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 8 | 18 września 2019 | Olimpia Grudziądz | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:0 (1:0) |
TABELA PO 8 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Mielec | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 11 | 9 |
2 | Warta Poznań | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 13 | 7 |
3 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 13 | 9 |
4 | Radomiak Radom (b) | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 9 | 9 |
5 | GKS Tychy | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16 | 10 |
6 | Miedź Legnica (s) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 10 | 7 |
7 | Puszcza Niepołomice | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 7 | 7 |
8 | Stomil Olsztyn | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 9 | 10 |
9 | Olimpia Grudziądz (b) | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 14 | 12 |
10 | GKS Bełchatów (b) | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 11 | 7 |
11 | GKS 1962 Jastrzębie | 8 | 11 | 2 | 5 | 1 | 10 | 8 |
12 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 9 | 8 |
13 | Wigry Suwałki | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 10 | 10 |
14 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 9 | 7 |
15 | Sandecja Nowy Sącz | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 7 | 10 |
16 | Chojniczana Chojnice | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 |
17 | Chrobry Głogów | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 4 | 17 |
18 | Odra Opole | 8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 | 12 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK