Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 04) 17.08.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 86: | Linia 86: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' 0:1''' (0:0) | | ALIGN=center|''' 0:1''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
Linia 95: | Linia 94: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' 2:0 ''' (2:0) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (2:0) | ||
|- | |- |
Wersja z 09:29, 11 wrz 2019
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1:0 (1:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - I Liga - Kolejka 4: 17 sierpnia 2019 (sobota, godz. 15:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock) - Bolesław Rosa (Warszawa), Krzysztof Nejman (Płock) |
23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak 49'
17. Kacper Radkowski
22. Quentin Seedorf
11. Patryk Mularczyk (60' 98. Wojciech Słomka)
14. Filip Karbowy (69' 20. Jakub Sinior)
57. Carl Stewart
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki
19. Michał Góral (32' 10. Stanisław Biłeńkyj)
Trener: Ryszard Mroczkowski
1. Łukasz Załuska
23. Paweł Zieliński
19. Grzegorz Bartczak
25. Nemanja Mijušković 74'
33. Artur Pikk
27. Patryk Makuch
7. Krzysztof Danielewicz
18. Roko Mišlov (60' 14. Maciej Koziara)
8. Marquitos
21. Henrik Ojamaa 52' (82' 70. Maciej Śliwa)
20. Valērijs Šabala (60' 24. Hubert Antkowiak)
Trener: Dominik Nowak
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica |
POZOSTAŁE MECZE 4 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 16 sierpnia 2019 | Odra Opole | Stomil Olsztyn | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 16 sierpnia 2019 | Sandecja Nowy Sącz | GKS Tychy | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 16 sierpnia 2019 | Chrobry Głogów | Puszcza Niepołomice | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 16 sierpnia 2019 | Stal Mielec | Olimpia Grudziądz (b) | 2:0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 17 sierpnia 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | GKS Bełchatów (b) | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 16 sierpnia 2019 | Chojniczana Chojnice | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 17 sierpnia 2019 | Wigry Suwałki | Podbeskiedzie Bielsko-Biała | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | 17 sierpnia 2019 | Radomiak Radom (b) | Warta Poznań | 0:2 (0:0) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK