Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 19) 23.11.2019
SPRAWOZDANIE
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 19: 23 listopada 2019 (niedziela, godz. 12:45), Grudziądz, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń) - Bolesław Rosa (Warszawa), Paulina Baranowska (Toruń). Techniczny: Maciej Lanckowski (Toruń)
0:1 Fabian Piasecki 55' |
1. Łukasz Sapela
25. Damian Ciechanowski
18. Lukáš Ďuriška
93. Łukasz Bogusławski
71. Remigusz Szywacz
7. Omar Monterde (78' 34. Mohamed Medfai)
44. Dominik Frelek
21. Maciej Kona
23. Konrad Handzlik (74' 10. Robert Ziętarski)
19. Elvir Maloku (58' 11. Omran Haydary)
9. João Criciúma
Trener: Jacek Trzeciak
13. Krystian Stępniowski
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski
66. Płamen Kraczunow
27. Rafał Grzelak
30. Patryk Małecki
21. Tomasz Hołota
6. Bartłomiej Babiarz
11. Patryk Mularczyk 39' (67' 98. Wojciech Słomka)
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki (76' 10. Stanisław Biłeńkyj)
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz |
POZOSTAŁE MECZE 19 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Puszcza Niepołomice | Odra Opole | 1:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Miedź Legnica (s) | Sandecja Nowy Sącz | 1:3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Chojniczana Chojnice | 2:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Wigry Suwałki | Stal Mielec | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 23 listopada 2019 | GKS Bełchatów (b) | Wigry Suwałki | 1:2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 23 listopada 2019 | GKS Tychy | GKS 1962 Jastrzębie | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 23 listopada 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Chrobry Głogów | 4:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 24 listopada 2019 | Stomil Olsztyn | Radomiak Radom (b) | 0:0 (0:0) |
TABELA PO 19 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 19 | 40 | 12 | 4 | 4 | 33 | 18 |
2 | Stal Mielec | 19 | 38 | 12 | 2 | 6 | 30 | 18 |
3 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 19 | 37 | 11 | 4 | 5 | 36 | 21 |
4 | Radomiak Radom (b) | 19 | 36 | 10 | 6 | 4 | 30 | 23 |
5 | Olimpia Grudziądz (b) | 19 | 31 | 9 | 4 | 7 | 34 | 30 |
6 | Miedź Legnica (s) | 19 | 31 | 9 | 4 | 7 | 29 | 26 |
7 | GKS 1962 Jastrzębie | 19 | 30 | 7 | 9 | 4 | 30 | 25 |
8 | GKS Tychy | 19 | 30 | 8 | 6 | 6 | 40 | 29 |
9 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 19 | 26 | 7 | 5 | 8 | 28 | 31 |
10 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 19 | 26 | 7 | 5 | 8 | 28 | 22 |
11 | Stomil Olsztyn | 19 | 26 | 7 | 5 | 8 | 16 | 22 |
12 | Sandecja Nowy Sącz | 19 | 25 | 7 | 4 | 9 | 28 | 35 |
13 | GKS Bełchatów (b) | 19 | 24 | 7 | 3 | 10 | 24 | 27 |
14 | Puszcza Niepołomice | 19 | 23 | 6 | 5 | 9 | 15 | 24 |
15 | Chrobry Głogów | 19 | 20 | 5 | 5 | 10 | 18 | 33 |
16 | Odra Opole | 19 | 20 | 5 | 5 | 10 | 16 | 25 |
17 | Wigry Suwałki | 19 | 19 | 5 | 4 | 11 | 17 | 31 |
18 | Chojniczana Chojnice | 19 | 16 | 4 | 4 | 12 | 27 | 39 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK