Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019

Z WikiZagłębie
(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(<sectionlink>POZOSTAŁE MECZE 4 KOLEJKI)
Krzysztof Jurek (dyskusja<pipe-separator>edycje)
(&lt;sectionlink&gt;TABELA PO 3 KOLEJCE)
 
Linia 127: Linia 127:
 
|}
 
|}
  
==TABELA PO 3 KOLEJCE==
+
==TABELA PO 4 KOLEJCE==
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
 
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
  
Linia 143: Linia 143:
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
|-BGCOLOR=#94BE7E
 
| ALIGN=center|1
 
| ALIGN=center|1
| ALIGN=LEFT|  
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
|-BGCOLOR=#94BE7E  
 
| ALIGN=center|2
 
| ALIGN=center|2
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|3
 
| ALIGN=center|3
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
  
 
|-
 
|-
 
| ALIGN=center|4
 
| ALIGN=center|4
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|5
 
| ALIGN=center|5
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|6
 
| ALIGN=center|6
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|7
 
| ALIGN=center|7
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|8
 
| ALIGN=center|8
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|9
 
| ALIGN=center|9
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|10
 
| ALIGN=center|10
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|7
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|11
 
| ALIGN=center|11
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|12
 
| ALIGN=center|12
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|-  
 
|-  
 
| ALIGN=center|13
 
| ALIGN=center|13
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
  
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|14
 
| ALIGN=center|14
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|5
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
 
|-   
 
|-   
 
| ALIGN=center|15
 
| ALIGN=center|15
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (s)
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|2
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|16
 
| ALIGN=center|16
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
|-BGCOLOR=#F08099
 
| ALIGN=center|17
 
| ALIGN=center|17
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|3
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|6
  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
|- BGCOLOR=#F08099  
 
| ALIGN=center|18
 
| ALIGN=center|18
| ALIGN=LEFT|
+
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]]
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|0
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|4
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|1
| ALIGN=center|
+
| ALIGN=center|9
 
|}
 
|}
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
 
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK'''''
  
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]
 
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020|Kolejka]]

Aktualna wersja na dzień 09:38, 13 wrz 2019

SPRAWOZDANIE

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
1:0 (1:0)

Sezon 2018/2019 - I Liga - Kolejka 4: 17 sierpnia 2019 (sobota, godz. 15:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???)


Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock) - Bolesław Rosa (Warszawa), Krzysztof Nejman (Płock)


Gol.png 1: 0 Michał Góral 12'

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak Zk.png49'
17. Kacper Radkowski
22. Quentin Seedorf
11. Patryk Mularczyk (60' 98. Wojciech Słomka)
14. Filip Karbowy (69' 20. Jakub Sinior)
57. Carl Stewart
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki
19. Michał Góral (32' 10. Stanisław Biłeńkyj)


Trener: Ryszard Mroczkowski

MIEDŹ LEGNICA

1. Łukasz Załuska
23. Paweł Zieliński
19. Grzegorz Bartczak
25. Nemanja Mijušković Zk.png74'
33. Artur Pikk
27. Patryk Makuch
7. Krzysztof Danielewicz
18. Roko Mišlov (60' 14. Maciej Koziara)
8. Marquitos
21. Henrik Ojamaa Zk.png52' (82' 70. Maciej Śliwa)
20. Valērijs Šabala (60' 24. Hubert Antkowiak)


Trener: Dominik Nowak

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica

POZOSTAŁE MECZE 4 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 16 sierpnia 2019 Odra Opole Stomil Olsztyn 0:1 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 16 sierpnia 2019 Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 1:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 16 sierpnia 2019 Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 16 sierpnia 2019 Stal Mielec Olimpia Grudziądz (b) 2:0 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 17 sierpnia 2019 GKS 1962 Jastrzębie GKS Bełchatów (b) 1:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 16 sierpnia 2019 Chojniczana Chojnice Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 17 sierpnia 2019 Wigry Suwałki Podbeskiedzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 4 17 sierpnia 2019 Radomiak Radom (b) Warta Poznań 0:2 (0:0)

TABELA PO 4 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 9 3 0 1 6 1
2 Warta Poznań 4 9 3 0 1 6 3
3 Warta Poznań 4 7 2 1 1 6 3
4 Warta Poznań 4 7 2 1 1 7 2
5 Warta Poznań 4 7 2 1 1 4 3
6 Puszcza Niepołomice 4 7 2 1 1 3 2
7 Chojniczana Chojnice 4 7 2 1 1 7 5
8 Stal Mielec 4 7 2 1 1 6 6
9 Radomiak Radom (b) 4 6 2 0 2 4 7
10 Olimpia Grudziądz (b) 4 6 2 0 2 9 7
11 Sandecja Nowy Sącz 4 6 2 0 2 4 6
12 Stomil Olsztyn 4 6 2 0 2 4 6
13 Wigry Suwałki 4 5 1 2 1 4 4
14 GKS 1962 Jastrzębie 4 5 1 2 1 4 4
15 Zagłębie Sosnowiec (s) 4 4 1 1 2 2 4
16 GKS Tychy 4 3 1 0 3 6 6
17 Odra Opole 4 1 0 1 3 1 6
18 Chrobry Głogów 4 0 0 0 4 1 9

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego