Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 05) 21.08.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA PO 3 KOLEJCE)
 
Linia 128: Linia 128:
 
|}
 
|}
  
==TABELA PO 3 KOLEJCE==
+
==TABELA PO 5 KOLEJCE==
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
  
Linia 144: Linia 144:
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
| ALIGN=LEFT|  
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|12
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|8
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|15
 
| ALIGN=center|15
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|10
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|16
 
| ALIGN=center|16
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|11
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|17
 
| ALIGN=center|17
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|18
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|14
 
|}
 
|}
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
  
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]

Aktualna wersja na dzień 10:08, 13 wrz 2019

SPRAWOZDANIE

Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
0:2 (0:1)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 5: środa 21 2019 (niedziela, godz. 19:00), Niepołomice, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Daniel Kruczyński (Żywiec) - Bartłomiej Lekki (Zabrze), Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała). Techniczny: Dawid Bukowczan (Żywiec)

Gol.png 0:1 Fabian Piasecki 37'
Gol.png 0:2 Tomasz Nowotka 89'

PUSZCZA NIEPOŁOMICE

22. Karol Niemczycki
21. Łukasz Furtak
3. Michał Czarny
5. Konrad Stępień
18. Bartosz Widejko
50. Maksymilian Sitek (61' 10. Hubert Tomalski)
7. Marcel Kotwica (75' 70. Jose Embalo)
8. Longinus Uwakwe Zk.png42'
17. Bartosz Żurek
9. Jakub Bąk
26. Mykyta Wowczenko (81' 25. Wiktor Żytek)


Trener: Tomasz Tułacz

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak Zk.png12'
17. Kacper Radkowski Zk.png35'Zk.png72' Ck.png72'
22. Quentin Seedorf Zk.png90+1'
11. Patryk Mularczyk (54' 10. Stanisław Biłeńkyj)
14. Filip Karbowy
57. Carl Stewart (83' 20. Jakub Sinior)
30. Patryk Małecki (68' 98. Wojciech Słomka)
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki


Trener: Ryszard Mroczkowski

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice

POZOSTAŁE MECZE 5 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 1:2 (1:1)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Stal Mielec 1:2 (0:2)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 GKS Tychy Chrobry Głogów 5:1 (2:0)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 GKS Bełchatów Odra Opole 1:0 (1:0)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 Radomiak Radom GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:0)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 Warta Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:1)
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) 5 21 sierpnia 2019 Chojniczana Chojnice Miedź Legnica 0:3 (0:2)

TABELA PO 5 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 5 12 4 0 1 8 4
2 GKS Bełchatów (b) 5 10 3 1 1 8 2
3 Miedź Legnica (s) 5 10 3 1 1 7 3
4 Stal Mielec 5 10 3 1 1 8 7
5 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 9 3 0 2 7 3
6 Stomil Olsztyn 5 9 3 0 2 5 6
7 Wigry Suwałki 5 8 2 2 1 6 5
8 Zagłębie Sosnowiec (s) 5 7 2 1 2 4 4
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 7 5
10 Radomiak Radom (b) 5 7 2 1 2 6 9
11 Chojniczana Chojnice 5 7 2 1 2 7 8
12 Puszcza Niepołomice 5 7 2 1 2 3 4
13 GKS 1962 Jastrzębie 5 6 1 3 1 6 6
14 Sandecja Nowy Sącz 5 6 2 0 3 4 7
15 Olimpia Grudziądz (b) 5 6 2 0 3 10 9
16 GKS Tychy 5 6 2 0 3 11 7
17 Odra Opole 5 1 0 1 4 1 7
18 Chrobry Głogów 5 0 0 0 5 2 14

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego