Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019”) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | |||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>1:3 (1:1)''' | |||
|- | |||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Sezon 2019/2020]] – I Liga - Kolejka 7: [[30 sierpnia]] [[2019]] (piątek, godz. 17:30), '''Olsztyn''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | |||
----- | |||
Sędziowie: Damian Kos (Gdańsk) - Dariusz Bohonos (Gdańsk), Rafał Brieger (Gdańsk).. Techniczny: Filip Kaliszewski (Gdańsk) | |||
{{gol}} ''' 1:0 ''' Grzegorz Lech 11'<br> | |||
{{gol}} ''' 1:1 ''' [[Patryk Małecki]] 26'<br> | |||
{{gol}} ''' 1:2 ''' [[Patryk Małecki]] 60'<br> | |||
{{gol}} ''' 1:3 ''' [[Szymon Pawłowski]] 90+1'<br> | |||
|} | |||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|'''STOMIL OLSZTYN''']] | |||
----- | |||
82. Piotr Skiba<br> | |||
18. Janusz Bucholc<br> | |||
30. Rafał Remisz<br> | |||
4. Jakub Mosakowski {{Zk}}42'<br> | |||
3. Lukáš Kubáň<br> | |||
8. Bartłomiej Niedziela (68' 16. Koki Hinokio)<br> | |||
31. Maciej Pałaszewski {{Zk}}31'<br> | |||
97. Wiktor Biedrzycki<br> | |||
5. Grzegorz Lech (82' 70. Mateusz Cetnarski)<br> | |||
10. Artur Siemaszko (80' 63. Wojciech Hajda)<br> | |||
9. Szymon Sobczak<br> | |||
----- | |||
Trener: Piotr Zajączkowski | |||
</div></div></div> | |||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | |||
----- | |||
23. [[Matko Perdijić]]<br> | |||
16. [[Dawid Ryndak]]<br> | |||
17. [[Kacper Radkowski]]<br> | |||
25. [[Piotr Polczak]]<br> | |||
22. [[Quentin Seedorf]] (46' 98. [[Wojciech Słomka]])<br> | |||
7. [[Tomasz Nawotka]]<br> | |||
21. [[Tomasz Hołota]]<br> | |||
57. [[Carl Stewart]] (55' 20. [[Jakub Sinior]])<br> | |||
8. [[Szymon Pawłowski]]<br> | |||
30. [[Patryk Małecki]] (81' 10. [[Stanisław Biłeńkyj]])<br> | |||
99. [[Fabian Piasecki]]<br> | |||
----- | |||
Trener: [[Ryszard Mroczkowski]] | |||
</div></div></div> | |||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | |||
|- | |||
!style="background:#808456;"|<font style="color:white;">UWAGI O MECZU: | |||
xxxxx | |||
|- | |||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn''']] | |||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 7 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:1''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:2''' (1:1) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:0 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:1 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:2''' (0:0) | |||
|} | |||
==TABELA PO 7 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:20, 13 wrz 2019
SPRAWOZDANIE
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 7: 30 sierpnia 2019 (piątek, godz. 17:30), Olsztyn, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Damian Kos (Gdańsk) - Dariusz Bohonos (Gdańsk), Rafał Brieger (Gdańsk).. Techniczny: Filip Kaliszewski (Gdańsk) 1:0 Grzegorz Lech 11' |
82. Piotr Skiba
18. Janusz Bucholc
30. Rafał Remisz
4. Jakub Mosakowski 42'
3. Lukáš Kubáň
8. Bartłomiej Niedziela (68' 16. Koki Hinokio)
31. Maciej Pałaszewski 31'
97. Wiktor Biedrzycki
5. Grzegorz Lech (82' 70. Mateusz Cetnarski)
10. Artur Siemaszko (80' 63. Wojciech Hajda)
9. Szymon Sobczak
Trener: Piotr Zajączkowski
23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak
17. Kacper Radkowski
25. Piotr Polczak
22. Quentin Seedorf (46' 98. Wojciech Słomka)
7. Tomasz Nawotka
21. Tomasz Hołota
57. Carl Stewart (55' 20. Jakub Sinior)
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki (81' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki
Trener: Ryszard Mroczkowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn |
POZOSTAŁE MECZE 7 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 30 sierpnia 2019 | Chojniczana Chojnice | GKS Tychy | 1:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | Olimpia Grudziądz | Warta Poznań | 2:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:2 (1:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | Radomiak Radom | Sandecja Nowy Sącz | 1:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | Odra Opole | 2:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2019 | Miedź Legnica | Miedź Legnica | 2:1 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2019 | Puszcza Niepołomice | Stal Mielec | 0:1 (0:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2019 | GKS Bełchatów | Chrobry Głogów | 1:2 (0:0) |
TABELA PO 7 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Mielec | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 10 | 7 |
2 | Miedź Legnica (s) | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 9 | 5 |
3 | Warta Poznań | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 10 | 7 |
4 | Wigry Suwałki | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 8 | 7 |
5 | Radomiak Radom (b) | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 7 | 9 |
6 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 11 | 8 |
7 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 8 | 7 |
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 7 | 10 | 2 | 4 | 1 | 9 | 7 |
9 | GKS Bełchatów (b) | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 10 | 6 |
10 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 9 | 6 |
11 | GKS Tychy | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 14 | 9 |
12 | Stomil Olsztyn | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 6 | 9 |
13 | Puszcza Niepołomice | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 4 | 5 |
14 | Olimpia Grudziądz (b) | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 13 | 12 |
15 | Sandecja Nowy Sącz | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 6 | 9 |
16 | Chojniczana Chojnice | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 |
17 | Chrobry Głogów | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 4 | 15 |
18 | Odra Opole | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 9 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK