Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 34) 31.03.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 44: | Linia 44: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[4 maja]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' :''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 68: | Linia 76: | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[5 maja]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' : ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[]] | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' :''' (:) | ||
|} | |} |
Wersja z 19:54, 28 kwi 2019
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 0:0 (0:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa - Kolejka 34: 5 maja 2019 (niedziela, godz. 15:30), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: |
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław |
POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 3 maja 2019 | Górnik Zabrze | Wisła Kraków | : (:) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 3 maja 2019 | Wisła Płock | Arka Gdynia | : (:) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 4 maja 2019 | Legia Warszawa | Piast Gliwice | : (:) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 4 maja 2019 | : (:) | ||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 4 maja 2019 | Lech Poznań | Zagłębie Lubin | : (:) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 5 maja 2019 | Cracovia | Lechia Gdańsk | : (:) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 34 | 6 maja 2019 | Jagiellonia Białystok | Pogoń Szczecin | : (:) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK