Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 27.07.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 168: | Linia 168: | ||
Radomiak Radom 1 3 1 0 0 2-1 | Radomiak Radom 1 3 1 0 0 2-1 | ||
6. Wigry Suwałki 1 1 0 1 0 1-1 | 6. Wigry Suwałki 1 1 0 1 0 1-1 | ||
Linia 184: | Linia 188: | ||
Odra Opole 1 1 0 1 0 0-0 | Odra Opole 1 1 0 1 0 0-0 | ||
14. GKS Tychy 1 0 0 0 1 1-2 | 14. GKS Tychy 1 0 0 0 1 1-2 | ||
Linia 291: | Linia 298: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] (B) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] (B) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 302: | Linia 309: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 313: | Linia 320: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 323: | Linia 330: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 334: | Linia 341: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 345: | Linia 352: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 356: | Linia 363: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 367: | Linia 374: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ODRA OPOLE|Odra Opole]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 13:31, 1 sie 2019
'''TREŚĆ NIE DOTYCZY TEGO MECZU - HASŁO W BUDOWIE !!!'''
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2 (1:0) |
---|
Sezon 2019/2020 - Ekstraklasa - Kolejka 1: 27 lipca 2019 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 4.500) Sędziowie: Tomasz Musiał - Sebastian Mucha, Jakub Ślusarski (wszyscy Kraków). VAR: Szymon Marciniak (Płock), Piotr Lasyk (Bytom) 1:0 Vamara Sanogo 36' |
1. Dawid Kudła
77. Konrad Wrzesiński
4. Arkadiusz Jędrych
25. Piotr Polczak
99. Tymoteusz Puchacz
42. Alexandre Cristóvão (73' 66. Adam Banasiak)
21. Sebastian Milewski
72. Dejan Vokič (63' 10. Callum Rzonca)
6. Tomasz Nowak (80' 9. Junior Torunarigha)
22. Žarko Udovičić
27. Vamara Sanogo
Trener: Dariusz Dudek
1. Jakub Szmatuła
5. Marcin Pietrowski
25. Aleksandar Sedlar
4. Jakub Czerwiński
2. Mikkel Kirkeskov
19. Mateusz Mak
3. Tomasz Jodłowiec
10. Patryk Dziczek
17. Joel Valencia (90+1' 18. Patryk Sokołowski)
11. Jorge Felix (56' 7. Aleksander Jagiełło)
27. Michal Papadopulos (63' 9. Piotr Parzyszek)
Trener: Waldemar Fornalik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała Olimpia Grudziądz Bruk-Bet Termalica Nieciecza Miedź Legnica Puszcza Niepołomice GKS Tychy Stomil Olsztyn GKS Bełchatów Radomiak Radom GKS 1962 Jastrzębie Odra Opole Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów Warta Poznań Chojniczanka Chojnice Stal Mielec Wigry Suwałki
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 2 | ? 2019 | --- | --- | ?:? (?:?) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
1. Olimpia Grudziądz 1 3 1 0 0 5-0
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 3 1 0 0 3-0
GKS Bełchatów 1 3 1 0 0 3-0
4. Stal Mielec 1 3 1 0 0 2-1
Radomiak Radom 1 3 1 0 0 2-1
6. Wigry Suwałki 1 1 0 1 0 1-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 1 0 1 0 1-1
Zagłębie Sosnowiec 1 1 0 1 0 1-1
Chojniczanka Chojnice 1 1 0 1 0 1-1
10. Miedź Legnica 1 1 0 1 0 0-0
Puszcza Niepołomice 1 1 0 1 0 0-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 1 0 1 0 0-0
Odra Opole 1 1 0 1 0 0-0
14. GKS Tychy 1 0 0 0 1 1-2
Warta Poznań 1 0 0 0 1 1-2
16. Stomil Olsztyn 1 0 0 0 1 0-3
Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 0 1 0-3
18. Chrobry Głogów 1 0 0 0 1 0-5
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Grudziądz (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
2 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - |
3 | GKS Bełchatów (B) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - |
4 | Stal Mielec (B) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - |
5 | Radomiak Radom (B) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | - | - |
6 | Wigry Suwałki (B) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
7 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
9 | Chojniczanka Chojnice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
10 | Miedź Legnica | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
11 | Puszcza Niepołomice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
12 | GKS 1962 Jastrzębie | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
13 | Odra Opole | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - |
14 | GKS Tychy | 1 | - | - | - | - | - | - |
15 | Warta Poznań | 1 | - | - | - | - | - | - |
16 | Stomil Olsztyn (S) | 1 | - | - | - | - | - | - |
17 | Sandecja Nowy Sącz (S) | 1 | - | - | - | - | - | - |
18 | Chrobry Głogów (S) | 1 | 0 | - | - | 1 | 0 | 5 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK