Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018 (kolejka 34) 03.06.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 134: | Linia 134: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 34 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 150: | Linia 153: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BYTOVIA BYTÓW|Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|} | |||
|} | |} |
Wersja z 20:15, 22 cze 2018
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2:2 (0:2) |
---|
Sezon 2017/2018 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 19: 24 listopada 2017 (piątek, godz. 20:45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań) - Adam Kupsik, Maciej Cebulski 0 : 1 Arkadiusz Kasperkiewicz 4' |
1. Dawid Kudła
94. Robert Sulewski
4. Arkadiusz Jędrych
16. Mateusz Cichocki
22. Žarko Udovičić
77. Konrad Wrzesiński23' (87' 89. Wojciech Łuczak)
6. Tomasz Nowak
66. Adam Banasiak
7. Tomasz Nawotka (59' 11. Patryk Mularczyk)
27. Vamara Sanogo 37' (73' 70. Nuno Malheiro86')
20. Szymon Lewicki
Trener: Dariusz Dudek
79. Sergiusz Prusak
22. Robert Pisarczuk29'
18. Arkadiusz Kasperkiewicz45'
64. Łukasz Sosnowski
4. Rafał Kosznik 90'
19. Filip Szewczyk 50' (62' 21. Dariusz Jarecki)
6. Paweł Sasin (62' 10. Filip Karbowy)
26. Tomasz Makowski
5. Łukasz Tymiński
15. Grzegorz Bonin
11. Patryk Szysz (80' 96. Sebastian Szerszeń
Trener: Juan Ramon Rocha
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna |
|- |Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce |}
POZOSTAŁE MECZE 33 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 2 marca 2018 | Miedź Legnica | Odra Opole | 3:1 (:) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 3 marca 2018 | Górnik Łęczna | Wigry Suwałki | 0:1 (0:1) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 3 marca 2018 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 2:1 (2:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 3 marca 2018 | Podbeskidzie Bielsko Biała | Stomil Olsztyn | 1:0 (0:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 4 marca 2018 | Ruch Chorzów | Bytovia Bytów | 2:0 (2:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | marca 2018 | : (:) | ||
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | [[]] 2018 | : (:) | ||
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | [[]] 2018 | : (:) |
TABELA PO 34 KOLEJCE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica (A) | 34 | 63 | 17 | 12 | 5 | 53 | 27 |
2 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 34 | 58 | 17 | 7 | 10 | 46 | 32 |
3 | Chojniczanka Chojnice | 34 | 56 | 17 | 7 | 10 | 48 | 33 |
4 | GKS Tychy | 34 | 55 | 16 | 7 | 11 | 41 | 34 |
5 | GKS Katowice | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 44 | 34 |
6 | Wigry Suwałki | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 40 | 37 |
7 | Raków Częstochowa | 34 | 51 | 14 | 9 | 11 | 50 | 40 |
8 | Stal Mielec | 34 | 51 | 19 | 9 | 11 | 51 | 46 |
9 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 34 | 46 | 11 | 13 | 10 | 37 | 37 |
10 | Chrobry Głogów | 34 | 46 | 12 | 10 | 12 | 46 | 47 |
11 | Odra Opole | 34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 37 | 43 |
12 | Puszcza Niepołomice | 34 | 44 | 11 | 11 | 12 | 38 | 38 |
13 | Bytovia Bytów | 34 | 40 | 10 | 10 | 14 | 36 | 45 |
14 | Stomil Olsztyn | 34 | 39 | 12 | 4 | 18 | 39 | 50 |
15 | Pogoń Siedlce (B) | 34 | 38 | 9 | 11 | 14 | 42 | 50 |
16 | Górnik Łęczna (S) | 34 | 35 | 8 | 11 | 15 | 29 | 42 |
17 | Olimpia Grudziądz (S) | 34 | 31 | 7 | 10 | 17 | 24 | 37 |
18 | Ruch Chorzów (S) | 34 | 27 | 9 | 6 | 19 | 35 | 58 |
- Klub Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 5 punktów z powodu zaległości finansowych.
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK