Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 05) 24.08.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 55: | Linia 55: | ||
==POZOSTAŁE MECZE 5 KOLEJKI== | ==POZOSTAŁE MECZE 5 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
==TABELA PO 5 KOLEJCE== | ==TABELA PO 5 KOLEJCE== |
Wersja z 08:05, 16 sie 2016
HASŁO W BUDOWIE - WZÓR Z SEZONU POPRZEDNIEGO
SPRAWOZDANIE
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 8 sierpnia 2015 (sobota, godz. 18.00), Katowice, Stadion GKS Katowice, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Radkiewicz (Łódź) - Marcin Lisowski, Maciej Majewski 0 : 1 Konrad Budek (24') |
1. Rafał Dobroliński
4. Alan Czerwiński
27. Mateusz Kamiński
29. Adrian Jurkowski
2. Rafał Pietrzak
8. Maciej Bębenek (46' 33. Adrian Frańczak)
23. Łukasz Pielorz
28. Povilas Leimonas (82' 37. Wojciech Trochim)
25. Filip Burkhardt
19. Paweł Szołtys (62' 99. Daniel Ciechański)
7. Grzegorz Goncerz
Trener: Piotr Piekarczyk
1. Szymon Gąsiński
7. Marcin Sierczyński
30. Konrad Budek
10. Krzysztof Markowski
2. Jovan Ninković
16. Dawid Ryndak
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek (84' 6. Grzegorz Fonfara)
27. Przemysław Mizgała (72' 20. Tomasz Margol)
19. Martin Pribula
9. Michał Fidziukiewicz (82' 18. Jakub Arak)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice |
POZOSTAŁE MECZE 5 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 2016 | xxx | xxx | ? : ? (?:?) |
TABELA PO 5 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | xxx (S) | 1 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK