Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 09) 16.09.2018: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „==SPRAWOZDANIE== {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| ! style="font: 150% Verdana; color:<ellipsis>”) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 8: | Linia 8: | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa) - Marcin Borkowski (Lublin), Dawid Golis (Skierniewice). Techniczny: Paweł Pskit (Łódź), VAR: Daniel Stefański (Bydgoszcz), Tomasz Listkiewicz (Warszawa) | Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa) - Marcin Borkowski (Lublin), Dawid Golis (Skierniewice). Techniczny: Paweł Pskit (Łódź), VAR: Daniel Stefański (Bydgoszcz), Tomasz Listkiewicz (Warszawa) | ||
{{gol}} ''' 1:0 ''' Ken Kallaste 57'<br> | {{gol}} ''' 1:0 ''' Ken Kallaste 57'<br> | ||
{{gol}} ''' 2:0 ''' Matej Pucko 60'<br> | {{gol}} ''' 2:0 ''' Matej Pucko 60'<br> | ||
Linia 53: | Linia 54: | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KORONA KIELCE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KORONA KIELCE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:1''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[22 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|''' 3:1''' (2:0) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[22 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | |||
| ALIGN=center|''' 3:3 ''' (3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[22 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:4 ''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[23 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:3 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[23 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|''' 4:1''' (1:0) | |||
|} | |||
==TABELA PO 9 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (b) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (b) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 21:28, 1 paź 2018
SPRAWOZDANIE
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (0:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 9: 24 sierpnia 2018 (piątek, godz. 18:00), Kielce, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa) - Marcin Borkowski (Lublin), Dawid Golis (Skierniewice). Techniczny: Paweł Pskit (Łódź), VAR: Daniel Stefański (Bydgoszcz), Tomasz Listkiewicz (Warszawa) 1:0 Ken Kallaste 57' |
25. Matthias Hamrol
26. Bartosz Rymaniak
33. Ivan Marquez
23. Elhadji Pape Diaw
11. Michael Gardawski 29' (54' 19. Ken Kallaste 65')
27. Matej Pucko
5. Adnan Kovacević
14. Jakub Żubrowski
13. Oliver Petrak 34' (65' 31. Zlatko Janjić)
91. Felicio Brown Forbes (81' 7. Marcin Cebula)
89. Elia Soriano
Trener:Gino Lettieri
1. Dawid Kudła
17. Michael Heinloth17'
16. Mateusz Cichocki
25. Piotr Polczak
2. Patrik Mraz (23' 66. Adam Banasiak)
77. Konrad Wrzesiński (65' 72. Dejan Vokić)
24. Bartłomiej Babiarz
6. Tomasz Nowak (87' 9. Junior Torunarigha)
8. Szymon Pawłowski74'
22. Žarko Udovičić
27. Vamara Sanogo
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce |
POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 21 września 2018 | Arka Gdynia | Lech Poznań | 1:0 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 21 września 2018 | Pogoń Szczecin | Wisła Kraków | 2:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 22 września 2018 | Cracovia | Wisła Płock | 3:1 (2:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 22 września 2018 | Lechia Gdańsk | Zagłębie Lubin | 3:3 (3:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 22 września 2018 | Miedź Legnica | Legia Warszawa | 1:4 (1:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 23 września 2018 | Górnik Zabrze | Jagiellonia Białystok | 1:3 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 9 | 23 września 2018 | Śląsk Wrocław | Piast Gliwice | 4:1 (1:0) |
TABELA PO 9 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagiellonia Białystok | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 16 | 8 |
2 | Lechia Gdańsk | 9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 16 | 11 |
3 | Wisła Kraków | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 18 | 9 |
4 | Legia Warszawa | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 14 | 11 |
5 | Piast Gliwice | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 14 | 13 |
6 | Zagłębie Lubin | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 16 | 12 |
7 | Korona Kielce | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 13 | 11 |
8 | Lech Poznań | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 13 | 11 |
9 | Miedź Legnica (b) | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 12 | 16 |
10 | Arka Gdynia | 9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 8 | 9 |
11 | Śląsk Wrocław | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 14 |
12 | Górnik Zabrze | 9 | 8 | 1 | 5 | 3 | 9 | 14 |
13 | Wisła Płock | 9 | 7 | 1 | 4 | 4 | 13 | 16 |
14 | Pogoń Szczecin | 9 | 7 | 1 | 4 | 4 | 7 | 13 |
15 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 13 | 19 |
16 | Cracovia | 9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 7 | 14 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK