Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 05) 19.08.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | |||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | |||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIA WARSZAWA|LEGIA WARSZAWA]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>2:1 (1:0)''' | |||
|- | |||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Sezon 2018/2019]] - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 5: [[19 sierpnia]] [[2018]] (niedziela, godz. 15:00), '''Warszawa''', '''Łazienkowska''', (widzów: ???) | |||
----- | |||
Sędziowie: Bartosz Frankowski (Toruń) - Jakub Winkler (Toruń), Marek Arys (Szczecin). Techniczny: Grzegorz Kawałko (Białystok), VAR: Tomasz Musiał (Kraków), Marcin Boniek (Bydgoszcz) | |||
{{gol}} ''' : ''' <br> | |||
{{gol}} ''' : ''' <br> | |||
{{gol}} ''' : ''' <br> | |||
|} | |||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|'''GKS TYCHY''']] | |||
----- | |||
----- | |||
Trener: | |||
</div></div></div> | |||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | |||
----- | |||
----- | |||
Trener: [[Dariusz Dudek]] | |||
</div></div></div> | |||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | |||
|- | |||
!style="background:#808456;"|<font style="color:white;">UWAGI O MECZU: | |||
xxxxx | |||
|- | |||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy''']] | |||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|} | |||
==TABELA PO 3 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Wersja z 15:37, 29 sie 2018
SPRAWOZDANIE
LEGIA WARSZAWA - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 5: 19 sierpnia 2018 (niedziela, godz. 15:00), Warszawa, Łazienkowska, (widzów: ???) Sędziowie: Bartosz Frankowski (Toruń) - Jakub Winkler (Toruń), Marek Arys (Szczecin). Techniczny: Grzegorz Kawałko (Białystok), VAR: Tomasz Musiał (Kraków), Marcin Boniek (Bydgoszcz) |
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy |
POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK