Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 01) 23.07.2018: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „==SPRAWOZDANIE== {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| ! style="font: 150% Verdana; color:b<ellipsis>”) |
|||
(Nie pokazano 27 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]]<br>1:2 (1:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Sezon 2018/2019]] - Ekstraklasa - Kolejka 1: [[23 lipca]] [[2018]] (poniedziałek, godz. 18:00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: 4.500) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Tomasz Musiał - Sebastian Mucha, Jakub Ślusarski (wszyscy Kraków). VAR: Szymon Marciniak (Płock), Piotr Lasyk (Bytom) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''1 : 0''' [[ | {{gol}} '''1:0''' [[Vamara Sanogo]] 36'<br> | ||
{{gol}} '''1 : 1''' | {{gol}} '''1:1''' Aleksandar Sedlar 67' (k.)<br> | ||
{{gol}} '''2 | {{gol}} '''1:2''' Tomasz Jodłowiec 80'<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
1. [[Dawid Kudła]]<br> | |||
77. [[Konrad Wrzesiński]] <br> | |||
4. [[Arkadiusz Jędrych]] <br> | |||
25. [[Piotr Polczak]] <br> | |||
99. [[Tymoteusz Puchacz]] <br> | |||
42. [[Alexandre Cristóvão]] (73' 66. [[Adam Banasiak]]) <br> | |||
21. [[Sebastian Milewski]] <br> | |||
72. [[Dejan Vokič]] (63' 10. [[Callum Rzonca]]) <br> | |||
6. [[Tomasz Nowak]] (80' 9. Junior Torunarigha) <br> | |||
22. [[Žarko Udovičić]] <br> | |||
27. [[Vamara Sanogo]] | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[Dariusz Dudek]] | Trener: [[Dariusz Dudek]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PIAST GLIWICE|'''PIAST GLIWICE''']] | ||
----- | ----- | ||
----- | 1. Jakub Szmatuła <br> | ||
Trener: | 5. Marcin Pietrowski <br> | ||
25. Aleksandar Sedlar <br> | |||
4. Jakub Czerwiński <br> | |||
2. Mikkel Kirkeskov <br> | |||
19. Mateusz Mak <br> | |||
3. Tomasz Jodłowiec<br> | |||
10. Patryk Dziczek <br> | |||
17. Joel Valencia (90+1' 18. Patryk Sokołowski) <br> | |||
11. Jorge Felix (56' 7. Aleksander Jagiełło) <br> | |||
27. Michal Papadopulos (63' 9. Piotr Parzyszek) | |||
----- | |||
Trener: Waldemar Fornalik | |||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 28: | Linia 51: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PIAST GLIWICE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 43: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[20 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[20 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''1:0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:3''' (1:2) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:1''' (0:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:2''' (0:1) | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[]] | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 1 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 121: | Linia 136: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#CD853 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 18:48, 27 lip 2018
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2 (1:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa - Kolejka 1: 23 lipca 2018 (poniedziałek, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 4.500) Sędziowie: Tomasz Musiał - Sebastian Mucha, Jakub Ślusarski (wszyscy Kraków). VAR: Szymon Marciniak (Płock), Piotr Lasyk (Bytom) 1:0 Vamara Sanogo 36' |
1. Dawid Kudła
77. Konrad Wrzesiński
4. Arkadiusz Jędrych
25. Piotr Polczak
99. Tymoteusz Puchacz
42. Alexandre Cristóvão (73' 66. Adam Banasiak)
21. Sebastian Milewski
72. Dejan Vokič (63' 10. Callum Rzonca)
6. Tomasz Nowak (80' 9. Junior Torunarigha)
22. Žarko Udovičić
27. Vamara Sanogo
Trener: Dariusz Dudek
1. Jakub Szmatuła
5. Marcin Pietrowski
25. Aleksandar Sedlar
4. Jakub Czerwiński
2. Mikkel Kirkeskov
19. Mateusz Mak
3. Tomasz Jodłowiec
10. Patryk Dziczek
17. Joel Valencia (90+1' 18. Patryk Sokołowski)
11. Jorge Felix (56' 7. Aleksander Jagiełło)
27. Michal Papadopulos (63' 9. Piotr Parzyszek)
Trener: Waldemar Fornalik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 lipca 2018 | Jagiellonia Białystok | Lechia Gdańsk | 0:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 lipca 2018 | Miedź Legnica | Pogoń Szczecin | 1:0 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Legia Warszawa | Zagłębie Lubin | 1:3 (1:2) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Śląsk Wrocław | Cracovia | 3:1 (1:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2018 | Wisła Kraków | Arka Gdynia | 0:0 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2018 | Górnik Zabrze | Korona Kielce | 1:1 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2018 | Wisła Płock | Lech Poznań | 1:2 (0:1) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
- | Zagłębie Lubin | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
3 | Lech Poznań | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
- | Piast Gliwice | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
5 | Lechia Gdańsk | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
- | Miedź Legnica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
7 | Górnik Zabrze | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Korona Kielce | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
9 | Arka Gdynia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | Wisła Kraków | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wisła Płock | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
- | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
13 | Jagiellonia Białystok | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
- | Pogoń Szczecin | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
15 | Cracovia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
- | Legia Warszawa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK