Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018 (kolejka 18) 18.11.2017: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 11: | Linia 11: | ||
{{gol}} '''0 : 1''' [[Arkadiusz Jędrych]] 90+1'<br> | {{gol}} '''0 : 1''' [[Arkadiusz Jędrych]] 90+1'<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ| | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|'''OLIMPIA GRUDZIĄDZ''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Wojciech Małecki | 1. Wojciech Małecki<br> | ||
25. Damian Ciechanowski | 25. Damian Ciechanowski<br> | ||
24. Matic Żitko | 24. Matic Żitko<br> | ||
4. Miha Goropevsek | 4. Miha Goropevsek<br> | ||
33. Tomasz Wełna | 33. Tomasz Wełna<br> | ||
97. Adrian Klimczak | 97. Adrian Klimczak<br> | ||
10. Robert Janicki (68' 18. Hubert Adamczyk) | 10. Robert Janicki (68' 18. Hubert Adamczyk)<br> | ||
3. Adrian Bielawski (90' 12. Nildo) | 3. Adrian Bielawski {{Zk}}85' (90' 12. Nildo)<br> | ||
7. Damian Michalik | 7. Damian Michalik<br> | ||
70. Konrad Handzlik (77' 6. Maciej Wolski) | 70. Konrad Handzlik (77' 6. Maciej Wolski)<br> | ||
17. Eusebio Bancessi | 17. Eusebio Bancessi<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: Jacek Paszulewicz | Trener: Jacek Paszulewicz | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
1. [[Dawid Kudła]] | 1. [[Dawid Kudła]]<br> | ||
94. [[Robert Sulewski]] | 94. [[Robert Sulewski]]<br> | ||
4. [[Arkadiusz Jędrych]] | 4. [[Arkadiusz Jędrych]]<br> | ||
16. [[Mateusz Cichocki]] | 16. [[Mateusz Cichocki]]<br> | ||
22. [[Žarko Udovičić]] | 22. [[Žarko Udovičić]]<br> | ||
77. [[Konrad Wrzesiński]] (81' 70. [[Nuno Malheiro]]) | 77. [[Konrad Wrzesiński]] (81' 70. [[Nuno Malheiro]])<br> | ||
6. [[Tomasz Nowak]] | 6. [[Tomasz Nowak]]<br> | ||
66. [[Adam Banasiak]] | 66. [[Adam Banasiak]]<br> | ||
7. [[Tomasz Nawotka]] (85' 11. [[Patryk Mularczyk]]) | 7. [[Tomasz Nawotka]] {{Zk}}39' (85' 11. [[Patryk Mularczyk]])<br> | ||
27. [[Vamara Sanogo]] | 27. [[Vamara Sanogo]]<br> | ||
20. [[Szymon Lewicki]] | 20. [[Szymon Lewicki]] {{Zk}}41'<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[Dariusz Dudek]] | Trener: [[Dariusz Dudek]] | ||
Linia 49: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz''']] | ||
==POZOSTAŁE MECZE 33 KOLEJKI== | ==POZOSTAŁE MECZE 33 KOLEJKI== | ||
Linia 65: | Linia 64: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|''' 0: | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:2 ''' (1 | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' 1: | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0: | | ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowal]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[2017]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:2) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 18 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 144: | Linia 143: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowal]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 12:54, 6 mar 2018
SPRAWOZDANIE
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0) |
---|
Sezon 2017/2018 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 18: 18 listopada 2017 (sobota, godz. 16:00), Grudziąc, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec) - Sławomir Kowalewski, Piotr Szypuła (Bielsko-Biała) 0 : 1 Arkadiusz Jędrych 90+1' |
1. Wojciech Małecki
25. Damian Ciechanowski
24. Matic Żitko
4. Miha Goropevsek
33. Tomasz Wełna
97. Adrian Klimczak
10. Robert Janicki (68' 18. Hubert Adamczyk)
3. Adrian Bielawski 85' (90' 12. Nildo)
7. Damian Michalik
70. Konrad Handzlik (77' 6. Maciej Wolski)
17. Eusebio Bancessi
Trener: Jacek Paszulewicz
1. Dawid Kudła
94. Robert Sulewski
4. Arkadiusz Jędrych
16. Mateusz Cichocki
22. Žarko Udovičić
77. Konrad Wrzesiński (81' 70. Nuno Malheiro)
6. Tomasz Nowak
66. Adam Banasiak
7. Tomasz Nawotka 39' (85' 11. Patryk Mularczyk)
27. Vamara Sanogo
20. Szymon Lewicki 41'
Trener: Dariusz Dudek